Kullanıcı mesaj:Arinna'l

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Tarih: 27 Mayıs 2022 Cuma
  Durum: Olmak ya da Olmamak :)
  Değiştir ibaresi yerine, + işaretine tıklayarak mesaj bırakınız. Eğer Değiştir seçeneğini kullanıyorsanız, başlık açma veya belirteç konularında özen gösteriniz. İmzanızı eklemeyi unutmayınız. Sayfanın düzgün görünmesi açısından bunlara ve Türkçe'yi doğru kullanmaya lütfen dikkat ediniz.

  Arşiv
  ' Mesaj Arşivi [1]
  Mesaj Arşivi [2]
  Mesaj Arşivi [3]
  Mesaj Arşivi [4]
  Tebrikler...[kaynağı değiştir]

  SD devriyeliğinde gösterdiği üstün başarılarından ötürü bu kullanıcı, Metal Militia tarafından, bir adet Maaşallah ile ödüllendirilmiştir. Nazar değmesin !

  Fazlasıyla hakettiniz, teşekkürler. --Metal Militia ileti 13:10, 8 Haziran 2007 (UTC)


  Haftanın ödülü[kaynağı değiştir]

  Bu çalışkan adam barnstarı 11 Haziran 2007 tarihinde, 4 Haziran 2007 haftasının işbirliğindeki en yüksek katılımı için, SD devriyeliğindeki üstün başarıları için ve Vikipedi'ye çabucak ve kolaycacık sağladığı uyumu için Maderibeyza tarafından Arinna'l'e verilmiştir.

  Bence de fazlasıyla hakettiniz. Kolay gele.. --Crystal ksmiletris.pngmaderibeyzamsj 10:15, 11 Haziran 2007 (UTC)

  • Rica ederim; teşekküre gerek yok. Hepimiz saldırıya uğruyoruz. Olağan şeyler bunlar. Uzun aradan sonra yine iletişim kurmak güzel. İyi çalışmalar. Levent Abi ileti 14:49, 18 Kasım 2008 (UTC)

  merhaba[kaynağı değiştir]

  merhabalar metal militia, ben Arinna'l, hesabıma giriş yapamıyorum, epeydir giremiyordum zaten fakat şifre talep etmeme rağmen e-mail adresime gelmedi. hesabımın bağlı olduğu e-maili hatırlamıyorumdur diye bütün adreslerime baktım fakat hatırlatma mailine ulaşamadım. hesabıma nasıl ulaşabileceğim hakkında bilgilendirirsen sevinirim. Arinna'l kullanıcı sayfasına yazabilirsin. Teşekkürler, kolay gelsin. --88.234.47.254 04:33, 3 Ocak 2009 (UTC)

  Merhaba Arinna'l, mailbox'a bir yerden ilk defa mail geliyorsa, doğrudan junk'a (istenmeyen postalar kutusu) gidebiliyor. Acaba bu da öyle mi oldu? İstersen bir kez de öyle dene, yani gelecek olan maili junk bölmesinde de bir araştır. Aklıma başka bir çözüm gelmiyor. Gene olmazsa, Kullanıcı:Mach veya Kullanıcı:Noumenon'a bir danış derim. Kolay gelsin. --M. M. ileti 08:05, 3 Ocak 2009 (UTC)

  Haftanın iş birliği için katılım çağrısı!

  Haftanın iş birliği projesine katılarak 100 TL'lik kitap hediye çeki kazanma şansını yakalayın!
  2010'un 9. haftası için proje olarak Seçkin madde üretimi seçilmiştir.
  Projeye katılmak için buraya tıklayın.
  Bundan sonraki haftalar için bilgi mesajı almak istemiyorsanız lütfen bunu size mesajı atan kullanıcıya bildirin.

  --CnkALTDSmesaj/message 02:38, 2 Mart 2010 (UTC)

  MERAK[kaynağı değiştir]

  Merhaba... Ben Vikipedi:yardım gönüllüleri sayfasına baktım ve merak ettiğim bi şey var: acaba Vikipedi:yardım gönüllüleri sayfasına herkes kendi adını mı yazıyor; birilerine yardım etmek için... Yoksa yöneticiler istediği kişinin adını mı yazıyor...? --!!!ELİFFF!!! 14:22, 24 Mart 2010 (UTC)


  Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

  Merhaba Arinna'l,

  Oluşturmuş olduğunuz Dosya:IMG 0190.JPG adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden d1 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

  Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

  Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

  Reality 11:53, 6 Eylül 2011 (UTC)

  Buluşmaya davetlisiniz![kaynağı değiştir]

  Sevgili Arinna'l,

  Jimmy Wales, yarın bir konferans için İstanbul'da olacak ve konferanstan sonra vaktinin bir kısmında Türkiye'deki Vikipedistler ile buluşmayı planlıyor.

  Sizin de buluşmaya katılımınız bizim için önemli. Konu ile ilgili gelişmeleri köy çeşmesinden takip edebilirsiniz.

  Güvenlik tedbirleri gereği görüşmeye katılacak kişilerin isimlerinin önceden belirlenip bildirilmesi gerekiyor.

  İsminizin listeye eklenmesi için en kısa sürede bana e-posta veya mesaj atmanız gerekli.

  İletişim ve ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız bana e-posta gönderebilir veya mesaj sayfamdan bana yazabilirsiniz.


  Önemli: Ayrıca bir telefon numarası belirtmeniz yarınki iletişim için kolaylık sağlayacaktır ve önemlidir. E-postanıza yanıt olarak kendi telefon numaramı size ileteceğim.


  Görüşmenin tarihi ve saati:

  5 Ekim 2011 Çarşamba - 16:00, Lütfen belirtilen saatten daha önce alanda bulunmaya özen gösteriniz görüşmenin kısa sürmesi planlanıyor

  Görüşmenin yapılacağı yer:

  İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Harbiye, İstanbul


  Bu mesaj, İstanbul'da yaşadığını belirten Vikipedistlere, bilgilendirme amacıyla gönderilmiştir.

  Yarın görüşmek ümidiyle... Nazif İLBEK 17:07, 4 Ekim 2011 (UTC)

  Buluşmaya davetlisiniz![kaynağı değiştir]

  Sevgili Arinna'l,

  Vikipedistleri biraraya getirmek ve başta Vikipedi olmak üzere Türkçe Wikimedia projelerini tanıtmak amacıyla bir buluşma yapılması planlıyor.

  Sizin de buluşmada aramızda olmanız bizleri memnun edecektir. Konu ile ilgili tüm gelişmeler için lütfen proje sayfasını takip ediniz.


  Buluşmanın tarihi ve saati:

  26 Kasım 2011 Cumartesi - 15:00

  Buluşmanın yapılacağı yer:

  Taksim, Beyoğlu, İstanbul, Katılımcı sayısına göre organizasyon mekanı belirlenecektir.


  Buluşmada sizi de görebilmek ümidiyle...

  Siyaset VikiProjesi'ne Davet Edildiniz![kaynağı değiştir]

  Siyaset VikiProjesi Sizi Çağırıyor![kaynağı değiştir]

  Society.svg VikiProje Siyaset davetiyesi
  İyi günler.
  Siyaset ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Siyaset VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.--~~~~

  CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

  Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
  Merhaba, VikiProje Siyaset
  Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Fenerli1978Buyrun beniiiim? 03:47, 20 Mart 2015 (UTC)

  ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

  ~--~ Cano58ileti 08:00, 4 Temmuz 2012

  Reality 23:16, 11 Mayıs 2013 (UTC)

  Duyuru[kaynağı değiştir]

  Şablon:VikiProje Yıllar/Oylama Vakti

  Lenin eserlerini meydana getirme[kaynağı değiştir]

  Merhabalar Arinna'l.

  Bu mesajı konu ile ilgili gördüğüm herkese atmayı istedim. Lenin şablonunda ve Lenin bibliyografyasında bulunan eksik eserlerin tamamlanması için biraz emek harcanması gerekmekte. Bunun için daha önce iş birliği proje sayfasına öneride de bulunmuştum. Buradaki arşivi oluşturabilirsek çok mükemmel bir işin ortaya çıkacağından eminim. Var olan "kırmızı" maddelerin içeriğini doldurabilirsek daha çok makale eklemeyi planlamaktayım. Ardından şablona da bir dizayn verebiliriz, fakat bu sonraki iş.

  Herhangi bir makaleyi oluşturmak için diğer oluşturulan makale maddelerini referans şablon olarak alabilir ve içeriğini doldurabiliriz.

  Kısacası şu an bu konuda yardım gerekli. Bu konuda yardım, emek ve özveri aramaktayım. Ne dersiniz, kolektif emekle bir şeyler ortaya çıkarabilir miyiz? --Ahmet Turhan (mesaj) 18:31, 12 Ekim 2015 (UTC)

  Deniz (mesaj) 10:39, 13 Aralık 2016 (UTC)

  Fecr-i Ati Encümen-i Edebisi Beyannamesi silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Fecr-i Ati Encümen-i Edebisi Beyannamesi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Fecr-i Ati Encümen-i Edebisi Beyannamesi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.----Zaitsév 19:42, 2 Şubat 2017 (UTC)