Basmane-Denizli Bölgesel Treni

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Basmane-Denizli Bölgesel Treni (B38)
Genel bilgiler
Tip Bölgesel Tren
Sistem TCDD
Durum İşletmede
Bölge 3. Bölge
Terminal Basmane Garı
Denizli Garı
İstasyonlar 26
Website TCDD Resmi Websayfası
İşletim
Sahibi TCDD
İşletmeci(ler) TCDD Taşımacılık
Teknik
Hat açıklığı 1,435 mm
İşletme hızı 60 km/sa (37 mph)
Kabin sistemi TCDD DM15000
Rota sayısı 1
Rota haritası
Basmane-Denizli Bölgesel Treni[1]
Mesafe İstasyon
Unknown BSicon "BAHN" Head station
0.00 km Basmane
Unknown BSicon "ACC"
13.965 km Gaziemir
Airport Unknown BSicon "ACC"
17.200 km Adnan Menderes Havalimanı
Unknown BSicon "ACC"
21.298 km Cumaovası
Unknown BSicon "ACC"
36.556 km Pancar
Unknown BSicon "ACC"
49.737 km Torbalı
Unknown BSicon "ACC"
51.479 km Tepeköy
Unknown BSicon "ACC"
59.073 km Sağlık
Unknown BSicon "ACC"
77.064 km Selçuk
Station on track
88.330 km Çamlık
Unknown BSicon "STR+GRZq"
95.000 km İzmirAydın İl Sınırı
Station on track
99.458 km Ortaklar
Station on track
107.991 km Germencik
Station on track
119.634 km İncirliova
Unknown BSicon "BAHN" Station on track
130.012 km Aydın
Station on track
140.590 km Umurlu
Station on track
149.137 km Köşk
Station on track
159.437 km Sultanhisar
Station on track
164.449 km Atça
Stop on track
169.469 km İsabeyli
Unknown BSicon "BAHN" Station on track
175.192 km Nazilli
Station on track
186.944 km Kuyucak
Stop on track
193.820 km Pamukören
Station on track
198.678 km Horsunlu
Station on track
212.615 km Buharkent
Unknown BSicon "STR+GRZq"
219.500 km AydınDenizli İl Sınırı
Station on track
230.769 km Sarayköy
Unknown BSicon "BAHN" Station on track
251.228 km Goncalı
Unknown BSicon "BAHN" End station
260.637 km Denizli

Basmane-Denizli Bölgesel Treni (B38), TCDD Taşımacılık tarafından Basmane GarıDenizli Garı arasındaki TCDD'ye ait demiryolu hattında TCDD Taşımacılık tarafından işletilen bölgesel trendir.[2] Trenler Basmane Garı'ndan kalkıp 260.637 km (161.952 mil) uzaklıktaki Denizli Garı'na gider.

Seferler[2][değiştir | kaynağı değiştir]

Basmane (Kalkış) Denizli (Varış) Toplam Yolculuk Süresi
07:42 12:27 4 saat 45 dakika
08:53 13:48 4 saat 55 dakika
11:30 16:09 4 saat 39 dakika
15:30 20:19 4 saat 49 dakika
16:41 21:18 4 saat 37 dakika
17:54 22:41 4 saat 47 dakika
Denizli (Kalkış) Basmane (Varış) Toplam Yolculuk Süresi
04:20 09:02 4 saat 42 dakika
05:50 10:33 4 saat 43 dakika
08:25 13:09 4 saat 44 dakika
12:45 17:30 4 saat 45 dakika
14:35 19:21 4 saat 46 dakika
17:30 22:21 4 saat 51 dakika

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ http://www.tcdd.gov.tr/uploads/demiryoluharitasi.jpg
  2. ^ a b "TCDD Bölgesel Trenleri". TCDD Taşımacılık. 23 Mart 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 23 Mart 2019. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]