Söke-Denizli Bölgesel Treni

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Söke - Denizli Bölgesel Treni
Genel bilgiler
Tip Bölgesel Tren
Sistem TCDD
Durum İşletmede
Bölge 3. Bölge
Ortaklar - Söke şube demiryolu
İzmir-Alsancak - Eğirdir demiryolu
Terminal Söke Garı
Denizli Garı
İstasyonlar 20
Website TCDD Taşımacılık resmî sitesi
İşletim
Sahibi TCDD
İşletmeci(ler) TCDD Taşımacılık
Teknik
Hat uzunluğu 183,191 km (113,8 mi)
Hat açıklığı Standart (1,435 mm)
İşletme hızı 60 km/sa (37 mph)
Kabin sistemi MT 5700
Rota sayısı 2
Rota haritası
Söke - Denizli Bölgesel Treni
Mesafe İstasyon
Unknown BSicon "BAHN" Head station
0,000 km (0 mi) Söke Garı[1]
Stop on track
6,179 km (3,839 mi) Sazlıköy
Unknown BSicon "BAHN" Station on track
22,012 km (13,678 mi) Ortaklar[1][2]
Station on track
30,545 km (18,980 mi) Germencik
Station on track
42,188 km (26,214 mi) İncirliova
Unknown BSicon "BAHN" Station on track
52,566 km (32,663 mi) Aydın Garı[2]
Station on track
63,144 km (39,236 mi) Umurlu
Station on track
71,691 km (44,547 mi) Köşk
Station on track
81,991 km (50,947 mi) Sultanhisar
Station on track
87,053 km (54,092 mi) Atça
Stop on track
92,023 km (57,180 mi) İsabeyli
Unknown BSicon "BAHN" Station on track
97,746 km (60,737 mi) Nazilli[2]
Station on track
109,448 km (68,008 mi) Kuyucak
Stop on track
116,324 km (72,280 mi) Pamukören
Station on track
121,182 km (75,299 mi) Horsunlu
Station on track
135,119 km (83,959 mi) Buharkent (Çubukdağ)
Unknown BSicon "STR+GRZq"
142,004 km (88,237 mi) Aydın - Denizli İl Sınırı
Station on track
153,273 km (95,239 mi) Sarayköy
Unknown BSicon "BAHN" Station on track
173,732 km (107,952 mi) Goncalı[2][3]
Unknown BSicon "BAHN" End station
183,141 km (113,799 mi) Denizli Garı[3]

Söke - Denizli Bölgesel Treni, Söke - Denizli arasındaki 183,191 km (113,8 mi) uzunluğundaki güzergâhta TCDD Taşımacılık tarafından karşılıklı olarak işletilen bölgesel trendir.[4]

Seferler[4][değiştir | kaynağı değiştir]

Söke (Kalkış) Denizli (Varış) Toplam Yolculuk Süresi
06:35 09:58 3 saat 23 dakika
15:55 19:09 3 saat 14 dakika
Denizli (Kalkış) Söke (Varış) Toplam Yolculuk Süresi
06:45 10:09 3 saat 24 dakika
10:30 13:52 3 saat 22 dakika

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]