Basmane-Ödemiş Bölgesel Treni

Vikipedi, özgür ansiklopedi
B32
Basmane - Ödemiş Bölgesel Treni
Pancar'da Ödemiş - Basmane seferini yapan tren
Genel bilgiler
Tip Bölgesel Tren
Sistem TCDD
Durum İşletmede
Bölge 3. Bölge
İzmir-Alsancak - Eğirdir demiryolu
Torbalı - Çatal - Ödemiş demiryolu
Terminal İzmir Basmane Garı
Ödemiş Şehir Garı
İstasyonlar 23
Web sitesi TCDD Taşımacılık resmî sitesi
İşletim
Sahibi TCDD
İşletmeci(ler) TCDD Taşımacılık
Teknik
Hat açıklığı Standart (1,435 mm)
İşletme hızı 60 km/sa (37 mph)
Kabin sistemi DM 15000, DM 30000, MT 5700
Rota sayısı 2
Güzergâh haritası

M1 (Basmane)
0,000 kilometre (0 mi)
İZBAN (Selçuk - Aliağa) Banliyö Treni (Gaziemir)
13,965 kilometre (8,677 mi)
BSicon FLUG.svg (Adnan Menderes Havalimanı)İZBAN (Selçuk - Aliağa) Banliyö Treni (Adnan Menderes Havalimanı)
18,018 kilometre (11,196 mi)
İZBAN (Selçuk - Aliağa) Banliyö Treni (Cumaovası)
21,298 kilometre (13,234 mi)
İZBAN (Selçuk - Aliağa) Banliyö Treni (Pancar)
36,556 kilometre (22,715 mi)
İZBAN (Selçuk - Aliağa) Banliyö Treni (Torbalı)
48,587 kilometre (30,191 mi)
55,303 kilometre (34,364 mi)
57,628 kilometre (35,808 mi)
62,612 kilometre (38,905 mi)
67,994 kilometre (42,250 mi)
~70,400 kilometre (43,745 mi)
72,428 kilometre (45,005 mi)
76,788 kilometre (47,714 mi)
? km
81,468 kilometre (50,622 mi)
85,067 kilometre (52,858 mi)
~87,750 kilometre (54,525 mi)
93,103 kilometre (57,852 mi)
95,670 kilometre (59,447 mi)
99,049 kilometre (61,546 mi)
105,335 kilometre (65,452 mi)
109,965 kilometre (68,329 mi)
~111,500 kilometre (69,283 mi)

Basmane - Ödemiş Bölgesel Treni, İzmir-Basmane - Ödemiş arasındaki ~111,500 km (69,3 mi) uzunluğundaki güzergâhta TCDD Taşımacılık tarafından karşılıklı olarak işletilen bölgesel trendir.[6]

Seferler[değiştir | kaynağı değiştir]

Basmane (Kalkış) Ödemiş (Varış) Toplam Yolculuk Süresi
06:20 08:28 2 saat 8 dakika
09:20 11:18 1 saat 38 dakika
12:30 14:39 2 saat 9 dakika
15:05 17:14 2 saat 9 dakika
17:05 19:21 2 saat 16 dakika
20:30 22:27 1 saat 57 dakika
Ödemiş (Kalkış) Basmane (Varış) Toplam Yolculuk Süresi
05:20 07:33 2 saat 13 dakika
07:05 09:19 2 saat 14 dakika
08:45 10:45 2 saat
12:00 14:09 2 saat 9 dakika
14:50 16:57 2 saat 7 dakika
17:55 20:09 2 saat 14 dakika

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]