"İzmir Ekonomi Üniversitesi" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
k
yenilenen sınıf içi kamera sistemleri bilgisi
k (yenilenen sınıf içi kamera sistemleri bilgisi)
== Akademik Profil==
İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde toplam 8 Fakülte, 2 Yüksekokul,3 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitü, 9 Uygulama ve Araştırma Merkezi bulunmaktadır. Bu akademik birimlerde 17 ayrı programda önlisans, 38 ayrı programda lisans öğretimi, 31 ayrı programda yüksek lisans öğretimi ve 6 ayrı programda doktora öğretimi sürdürülmektedir. Eğitim dili tamamen [[İngilizce]] dir. olmasının yanı sıra [[Çince]], [[Rusça]], [[Japonca]], [[Almanca]], [[İtalyanca]], [[İspanyolca]], [[Fransızca]], Yunanca ve [[Portekizce]] zorunlu ikinci yabancı dil dersi olarak 4 akademik yıl / 8 dönem boyunca verilmektedir.
 
Dersler ve öğrenciler 360 derece kamera sistemleriyle izlenmekte ve takip edilmektedir, hem güvenlik hem de akademik anlamda kameralar aktif bir rol oynar. Öğrenciler kaçırdıkları dersleri internet üzerinden izleyebilirler aynı zamanda sınıf içi disiplin kontrol altında tutulmuş olur.
 
447 kadrolu öğretim üyesi bulunan üniversite 8400'den fazla mezun vermiştir. Bugün ise 7500'den fazla öğrenci ile eğitim vermektedir.
2

değişiklik

Gezinti menüsü