Kullanıcı mesaj:Onur

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı mesaj:Ont sayfasından yönlendirildi)
Şuraya atla: kullan, ara


6 Aralık 2016 Salı

Nuvola apps error.svg Silinmeye aday sayfalara görüşlerinizi bildirerek oy verin (94).
Nuvola apps korganizer.svg Kategori tartışmaları sayfasındaki tartışmalara katılın (19).
Cscr-featured1.png Haftanın seçkin maddesi için lütfen fikir belirtin.
Question book-3.png Biliyor muydunuz bölümündeki önerileri değerlendirin veya yeni cümle önerisinde bulunun.
Logo of Grafik Laboratuvarı.png Vikipedi:Grafik Laboratuvarı'nda dosyalar üzerinde isteğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.


Good Article collaboration.svg İş birliği projesine katılın!


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları: Buffy the Vampire Slayer · Elâzığ (il) · Antikomünizm · Kerbela (oyun) · Usame bin Ladin'in ölümü

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları: UEFA kulüp turnuvası kazanan teknik direktörler listesi · Nüfuslarına göre Amerika Birleşik Devletleri şehirleri listesi · UEFA Kupa Galipleri Kupası kazanan teknik direktörler listesi · UEFA Avrupa Ligi kazanan teknik direktörler listesi · Millî takımların OFC Uluslar Kupası'na katılımları · Lady Gaga canlı performansları listesi · Buffy the Vampire Slayer (1. sezon) · Kiraz Mevsimi (1. sezon) · Samsunspor yabancı futbolcuları listesi · 1. Akademi Ödülleri · Samsunspor başkanları listesi · Türkiye'deki saat kuleleri listesi · Grand Theft Auto: Vice City karakterleri listesi · Harry Potter'daki büyülü nesneler listesi

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları: Vladimir Lenin Kremlin'deki ofisinde, 1918. · Kaya kartalı · Diego Simeone · Kızıl ibikli kız kuşu · Carol Greider · Ada Lovelace · Nedimeler · Akılsız yaratıklar · Sultan VI. Mehmed · Martı · Gandi çıkrık başında · Orakkanat · Gertrude Stein · Horatio Nelson · Kızıl sırtlı örümcek kuşu · Silindir şapka · Terazi · Yağızlar · Karataş Limanı

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin portal adayları: Portal:Sosyalizm · Portal:Fransa · Portal:Orta Doğu

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları: Kiraz Mevsimi · Divine (oyuncu) · Anavatan Çağırıyor · Sagopa Kajmer · Glee (dizi) · Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri · Exo · 2012 Sultangazi saldırısı · Usame bin Ladin · Beni Durdursan mı? · Çin-Sovyet ayrılığı · Ray of Light · Vefa Lisesi · The Pilot (Friends) · İşçi ve Çiftçi Kadın Heykeli · Stephanie McMahon · Sustuysam · Estergon Kuşatması · Edirne'nin Fethi

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin maddelikten ihraç adayları: Rubik Küpü · Antalya · SM UB-3

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemeleri: Demokrasi · Mustafa Kemal Atatürk

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli maddelikten ihraç adayları: Hemşinliler · SMS Yorck

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resimlikten ihraç adayları: Walt Whitman · Elektrogitarist · Ella Fitzgerald · Benjamin Franklin'in deniz hortumu · Sokak müzisyeni · Çatal, kaşık ve bıçaklar · Zeplin ve piramitler

Portal-puzzle.svg Portal adayları: Portal:Liberalizm · Portal:Terörizm · Portal:Irak · Portal:Korku · Portal:Güncel olaylar


Nuvola apps important.svg Topluluğumuz için önemli şu tartışmalara lütfen katılın: Ermeni Kırımı

Nuvola apps important.svg Yönerge önerilerinin tartışmasına lütfen katılın: Hizmetli haklarının geri alınmasıHoş geldiniz[kaynağı değiştir]

Merhaba Onur, Vikipedi'ye hoş geldiniz!
Vikipedi'ye katkılarda bulunurken size gerekli olabilecek bilgiler içeren aşağıdaki sayfaları incelemenizde yarar vardır.

Lütfen yardım istemekten çekinmeyin, bütün Vikipedi kullanıcıları size yardımcı olacaklardır. Tartışma sayfalarına ve kullanıcılara mesaj yazdıktan sonra imzanızı atmayı unutmayın! Kolay gelsin. --Dbl2010 18:54, 23 Mayıs 2006 (UTC)

  • Hoş geldiniz.--Baylan 20:28, 24 Mayıs 2006 (UTC)


Opera Şablonu[kaynağı değiştir]

koptum[kaynağı değiştir]

Söyleyin şu bota, verdiği linkler aynı değil. , koparttın beni :))))Delamorenamesaj 14:47, 10 Ocak 2007 (UTC)

  • Biraz sert davrandığım için özür dilerim, ama İspanyolca, Hollanda dili ve Türkçe wikilerdeki üç VTV kanalı birbirinin aynı değil. Onur 14:56, 10 Ocak 2007 (UTC)
yok be yaw, güzeldi, bazen ben de senin gibi sinirleniyorum vandallar yüzünden :) boşver sıkma canını Delamorenamesaj 14:59, 10 Ocak 2007 (UTC)
Bot kusuru vandallıktan sayılıyor mu ki? Onur 15:02, 10 Ocak 2007 (UTC)

heheh sanırım sayılmıyor, ama o bota yada hangi kullanıcı üstüne kayıtlıysa o kullanıcıya mesaj atıp durumu bildirmende fayda var. hangi bottu o? birde mesajlarını benim tartışma sayfama atarsan gözümden kaçmaz ;) Delamorenamesaj 15:08, 10 Ocak 2007 (UTC)

Politikalarla ilgili çeviri yardım[kaynağı değiştir]

Selam Ont, rabuluculuk, Hakemler Kurulu ve Yöneticiliğin düşürülmesi talepleri sayfalarının çevrilmesinde yardımlarınızı esirgemeyeceğiniz için şimdiden teşekkür ederim.--Erdem Şenol 23:07, 5 Mayıs 2007 (UTC)

Taslak şablonu[kaynağı değiştir]

Merhabalar, kısa olduğunu ve geliştirlmesi düşündüğünüz maddeler burdan ya da burdan taslak şablonu ekleyebilir ya da maddeyi geliştirmek için katıkıda bulunabilirsniz. İyi katkılar Cat 17:37, 17 Ekim 2007 (UTC)

Şablon çalışması[kaynağı değiştir]

O çalışmanızda yardım edebilirmiyim? Şimdiden bir şablonu yenilettim. OnurTkatkılar 20:16, 31 Mayıs 2008 (UTC)

 • Tabii ki, elinizden geliyorsa ve yeterli vaktiniz varsa neden olmasın. Ben bu aralar VikiMola'da olduğumdan projenin her parçasını tamamlayamamıştım; ama siz de sürdürebilirsiniz. Buradaki şablonlara bakmanız, diğer kullanımlar ve şablonların geneli hakkında bilgilendirecektir. Ayrıca, ne tür şablonlarda hangi renkleri kullanıyoruz? Bunun cevabı da bu:
  Kod Amaç
  #b22222 Silme için (Hızlı sil vb.)
  #f28500 İçerik için (Taraflı, Kaynaksız, Yetersiz vb.)
  #f4c430 Biçim için (Düzenle vb.)
  #1e90ff Bilgilendirme için (Güncel vb.)
  #9932cc Yer değişimi için (Vikisözlük'e aktarma, madde birleştirme vb.)
  #bba Koruma için (Tam koruma vb.)


Yanıtımda cümle düşüklükleri vb. varsa kusuruma bakmayın; çıkacaktım, o nedenle hızlı yazmak zorunda kaldım. İyi çalışmalar, kolay gelsin... --Emblem-web.svg Dsmuratileti 20:26, 31 Mayıs 2008 (UTC)

Resimler için http://commons.wikimedia.org/wiki/User:Rocket000/Useful_icon_gallery adresini kullanacağım. OnurTkatkılar 21:03, 31 Mayıs 2008 (UTC)

Özür dilerim...[kaynağı değiştir]

Ancak uyarı sebebim olan değişikliği yazarsanız rica ederim. OnurTkatkılar 20:53, 31 Mayıs 2008 (UTC)

Tekrar özür, başka birisinin vandalizmi imiş. OnurTkatkılar 20:55, 31 Mayıs 2008 (UTC)
Selam. Haftasonları burası vandal cenneti oluyor sanki:) Teşekkür ederim. İyi çalışmalar. Takabeg ileti 21:23, 31 Mayıs 2008 (UTC)


Merhaba[kaynağı değiştir]

 • Antalya lisesi bilgisine nasıl ulaştınız? Levent Abi Crystal ksmiletris.png ileti 10:43, 2 Haziran 2008 (UTC)

Selamlar[kaynağı değiştir]

 • Tekrar selamlar... Kullanıcı sayfanızda Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin logosunu kullandığınızı gördüm; fakat VP:AKUP'a göre, ilgili madde dışında, bu türden adil kullanım resimlerini kullanamıyoruz. Ayrıca, resmi siz yüklemişsiniz; kaynağını da belirtirseniz (siz yaptıysanız veya aldığınız sayfa vb.) daha iyi olur, çünkü kaynağı belirsiz resimlere Vikipedi'de sıcak bakılmıyor. Şablonlar konusundaki çalışmalarınıza arasıra göz atıyorum, elinize sağlık; iyi çalışmalar, hoşçakalın... --Emblem-web.svg Dsmuratileti 22:27, 2 Haziran 2008 (UTC)


Lütfen[kaynağı değiştir]

Diğer kullanıcıların ayfalarında değişiklik yapmayınız. Biraz da ciddi olunuz. Levent Abi ileti 21:13, 24 Haziran 2008 (UTC)

Tebrikler[kaynağı değiştir]

Kullanıcı sayfanızı gezerken gördüm, bu gün sayfanın yaratılışının tam 2. yılı ve 2. ayıymış. 2 benim şanslı sayımdır. Nice yıllara ! --★Dæmon ileti 00:40, 14 Temmuz 2008 (UTC)

Lenin[kaynağı değiştir]

Selam. Vladimir İlyiç Lenin maddesindeki söz konusu bölüm tamamen kaldırılmıştır. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar. Takabeg ileti 06:23, 29 Temmuz 2008 (UTC)

VikiProje İnternet[kaynağı değiştir]

WWW logo by Robert Cailliau.svg VikiProje İnternet davetiyesi
İyi günler...
İnternet alanına ilişkin maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve genel olarak İnternet Portalı altında toplamayı hedefleyen İnternet Projesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

Muratsahinileti 15:55, 4 Ağustos 2008 (UTC)

Vikiproje İnternet[kaynağı değiştir]

Doğru Youtube'un T'si büyük yazılır ama ben Türkçe'ye göre bakdığımdan öyle yaptım. Sonuçta kategoriler değil mi? Ayrıca üç saat boyunca bütün kategorileri temelden düzenlemek zorucu oldu. Hâla boynum ağrıyor diyebilirim Face-smile.svg. Bana sorarsan ilk iş olarak bilinir portallar olan Yahoo'nun, Aol'ün ve Google'ın servislerinin maddelerini açmaya başlayalım. Ben zaten Google şablonuna göre hareket ettiğimden nerede ise Google servisleri bitmek üzere. Ayrıca tanınmış portal ve servislerin kurucularının maddelerini açalım.Ben zaten başlamıştım (Bkz. İnternet kişileri). Malesef internet maddeleri Türkçe Vikipedi'de nerede ise çok az. --Muratsahinileti 23:24, 5 Ağustos 2008 (UTC)

 • Not: Ayrıca imla ve yazım kurallarına göre BÜYÜK, büyük olmalı Face-grin.svg. Görüşmek üzere. --Muratsahinileti 23:29, 5 Ağustos 2008 (UTC)
Vurgulamak için büyük harfle yazmıştım. OnurTkatkılar 02:10, 6 Ağustos 2008 (UTC)
Bir de proje için Madde sınıflandırması yapsak mı? OnurTkatkılar 16:33, 6 Ağustos 2008 (UTC)
 • Yapalım hemde projeyi düzene koymuş oluruz. Şuan zaten tam olarak amaç belli değildi iyi olur. --Muratsahinileti 17:40, 6 Ağustos 2008 (UTC)

Antalya[kaynağı değiştir]

Burada belirttiğiniz haritayı güncelledim. Fikrinizi belirtirseniz sevinirim.--Gökçє Yörük mesaj 17:33, 31 Aralık 2008 (UTC)

ART (anlam ayrımı)[kaynağı değiştir]

Maddedeki işimi kolaylaştırdığınız için teşekkürler. Türkiye'deki yöresel kanallar listesi maddesinde bahsedilen kanalları da bu anlam ayrım sayfasına yönlendirelim diyorum, şimdi uyuyacağımdan çalışmayı tamalayabilecek durumda değilim. OnurTkatkılar 03:26, 15 Temmuz 2009 (UTC)

Aslında Türkiye'deki yöresel kanallar listesi SAM'a gönderilebilir. Eğer çalışmaya devam etmeyi düşünüyorsanız {{Çalışma var}} eklersiniz. İyi uykular. Takabeg ileti 03:30, 15 Temmuz 2009 (UTC)
Selamlar. VTV sayfasındaki bot değişikliğini geri almanızın sebebini gözden mi kaçırdım? Bir sorun yok gibi göründüğü için intervikileri tekrar ekledim. Kolay gelsin. --Eldarion 07:16, 5 Ağustos 2009 (UTC)
Tekrar selam. O halde diğer dillerdeki maddelerden Türkçe sayfasının intervikilerini çıkarmak gerek aksi taktirde bot otomatik olarak eklemeye devam edecektir. Ben çıkarma işlemini gerçekleştiriyorum bilgilendirmeniz için teşekkürler. --Eldarion 10:45, 6 Ağustos 2009 (UTC)

Bilmediğiniz maddeleri ... SİLMEYİN![kaynağı değiştir]

Daha önceleri açtığım Gülsuna Korur ve Cenk Han Alkaya sayfalarını sözde "kaydadeğer değil" adı altında kendi kişisel görüşleriniz yüzünden silmenizi kınıyorum! Ya bu maddeleri geri getirirsiniz, ya da ... yüzünden bu konuyu VP:Ş'e bildiririm.

İstiyorsanız beni buradan uzaklaştırın ama suçlu olan sizsiniz. OnurTkatkılar 21:30, 16 Eylül 2009 (UTC)

 • Merhaba, yukarıdaki kişisel saldırı içeren ifadeleri çıkardım. Lütfen bu tip kişisel saldırılarda bulunmayın. Bu maddeleri ben silmedim. Silen arkadaşlarım ise User:Kibele ve User:Eldarion'dur. Dolayısıyla neden silindiklerine dair onlarla temasa geçmenizi tavsiye ederim. --Manco Capac 06:30, 17 Eylül 2009 (UTC)
  • Kusura bakmayın, haksızlık gibi durumlarda arada sırada sert yazdığım olur, bunun için özür dilerim (Psikolojik sorunlu kutumdan anlayabilirsiniz.). Mevzubahis maddelerin sizin açtığınız başlıklar ile silindiğini de hatırlayatım. OnurTkatkılar 02:41, 18 Eylül 2009 (UTC)
 • Evet maddeleri ben silinmesi için SAM yapmışım. Ancak silinmesine ben değil, Kayda değerlik kriterlerimiz gereği topluluk karar vermiş. oylama neticesinde silinmişler. Eğer bir maddenin silinmesine itirazınız varsa bunu o maddenin silinme oylamasında gündeme getiriniz ve lütfen bunu yaparken kişisel saldırıda bulunmayınız. Teşekkürler, --Manco Capac 07:46, 18 Eylül 2009 (UTC)

Fonts for road signs[kaynağı değiştir]

Salam! Sorry I wrote this message in English, because I don't know Turkish. I know Persian, English and French. I was working on Iranian Roads and highways and I wanted to make the connections from Iran to Turkey with their road signs. (D-100 to Road32.jpg Road 32 and D-400 to 18px Road 16 I used a font named Trafic (This is only with one f). It is a Persian font but you can only use numbers. You can think of a way that you can find it or recieve it from me.
My page in Turkish: Nima Farid 08:06, 17 Eylül 2009 (UTC)

Thank you for replying me. Can you put the map of Turkish highways on my user talk page when it's done. Nima Farid 09:20, 18 Eylül 2009 (UTC)

Lütfen Sayfaları Tartışmadan Boşaltmayınız![kaynağı değiştir]

Haklı olabilirsiniz; çevirisi uzun süren bir maddeyi sildiniz. Ancak unutmayınız ki aynı sayfada bizzat kendim dahil birçok kişi birçok maddenin olduğu gibi, bknz: MySpace Sayfası, çevirisini gerçekleştirmektedir. Lütfen diğer kullanıcıların bu katkılarınıda düşünerek maddenin tartışma sayfasında bunu tartıştıktan sonra bu tür işlevleri gerçekleştirin.
İyi çalışmalar. - Nebeviye ileti 18:14, 22 Eylül 2009 (UTC)
Orada senden başka katkıda bulunan yoktu ve engel dışında hiçbir düzenlemeye gidilmedi.

Zamanında YouTube maddesini de engelleme dışındaki konularını ekleyerek düzenlemiştim, aynı önem MySpace için de verilmeli. OnurTkatkılar 21:06, 2 Ekim 2009 (UTC)

Ben kullanıcı katkılarını sadece misal olarak belirttim. Her kullanıcı çevirisi süren Vikipedi maddelerini ve bilgilerini hiçbir düşünce ya da fikir belirtmeden ve de tartışmadan silerse eğer çevirilecek madde kalmaz! Lütfen maddeleri fikir görüşünde bulunarak düzenleyin veya işlemlerinizi fikir alışverişi içerisinde değişiklik yapın bknz: MySpace değişkliğiniz ve şunu unutmayın her bilgi farklı düşüncelerin birer oluşum sentezidir, her bilgi farklıdır. bknz: ( Üstte: Youtube örneğiniz)

İşbirliği ve farklı görüşler içerisinde Vikipedi'ye katkı sağlıyacağınızı umuyorum. Teşekkürler. İyi çalışmalar - Nebeviye ileti 12:41, 3 Ekim 2009 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

selamlar Vikipedi/Antalya sayfasında dolaşırken eklenmiş bir medya bölümünün olduğunu ve senin eklediğini gördüm sayfanı gezdiğimde ise Antalya için birşeyler yapma isteğinin olduğunu gördüm ben de seninle aynı amacı güden bir olarak Antalya için eğer yapılacak bişey varsa bana ileti yoluyla çıtlatman yeterli elimden geleni yardımı yaparım. sen de Antalya için bir yardım talebim olduğunda elinden geldiğince yardım edersen -ki bence edersin- desteğini beklerim kolay gelsin ;)--E-92'yi İzlemeye Devam Edin! 01:55, 23 Eylül 2009 (UTC)

Antalya[kaynağı değiştir]

Bahsettiğiniz konulardan ziyade ben Antalya maddesinin geliştirilmesi meselesinde size yardım edebileceğimi söylemiştim bahsettiğiniz konular için size yardım edebilmem ne yazık ki şu an mümkün değil. İyi çalışmalarTurkishEmblem.svg Başka E-92 Yok!!! 13:41, 21 Ekim 2009 (UTC)

Lütfen nezaket kurallarına uyunuz![kaynağı değiştir]

Nuvola apps important yellow.svg 28 Ekim 2009 tarihli TRT şablonu değişikliğinizde değişiklik özetine yazdığınız Vikipedi resmi politikalarınca yasak olan Amma da uydurdunuz! adlı özet yazınız kurallar gereğince yasaktır. bknz: Nezaket Lütfen değişikliğinizi yaptığınızda diğer değişikliklerde bulunan kullanıcı ya da kişilere yaptığı değişiklik hakkında ön yargıda ya da hakaret de bulunmayınız. Vikipedi nezaket kurallarına uyunuz. Eğer ki yanlış değişklikler ya da Vikipedi politikalarınca yasak değişiklikler yaptıysa yanlışını belirtip ve politika bağlantasını belirterek kurallara uyması gerektiğini belirtiniz. Bknz: Değişkliğiniz- Nebeviye ileti 17:00, 2 Kasım 2009 (UTC)

AKEV[kaynağı değiştir]

Merhaba Onur,

Mesajın için teşekkür ederim.

Vikipedi:Taslak madde sayfasında belirtilen kriterleri sağlamayan maddeler ne yazık ki Hızlı Silme politikası Madde 1 uyarınca siliniyor.

Silinen sayfanın içeriğini çalışma sayfandaki ilgili bölüme kopyalıyorum hoşgörüne sığınarak. Ortaya güzel bir madde çıkması dileğiyle.

Sevgiler

Vito Genovese 08:53, 5 Kasım 2009 (UTC)

Sert davranışlarım için özür dilerim.[kaynağı değiştir]

Kusura bakmayın, yanıtımı geç veriyorum. Maalesef 4 yıldır Vikipedi'ye katkıda bulunmama rağmen maddelerdeki kasıtlı düzensizliklere haliyle tahammül edemiyorum. Manco Capac ve Seninbey'in katkılarıma karışmalarından rahatsız olmam, MySpace maddesi'nin aylar sonraki ıssızlığından sonra VP:MİLLİ'yi ihlal eden değişiklikleriniz ve Türel-Akaydın taraflılığını düzeltmeye çalışmam bunlara örnek :( OnurTkatkılar 19:25, 21 Kasım 2009 (UTC)

Sizi çok iyi anlıyorum. Önemli değil. - İyi Çalışmalar. Nebe?viye mesaj 10:34, 22 Kasım 2009 (UTC)

Arapsu Bridge[kaynağı değiştir]

Hi. This small bridge actually has some significance in that some authors surmise it may be an early pointed arch or segmental arch bridge - which, going by the pics, it is, though, rather not. You can do me a favour: Is there any official name of the footbridge, perhaps on a sign next to it? Regards Gun Powder Ma 80.135.202.9 19:32, 16 Aralık 2009 (UTC)

karayolları[kaynağı değiştir]

blue highway fontunu kullanıyorum. kolay gelsin

Dosya[kaynağı değiştir]

Muratsahinileti 20:35, 4 Şubat 2010 (UTC)

Yüklediğiniz Dosya:Jansen Planı.jpg adlı dosya bir adil kullanım resmi değildir. Lütfen lisansını kontrol ediniz. --Veritasileti 15:54, 12 Şubat 2010 (UTC)

Verdiğiniz lisans ancak kendi çektiğiniz resimler ya da çizdiğiniz resimler için geçerli olabiliyor. şablon:PD-TR daha doğru ama doğruı lisans mı bilmiyorum. --Veritasileti 15:59, 12 Şubat 2010 (UTC)

Yansiklopedi'deye gelen İnci Sözlükçü[kaynağı değiştir]

Selamlar. Yansiklopedi'de yöneticisydin sanırım... Siteye şimdi bakınca ortada hiçbir yetkiliyi göremedim... İnci Sözlük'ün meşhur laflarından birini kullanıcı adı yapan ve katkılarıyla Vikipedi'de yazamadığı hayali kişinin maddesini giren şahıs hiç de komik bir madde yazmamış gibi... Yansiklopedi'yi arada gülmek için okurum ama böyle komik olmayan maddeler de o siteye yakışmıyor açıkçası... İyi çalışmalar...--вяí¢αи76ileti 20:20, 31 Temmuz 2010 (UTC)

Çocuklar Duymasın[kaynağı değiştir]

Merhaba. Rica etsem Çocuklar Duymasın (2010)'un içeriğini Çocuklar Duymasın maddesine aktarabilir misiniz? Sonrasında haber verirseniz ben de geçmişlerini birleştiririm. Aynı dizinin devamı olduğundan, ayrı bir maddeye gerek olmamalı. Şimdiden teşekkürler. --yabancım 18:42, 21 Ağustos 2010 (UTC)

Machiavelli msj 22:05, 22 Ağustos 2010 (UTC)

Mesele kayda değerlik[kaynağı değiştir]

Merhaba. Böyle demişsiniz ancak, konulan etiketin nedeni maddenin taslak kriterlerini sağlamaması değildi.. Öyle olsa, maddenin ne kadar bilgi içeridini konuşabilirdik. Kayda değerlik ise bambaşka kriterlere dayanır. Kısaca maddenin konusunun güvenilir, bağımsız kaynaklarca konu edilmesine ilişkindir. Dolayısıyla bu türden kaynaklar eklenmeden şablon kaldırılmamalıdır. Değişiklik özetinde bunu vurgulamama rağmen gereğini yerine getirmeden şablonu kaldırmanıza bir anlam veremedim. --yabancım 11:34, 16 Kasım 2010 (UTC)

Pro-güreş maddeleri[kaynağı değiştir]

Açıkçası güncellemeyi düşünüyorum ancak hem vandallardan hem de başka uğraşlarım da olduğundan güncelleyemedim. Bu kadar madde üst üste birikince kaldı gibi. Zamanla güncellemeye çalışacağım.--EddieGuerrero 10:50, 9 Şubat 2011 (UTC)

İngilizce Vikipedi[kaynağı değiştir]

Merhaba Ont,

İngilizce Vikipedi'deki en:WP:ANB ya da en:WP:RFC seçeneklerinden biri bu iş için uygun olur diye tahmin ediyorum ama, %100 de emin olarak söylemiyorum bunu. İkisinden birinde şansını denemeni önermek durumundayım ne yazık ki, elimden daha fazlasının gelmemesine üzülerek.

Sevgiler

Vito Genovese 00:25, 25 Mart 2011 (UTC)

 • Maddelerin geçmişinde dahi görünse bu tarz tutumlarda bulunamazsınız. Bu tarz tutumlarınızı lütfen kişisel sayfalarınızda belirtiniz.--Reality 20:19, 12 Haziran 2011 (UTC)

Edge[kaynağı değiştir]

Uzun süredir Vikipedi'ye giremiyordum, profilime koyduğunuz Edge resmini yeni gördüm. Christian'ı daha çok sevmeme rağmen resmi beğendim. (:D) Resmi silmiyorum. Bu arada, pro-güreş konusunda özellikle yardımcı olabileceğim bir şey var mı? Biraz bakındım ama düzenlenmesi gereken sayfalar dışında bir şey görmedim.--EddieGuerrero 08:56, 13 Haziran 2011 (UTC)

Sayfayı beğendim, eskiden bu sayfa küçük bir şablon olarak WWE sayfasında vardı ama çok garip duruyordu. Bu Türkçe'ye çevrilirse çok güzel olur.--EddieGuerrero 15:27, 13 Temmuz 2011 (UTC)

Superyetkinileti 20:21, 16 Haziran 2011 (UTC)

Reality 21:09, 10 Temmuz 2011 (UTC)

Vikihaber'de hizmetlilik oylaması[kaynağı değiştir]

 • Vikihaber'de şu anda bir hizmetlilik oylaması yapılmaktadır ve değişen oy politikasına göre oy hakkınız bulunmaktadır. Katılımın artması ve farklı görüşlerin de temsilini artırmak amacıyla kişilere oylamaya davet mesajları göndermekteyim. Oy kullanmanız ve/veya görüşlerinizi belirtmenizi rica ederim. İyi akşamlar.--Reality 19:52, 13 Temmuz 2011 (UTC)
Ambox warning pn.svg

Sepet Gökdelen isimli maddeye, bekletmeli sil prosedürünün uygulanabileceğini ifade eden bekletmeli sil şablonu eklenmiştir. Her türlü katkı için minettar olsak da, bu madde Vikipedi'nin içerik politikalarıyla uyumsuz olabilir ve ilgili silme uyarısı tam olarak hangi açıdan uygunsuz olduğunu açıklamaktadır (ayrıca Vikipedi ne değildir? ve silme politikası sayfalarına bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz). İlgili bekletmeli sil etiketini kaldırarak, silme önerisine itiraz edebilirsiniz; fakat lütfen niçin ilgili silme önerisine itiraz ettiğinizi ya değişiklik özetinizde ya da maddenin tartışma sayfasında belirtiniz. Ek olarak, lütfen maddeyi belirtilen sorunlardan yola çıkarak geliştirmeye çalışınız. Her ne kadar bir bekletmeli sil etiketini kaldırmak, silme önerisini geçersiz kılsa da, madde yine de silinebilir
Eğer herhangi bir hızlı silme kriterini karşılıyorsa hızlı silme yoluyla, veya silinmeye aday gösterilerek, topluluğun silinmeyi fikir birliği ile onaylaması sonucu silinebilir.

--Superyetkinileti 16:18, 21 Ağustos 2011 (UTC)

WWE şampiyonları[kaynağı değiştir]

Hiçbir güncel kaynağa (en azından İngilizce İnterwiki'ye bile) bakmadan neden geri alıp duruyorsunuz anlamıyorum! OnurT 16:19, 24 Ağustos 2011 (UTC)

Selam. İlgili maddelerde o kadar vandalizm oluyor ki eklenen içeriğin hangisinin doğru olduğunu bulmak zor oluyor. Değişiklik özetini bu yüzden yazıyoruz. Öte yandan bu tip bilgiler için -kullanıcı sayfanızda dediğiniz gibi- kaynak gerekiyor. Sevgiler.--Rapsarbi diyeceğin mi vardı? 01:50, 25 Ağustos 2011 (UTC)


Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

Merhaba Ont,

Oluşturmuş olduğunuz Dosya:Gripin Kaktüs.JPG adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden d1 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

Reality 11:44, 6 Eylül 2011 (UTC)

Reality 12:19, 26 Eylül 2011 (UTC)

 • Ulusal Güreş Birliği neden silinmeli anlamadım? G8 kriteriyle ne alakası var tam olarak anlayamadım gerçekten. Ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?--Reality 01:26, 5 Şubat 2012 (UTC)
  • Bu tür maddeler için G8 yapmıyoruz. Biraz sonra yapacağım GB (geçmiş birleştirme) işlemini yapıyoruz. Eğer bu tarz maddelere denk gelirseniz bir hizmetliye bildirdiğiniz takdirde gereği yapılacaktır. Ya da maddeye {{geçmiş birleştir}} şablonu eklemeniz yeterli olacaktır. Kolay gelsin.--Reality 16:31, 5 Şubat 2012 (UTC)
 • Birazdan göz atarım. Sabaha bitirmiş oluruz diye tahmin ediyorum. Kolay gelsin :)--Reality 22:44, 8 Şubat 2012 (UTC)
  • Bir kısmını Türkçeleştirdim. Halen devam etmekteyim.--Reality 01:59, 9 Şubat 2012 (UTC)

Selam[kaynağı değiştir]

Bilkent Üniveristesi Bilişim kulübü vikipedi projemizde katkıda bulundğunuz için teşekkürler. S.goktug (tartışma) 16:44, 22 Mart 2012 (UTC)


Merhaba[kaynağı değiştir]

Öncelikle evet, büyük bir Profesyonel Güreş takipcisi olduğumu söylemem gerekir. Bu konuda bana yardım etmek istemeniz gerçekten takdime değer.Gerçek şu ki elbette, vikipedi'ye katkı sağlamaktan çok gurur duyuyorum. Ancak çeviri konusunda yeterli olamamaktayım, bu konu hakkında bazı arkadaşlarımın yardımcı olmasını elebette'ki çok isterim umarım bu konuda'ki yardımımın hayal kırıklığına uğramayacağıma eminim. Sonuçta hepimiz vikipedi'ninde değişiyle Özgür Ansiklopedi kavramı çerçevesinde kapsanmaktayız. Teşekkürler ve saygılarımla Yusuf berk özaltın15:55, 26 Mart 2012

Kırpılan resimler[kaynağı değiştir]

Melih Gökçek ve Alaaddin Yüksel maddelerinde kullanılan büyük resimden kırpılarak düzenleme yaptım, bilginize. OnurT 20:20, 18 Ocak 2013 (UTC)

Elinize sağlık--Reality 23:11, 29 Ocak 2013 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Uykusuz halimle düzensiz yazabildiğim için özür dilerim, ama birkaç yıl önce Vikipedi'yi terketmeniz sonrasında Gezi Parkı eylemleri'nin tartışma sayfasında yorumunuzu görünce geri döndüğünüze sevindim. Yanlış anlamayın. Stalkerlığa niyetlenmemek bir yana, 7 yıldır Vikipedi'de katkıda bulunsam da, fazla iletişim kuran biri olmadığımdan dolayı burada popüler gördüklerimden değilim. OnurT 14:18, 7 Temmuz 2013 (UTC)

İyi günler, ben genel olarak bu aralar aktif değilim. Bunun nedenı wıkı dışı nedenler. Bir iki ay içinde rahata ermeyi umuyorum. İlginiz için çok teşşekür dederim. İyi çalışmalar dilerim. -- Bilinen Bir Beyaz Kedi çi? 03:08, 9 Temmuz 2013 (UTC)

Ethem Sarısülük[kaynağı değiştir]

2 aydır yaşanan eylemler konusu'nda başta ana madde'nin taraflı isimlendirildiği'ni düşündüğümden dolayı genel bir değiştirme yaptım. Ethem Sarısülük maddesi'nde de vurulduğu yerde kurulan anma yeri'nde çektiğim fotoğrafı ekledim, bu konuda yardım edemeyecek kadar meşgul olsanız da, en uygun hangi kullanıcı(lar) ile iletişime geçmemi tavsiye edersiniz? OnurT 23:15, 30 Temmuz 2013 (UTC)

Maalesef tr.vikipedide fazla aktif değilim. Size ne önerebileceğimi bilemiyorum. Benim meşguliyetim (master tezim) bir aya kadar bitecek ondan sonra daha yakından ilgilenebilirim. -- Bilinen Bir Beyaz Kedi çi? 01:17, 2 Ağustos 2013 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

<<Toplumumuzda ne yazık ki, farkında olmadan oluşturulan ve bilinçsizce dayatılan bir İstanbulculuk anlayışı olduğunu görüyorum. Yoksa Süper Lig'teki 3 Büyükler'in İstanbullu olması'nın (diğer Anadolu takımları'nın İstanbullular kadar başarılı olmaması), Çanakkale Boğazı'nda köprü yapmak varken 3. köprü karşıtlığı'nın bile İstanbul üzerinden değerlendirilmesi, İstanbul merkezli olmayan ulusal medya merkezleri'nin nerdeyse hiç olmaması, bu düşüncemi kuvvetleyen etkenlerin önemli bir kısmı.>>

Şu fazlasıyla kalabalıklaşmış madde'deki isim değişikliği ve fazlası hakkında sayfamdan iletişime geçebilirsiniz.

RedHack-Utku Tanrıvere arasında da ufak bir arabuluculuk sağladığımdan RedHack beni ayrıca Twitter'da takip ediyor. Yoksa Red belgeseli'nde kişisel amaçlı davranmadıklarını söylemişlerdi, bu konuda içiniz rahat olabilir. OnurT 15:41, 7 Ağustos 2013 (UTC)

 • "Vikipedi dünyası"nı daha tarafsız, daha profesyonel, daha duyarlı, daha 'herkes tarafından ulaşılabilir (diğer bir dev olan ‘britannica.com’a ulaşım vikipediye nazaran daha sınırlı)' seviyelere taşımak temel gayedir. Bu seviyeler hedeflenirken; seçkinci davranmamak, yeni viki kullanıcılarını ürkütüp üstünlük kurmaya çalışmamak, vikiye bilgi girişi yapılırken amacın ilk önce bu bilgiyi girmek olduğunu, bilginin eğilip-bükülmemesi gerektiğini, bir/birden fazla grubu memnun etmenin & başka grup/grupları yok saymanın vikipedi dünyasında geçerli olmadığını, her viki kullanıcısına hissettirmek gözetilir. "Gerçeği tüm çıplaklığıyla vikiye yazmak" ile "iyi" & "kötü", "güzel" & "çirkin", "barışçı" & "savaşçı", "Y kazansın / X kaybetsin" gibi kriterler arasında fark vardır. Vikipedi dünyasının en çetrefilli olduğu alanlardan biri de burasıdır.
"2013 Taksim Gezi Parkı protestoları" maddesinin isminin "2013 Türkiye protestoları" olarak değiştirilmek istenmesinin niçin şimdilik sonuç vermeyeceği ve bu ‘başlık / madde ismi’ tartışmasına bir süre ara verebilmek için en makul yolun ne olabileceği ile ilgili açıklama şahsım tarafından iki bölüm halinde ilgili tartışma sayfasının ilgili başlığı altına yazıldı.
"Utku Tanrıvere" isimli kişinin kim olduğu, şahsınızın "RedHack" isimli kişi/kurumla olan ilişkisi tarafımı ilgilendirmemektedir. Şahsım tarafından takip edilen maddelerin ve tartışma sayfalarının işleyişi ile "vikipedi dünyası" yönergeleri arasında bir uyumsuzluk vuku bulursa ve maddelerin daha kaliteli seviyelere yükseltilmesi için şahsımın görüşleri olursa, şahsım katılımına devam edecektir.
Saygılarımla, --Toksoz (mesaj) 16:31, 7 Ağustos 2013 (UTC)
 • 7 yıllık bir Vikipedi kullanıcısı olarak, zamanında yaşadığım iletişim kopuklukları'na rağmen, bu konuda pek deneyimsiz olmadığımı belirtebilirim. Sabrım zorlanmadıkça, iyi niyet varsayabilirim. OnurT 16:44, 7 Ağustos 2013 (UTC)
 • Şahsım; deneyimsiz olup olmadığınız ile ilgili herhangi bir imada daha önce bulunmadığı halde, niçin bu kanaate vardığınıza bir anlam verememiştir. (Yukarıda şahsım tarafından yazılan mesajın ilk paragrafı ile size bir imada bulunulmaya çalışıldığı anlaşıldıysa, yanılıyorsunuz. Bu paragraf ‘vikipedi dünyası’ ile ilgili genel bir çerçeve çizmek için yazılmıştır. Şahsınız hedef alınmamıştır.) Bu durum tarafımı ilgilendirmemektedir. Şahsınızın vikipedi dünyası içindeki aktivitesi hakkında değerlendirme yapabilecek kullanıcı "Toksoz" ismi veya başka bir kullanıcı değildir. ("Toksoz" adlı kullanıcının bu görüşünde yanılma payı vardır.)
Son olarak; şahsım, ister viki maddelerinde olsun, ister viki tartışma sayfalarında olsun, ister viki kullanıcıları ile özel yazışmalarda olsun "kişisel saldırı" yapmamaya büyük özen göstermektedir. Şahsınızın da gayet ölçülü bir üslupla görüşünü tarafıma özel mesaj bölümünden ilettiği gözlemlenmiştir. Bu nedenle "sabrınızı zorlamaya çalışmak" daha önce düşünülmemiştir ve şahsım niçin bu kanaate de vardığınıza bir anlam verememiştir.
Soru işaretlerini gidermek için şahsımın sizden herhangi bir talebi yoktur. Çünkü şahsım, konu bu noktadan ileriye gitmeye başladıkça konunun daha fazla kişiselleşeceği kaygısını taşımaktadır. Bu nedenle "viki maddeleri", "tartışma sayfaları" vb. gibi "vikipedi dünyası"nı ilgilendiren konular konuşulmadıkça, sorular sorulmadıkça; konu "kişisel" sınırlar içinde kaldığı müddetçe şahsım bu mesajlaşmayı sürdürmeyecektir.
"Vikipedi dünyası"nı daha kaliteli bir seviyeye yükseltmek için çabalarınıza devam etmeniz yeterlidir. Çabalarınızın değerinin ne olduğu / ne olması gerektiği ile ilgili değerlendirmeyi yapabilecek kişi ne şahsım ne de bir başkasıdır. Ayrıca iyi niyet varsayabileceğiniz tahmin edilmektedir. (Bu tahmin, tarafıma gönderdiğiniz mesajdaki üslubunuz ve "2013 Taksim Gezi Parkı protestoları tartışma sayfası"nda yazdığınız yorumlar dikkate alınarak yapılmıştır. Bu tahminde yanılma payı vardır.)
Saygılarımla, --Toksoz (mesaj) 17:34, 7 Ağustos 2013 (UTC)

Durumlar[kaynağı değiştir]

Twitter'daki yazışmalarımız ve madde konusu'ndaki küçük değişikliğim bir yana, son düşüncelerinizi burada alabilir miyim? Yoksa size karşı özür dileyebileceğim bazı durumlar var. OnurT 04:06, 7 Ağustos 2013 (UTC)

 • Öncelikle ben sizden özür dileyerek mesajınızın başlığını değiştiriyorum, umarım anlayışla karşılarsınız. Gerçekten tam olarak hangi anlamda son düşüncemi merak ettiğinizi bilemiyorum şu an. Dilerseniz e-posta adresimden de yazışabiliriz. İyi çalışmalar dilerim. Utku Tanrıveremesaj 19:01, 7 Ağustos 2013 (UTC)

Gezi Parkı[kaynağı değiştir]

Merhaba Onur, nasılsın?

Şu yorumun yanılmıyorsam maddeyi geliştirmeye veya tartışmaya yönelik bir yorum değil. Bildiğin gibi maddeyle doğrudan alakası olmayan, şahsi düşünceleri içeren yorumlar kaldırılıyor direkt. Deneyimli ve tanınan bir kullanıcı olduğun için haber vermeyi tercih ettim, belki kendin yorumu değiştirmeyi veya kaldırmayı seçersin diye.

Sevgilerimle. Kolay gelsin. --bermanya 20:34, 7 Ağustos 2013 (UTC)

Mabel Matiz[kaynağı değiştir]

O etiketleri madde'nin daha fazla zarar görmesini engellemek için koymuştum. Vikipedi'yi kullanmasını bilmeyen bir kitle var, ve anonim takılan o kitle'yi önlemek bana çok zor geliyor OnurT 23:50, 9 Eylül 2013 (UTC)

Merhaba. Zarar vermek için maddeye girip, o yazıları görüp, "vicdana gelip" de geri dönen olacağını zannetmiyorum açıkçası :) Madde için yarı koruma talebinde bulundum, korumaya alınınca anonim kullanıcılar değişiklik yapamayacaktır. İyi günler.--RapsarEfendim? 08:40, 10 Eylül 2013 (UTC)

SAS[kaynağı değiştir]

Selam Onur. Zamanınız olduğunda şuradaki tartışmaya katılabilir misiniz? Saygılar --esc2003 (mesaj) 13:30, 13 Şubat 2014 (UTC)

İlginize[kaynağı değiştir]

Merhaba. Hizmetli seçimi için yapılmakta olan oylamaya katılmak ister misiniz? Teşekkürler! (Not: Bu mesaj birden fazla kullanıcıya gönderilmiştir.) --esc2003 (mesaj) 15:17, 12 Haziran 2014 (UTC)

Politechnika Łódzka[kaynağı değiştir]

Hello Onur. I believe that a proper name in Turkish for Politechnika Łódzka is Łódź Teknik Üniversitesi or even differently (Lodz University of Technology in English). Would I ask you to rename this article. Thanks. Chrumps (mesaj) 22:12, 3 Mart 2015 (UTC)

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, Onur
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:11, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBeyaz RusyaBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanMakedonya CumhuriyetiMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

Teşekkürler[kaynağı değiştir]

Selamlar. Beren Saat maddesindeki şu değişikliğiniz için teşekkürler. Maddenin KM adaylığına olumlu yönde katkısı olduğunu düşünüyorum. Uygun zaman bulduğunuzda diğer bekleyen adaylıklara da göz atabilirseniz çok memnun olurum. İyi günler.--B.S.R.F. 💬 04:59, 6 Mayıs 2015 (UTC)

 • Selamlar. Bir teşekkür de benden gelsin Face-smile.svg. Montreal Kazığı maddesindeki haklı değişikliğiniz üzerine üslubu düzenledim. Tekrardan teşekkür ediyorum. Kolay gelsin. --ravages 20:43, 25 Temmuz 2015 (UTC)

Kerbela (Oyun) Seçkin madde adayı tartışması hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba,

Daha önce "Birkaç kozmetik düzenleme gerek sadece" yorumuyla Destek olduğunuz seçkin madde adayı olan Kerbela (Oyun) maddesini yeni düzenlemelere göre tekrar değerlendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler, Frock~trwiki (mesaj) 20:24, 11 Ağustos 2015 (UTC)

Jane Tomlinson[kaynağı değiştir]

Şu değişikliğin ardından sorun kalmamış olmalı. İyi vikiler. --Superyetkinileti 15:57, 14 Ağustos 2015 (UTC)

Bilgilendirme[kaynağı değiştir]

Fenerli1978Buyrun beniiiim? 11:35, 5 Eylül 2015 (UTC)

Antalya raylı sistemler haritası[kaynağı değiştir]

Çalışmanızın benimkinden daha iyi olduğuna şüphe yok. Elinize sağlık :) İyi çalışmalar --Bilirkişi E-92 12:37, 13 Aralık 2015 (UTC)

yeni bir sayfa[kaynağı değiştir]

merhabalar.. ben vikipedi ye yeni bir sayfa ekledim. henüz vikipedi hakkında bilgim yok kusura bakmayın bu sayfanın kontrol edilmesi için ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim. teşekkür ederim. Vikipedist78 (mesaj) 08:38, 30 Aralık 2015 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Birkaç yıl önce Buradaki isteğim kısmen de olsa dikkate alındığı için teşekkür ederim, buna rağmen paylaştığınız örnek pek istediğim gibi olmadığından kendim düzenledim. Bu isteğim belli ki tek bir kişinin yapamayacağı kadar zahmetli olacağından dolayı iş birliği projesi kapsamında yapılabilir mi? OnurT 09:36, 6 Mart 2016 (UTC)

 • Çok fazla resim var gerçekten de. İşbirliği projesi konularını sorumlular belirliyor. Fakat öneri yapılabilir. Ama program bilgisi gerektirdiğinden katılım ne kadar olur bilemem.--coolland 12:54, 6 Mart 2016 (UTC)

onur abi buralardamıydın[kaynağı değiştir]

onur abi seni buralarda olacağını hiç tahmin etmiyordum sen beni tanırsın yansiklopedide http://yansiklopedi.org/wiki/%C3%96zel:Katk%C4%B1lar/78.174.75.193 en fazla katkı yapan IP adresi olarak rekor üstüne rekor kırmaktayım. --78.174.75.193 17:16, 10 Mart 2016 (UTC)

Bilgi[kaynağı değiştir]

Kimseyi tanıyor olmama gerek yok, burada açıkça belirtilmiş kriterleri sağladığı güvenilir kaynaklar ile ortaya konulmayan maddeler silinirler. Kayda değer olduğunu ispat ettiğiniz taktirde maddeyi tekrar açabilirsiniz. --Eldarion 14:14, 14 Haziran 2016 (UTC)

İstek[kaynağı değiştir]

Yansiklopedi'de bu kullanıcı bu değişikliğinde beni yasal tehdit etti.Gerekeni yapabilir misiniz?--81.214.21.212 09:43, 18 Haziran 2016 (UTC)

Şablon:Age in days/day[kaynağı değiştir]

Bu şablona yönlendirme yapmış veya silme şablonu koymuşsunuz ama bu gerekli bir şablon: Bu konuya dahil olun lütfen! --85.107.74.105 15:03, 22 Haziran 2016 (UTC)

Yansiklopedi[kaynağı değiştir]

Normalde buraya ara vermiştim ama yansiklopedide kendim engellenmek istemiştim (kuklacılıktan) aradan neredeyse 2 gün geçti ama hala kimse ilgilenmedi. Bu sebeple de vikipediye kısmen geri dönmek zorunda kaldım, Yansiklopedide kullandığım Yansiklopedist (benim) ve YankoMedyan uluslarası tavuk ve kebap salonu hesaplarımın süresiz engellenmesini istiyorum. Yansiklopedide kukla olduğu itiraf ettim çünkü. Bir ara aktif olursanız ilgilenmenizi isterim sizden?--Toppolila 14:29, 28 Temmuz 2016 (UTC)

Keep competition[kaynağı değiştir]

We must ""Conserver"" keep this article fr.wikipedia.org/wiki/Coupe du 50e anniversaire de la KTFF (French Version) competition taking place in northern Cyprus in 2005. The admissibility of this page is currently under discussion. We must help preserve this section by putting "" # Şablon:Conserver "".

This competition is dedicated to the 50 years of the Cyprus Turkish Football Association or Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu.

It is important that the Turkish Cypriot North and Turkey living in Francophone countries to experience a part of football history of the Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti. The sources are also reliable.