Kullanıcı mesaj:Onur

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı mesaj:Ont sayfasından yönlendirildi)
Şuraya atla: kullan, ara


18 Şubat 2018 Pazar

Nuvola apps error.svg Sayfa tartışmalarına katılarak görüş bildirin (123).
Nuvola apps korganizer.svg Kategori tartışmaları sayfasındaki tartışmalara katılın (1).
Cscr-featured1.png Haftanın seçkin maddesi için lütfen fikir belirtin.
Question book-3.png Biliyor muydunuz bölümündeki önerileri değerlendirin veya yeni cümle önerisinde bulunun.
Logo of Grafik Laboratuvarı.png Vikipedi:Grafik Laboratuvarı'nda dosyalar üzerinde isteğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.


Good Article collaboration.svg İş birliği projesine katılın!


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları: 2005 Azorlar subtropikal fırtınası · Kamran Aziz · Lykke Li · George Koval · Si Ronda · Devol Antlaşması · Müsâmeretnâme · Destiny's Child · Nasreddin Hoca · Küçük Mecmua · Virginia Eliza Clemm Poe · Küçük Şeyler · Peyami Safa · Aziz Georgios Kilisesi (Staro Nagoričane)

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları: Sovyetler Birliği liderleri listesi · Lady Gaga videografisi · Turing Ödülü · EFL Cup kazanan teknik direktörler listesi · 1. Akademi Ödülleri · Alan Hardaker Ödülü · İstanbul kuşatmaları listesi · Grand Theft Auto: Vice City karakterleri listesi 2 · Türkiye Süper Kupası maçları listesi · EFL Cup finalleri listesi · Kıtalararası Kupa maçları listesi · Kıtalararası Kupa kazanan teknik direktörler listesi · UEFA Intertoto Kupası kazanan takımlar listesi · Melanie Martinez diskografisi · UEFA Kupa Galipleri Kupası kazanan teknik direktörler listesi · UEFA Avrupa Ligi kazanan teknik direktörler listesi · Millî takımların OFC Uluslar Kupası'na katılımları · Buffy the Vampire Slayer (sezon 1) · Samsunspor yabancı futbolcuları listesi · Samsunspor başkanları listesi

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları: Isla Elliðaey, Islas Vestman, Suðurland, Islandia, 2014-08-17, DD 106.JPG · Euro Construction.svg · Buckwheat and products from it 01.jpg · The Kiss - Gustav Klimt - Google Cultural Institute.jpg · Elephant eating Yala Sri Lanka.ogv · Curiosity Self-Portrait at 'Big Sky' Drilling Site.jpg · Kinkakuji 2004-09-21.jpg · Canis mesomelas.jpg · Coriander Seeds.jpg · Cizre çatışmaları, 2 Mart 2016.jpg · Dosya:Human-insulin-hexamer-3D-ribbons.png · DNA yapısı.png · Ada Lovelace portrait.jpg · Sultan Mehmed VI of the Ottoman Empire.jpg · Gertrude Stein 1935-01-04.jpg

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları: Virüs · Kurtuluş Savaşı'nda Sovyetler Birliği-Türkiye ilişkileri · Dragon Age: Origins · Blair Cadısı · Save as Draft · Pillars of Eternity · 2015 Türkiye Süper Kupası · Adolf Hitler'in 50. doğum günü · Sovyet Savaş Anıtı (Treptower Parkı) · Kiraz Mevsimi · 2012 Sultangazi saldırısı · Ray of Light

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin maddelikten ihraç adayları: Antalya · SM UB-3

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemeleri: Mustafa Kemal Atatürk

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli maddelikten ihraç adayları: Natalia Oreiro · Demokrasi · Hemşinliler · SMS Yorck

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resimlikten ihraç adayları: Walt Whitman · Ella Fitzgerald · Benjamin Franklin'in deniz hortumu · Sokak müzisyeni · Çatal, kaşık ve bıçaklar · Zeplin ve piramitler


2006-2016 arası mesajlarımın arşivi

Hoş geldiniz[kaynağı değiştir]

Merhaba Onur, Vikipedi'ye hoş geldiniz!
Vikipedi'ye katkılarda bulunurken size gerekli olabilecek bilgiler içeren aşağıdaki sayfaları incelemenizde yarar vardır.

Lütfen yardım istemekten çekinmeyin, bütün Vikipedi kullanıcıları size yardımcı olacaklardır. Tartışma sayfalarına ve kullanıcılara mesaj yazdıktan sonra imzanızı atmayı unutmayın! Kolay gelsin. --Dbl2010 18:54, 23 Mayıs 2006 (UTC)

Vikiproje İnternet İBP Daveti[kaynağı değiştir]

Vikiproje İnternet Ayın İBP Daveti[kaynağı değiştir]Nuvola apps krfb.png
İnternet Ayın İşbirliği Daveti
Internet Barnstar Hires.svg
İyi günler, iyi Vikiler.
İnternet ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan Vikiproje İnternet projesi kapsamında her ay tekrarlanan İnternet İşbirliği Projesine davetlisiniz.

Her ay planlı bir şekilde İnternet konusu ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler! ~~~~


MediaWiki message delivery (mesaj) 16:20, 5 Ağustos 2017 (UTC)

İnternet ve internet sansürü şablonundaki oluşturulmamış maddelerin 20'sinin oluşturulması konulu İnternet İş Birliği Projesi'nin bitmesine son 15 gün[kaynağı değiştir]

Applications-internet.svg


Bu ayın Vikiproje İnternet İş Birliği Projesi olan İnternet ve internet sansürü şablonundaki oluşturulmamış maddelerin 20'sinin oluşturulması konulu projenin bitmesine kalan son 15 gün. Proje bitim tarihi olan 31 Ağustos 2017 gününe kadar katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Bununla birlikte gelecek döneme dair yapılacak projelerde fikirlerinize ihtiyacımız var. Şablonlarda yer alan eksiklikleri giderme, çeşitli konulara dair maddeleri açma, eksik maddeleri geliştirme, seçkin madde üretme gibi pek çok konuda proje önerileri mevcut. Lütfen fikirlerinizi ve yeni proje önerilerinizi anket ve oylamalar sayfasına yazın, iş birliği ile Vikipedi'yi geliştirelim.
Bu mesaj Vikiproje İnternet toplu mesaj listesindeki kullanıcılara otomatik olarak gönderilmşitir. Bu tarz mesajlar almak istemiyorsanız listeden adınızı kaldırabilirsiniz -- MediaWiki message delivery (mesaj) 00:36, 15 Ağustos 2017 (UTC)