Kullanıcı mesaj:Mulayim adisert

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldin[kaynağı değiştir]

Vikipedi'ye hoş geldin.
Paperback book black gal.svg

SMirC-congrats.svgYeni kullanıcılara el kitabı

  • Bu el kitabının sayfalarında, Vikipedi'yi tanımak ve kısa sürede faydalı bir Vikipedici olmak için bilmen gereken her şeyi bulabilirsin.


Sehven geri alma[kaynağı değiştir]

Merhaba Türkiye cumhurbaşkanı maddesindeki değişikliğinizi mobilden girdiğim için sehven geri aldım. Geri alma açıklamamda da değişikliğinizi destekleyen bir metin yer alıyor. Fark edince düzelttim, kusura bakmayın. İyi çalışmalar :) —Gönüldağı mesaj 21.36, 8 Mayıs 2020 (UTC)

Sorun değil. İyi çalışmalar :) Mulayim adisert (mesaj) 10.00, 9 Mayıs 2020 (UTC)

İyi vikiler[kaynağı değiştir]

Sevgili Mulayim adisert, Vikipedi'ye katkılarınız için çok teşekkürler. Covid-19 önlemleri kapsamında pek çoğumuzun evinden çıkmadığı şu dönemi elimizden geldiğince Türkçe Vikipedi'ye katkı için kullanmak en güzel uğraş! Türkçe Vikipedi'nin her alanda uzman kişilerin bilgisine, emeğine çok ihtiyacı var ve katkılarınız çok değerli. Elinize sağlık.

Eğer Vikipedi'ye katkılarınız sırasında sorunuz, yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir konu olursa deneyimli bir vikipediste veya Köy Çeşmesi'ne mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca birine hızlıca ulaşabilmek için Wiki-dışı bir ortamı kullanmak isterseniz şu adresteki Telegram grubuna da katılabilirsiniz.

Size Türkçe Vikipedi' başta olmak üzere Türkçe özgür bilgi ve içeriğin gelişimi ve desteklenmesi için çalışan Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Türkiye (WMTR) adlı oluşumu da tanıtmak isterim.

WMTR üyeleri üniversiteler, kütüphaneler ve müzelerle çalışarak Vikipedi'yi geliştirmeye, katkıları arttırmaya çalışmakta. Bir süre önce İstanbul'da Salı akşamları düzenli olarak vikipedistler arasında sosyal buluşmalar gerçekleştirilmeye başladı. Şimdi bu buluşmalar çevrimiçi olarak İstanbul ve İstanbul dışından dileyen tüm vikipedistlerin katılımı ile gerçekleşiyor. Müsait olduğunuz bir zaman dilerseniz bu toplantılara da bekleriz. Tarafıma e-posta ile ulaşabilirseniz adresinize davet göndermek isteriz.

Kolay gelsin ve iyi viki'ler, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 10.36, 16 Mayıs 2020 (UTC)

d. ve ö. hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba.

Ali Babacan adlı sayfada "d." ibaresini kaldırmıştım, "Vikipedi standartlarına göre kullanıyoruz." diyerek geri almışsınız.

Acaba böyle bir standart nerede yazıyor, atabilirseniz çok sevinirim ve bundan sonra kaldırmam.

Teşekkür ederim. Emin Savaş (mesaj) 12.34, 20 Haziran 2020 (UTC)

Vikipedi'de herhangi bir kişinin (yaşamakta olan) biyografisine giriniz, o ibarenin olduğunu görmeniz mümkün.

Kolay gelsin. Mulayim adisert (mesaj) 12.45, 20 Haziran 2020 (UTC)