Kullanıcı mesaj:Veselov350

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Merhaba Veselov350, herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Vikipedi sayfalarında yaptığınız değişiklikleri bu sayfadan tüm Vikipedistler inceleyebiliyor ve herhangi bir sayfada yanlışlık yapsanız bile, siz veya herhangi bir vikipedist işlemi geri alabiliyor. Bu yüzden hata yapmaktan korkmayın, cesur olun!
  • Herhangi bir maddeye gidip sayfanın üst kısmındaki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonuna basarak, o sayfaya yeni bilgiler ekleyebilir, yanlış ve kaynaksız bazı bilgileri çıkartabilir veya hatalı kısımları düzeltebilirsiniz.
  • Denemelerinizi deneme tahtasında yapabilirsiniz. Vikipedi'de şu an hangi kullanıcıların hangi değişiklikleri yaptığını görmek için sol menüde bulunan son değişikliklere tıklayabilirsiniz.
  • Yardım ve SSS sayfalarını okuduktan sonra Vikipedi ile ilgili sorularınız varsa danışma masasına, bilge sayfasına veya son değişikliklerde gördüğünüz herhangi bir Vikipediste mesaj yolu ile danışabilirsiniz. Tüm Vikipedistleri ilgilendiren konularda ise toplu mesaj atmak yerine köy çeşmesinde ilgili kısma mesaj bırakabilirsiniz.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarında mesajlarınızın sonuna, "~~~~" yazarak imza atmayı unutmayın!.
Son olarak!
  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz. (Sizin kullanıcı sayfanız sitenin en üstünde yer alan isminize basınca çıkan buradaki sayfadır.)
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri ekleyemiyoruz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Maddelerde değişiklik yaparken, lütfen tarafsız bir bakış açısıyla ve ansiklopedik bir dilde yazmaya özen gösterin, engelleme politikası, oy kullanımı gibi politika ve yönergelerini vakit buldukça mutlaka okuyun.
Haydi başlayın!
  • Vikipedi'yi daha iyi kullanabilmek için buradaki bilgileri ara ara okuyabilirsiniz. Birkaç gün içinde ne kadar basit olduğunu anlayacaksınız. Vikipedi'de yazılan tüm bilgilerin belirli editör veya yazarlar tarafından değil, Vikipedi'ye yeni kayıt olan tüm kullanıcılar tarafından yazıldığını unutmayın!

Kolay gelsin!

--Karşılayıcı (mesaj) 12.49, 14 Haziran 2020 (UTC)

Düzenleme[kaynağı değiştir]

Merhaba. Elif Doğan, Deniz Evin, Cüneyt Mete ve Almila Ada sayfası bekleyen düzenlemeleri onaylar mısınız? Saygılarımla.176.234.228.191 16.14, 27 Şubat 2021 (UTC)

Araştırma[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Duke7231 kullanıcısını ben engel talebinde bulunmuştum. Engel vermeden önce araştırıp engel neticesine varıldı mı? Ben iddia ettim hareketleri benziyor diye. En azından bir şans verme durumu olabilir mi? Ben gerginlik çıkmamasından yanayım. 700 katkısı varmış. Görünce üzüldüm. Ama nedense kayda değer kisilere HS şablonu koyuyor. Belki acemi kullanıcı olabilir ama gerginlikten yana değilim. Engeli tekrar değerlendirmeniz olur mu? Saygılarımla.176.234.229.139 17.37, 21 Şubat 2021 (UTC)

Evet engellendi. Zaten kendisi de belirtmiş ilgili kullanıcının kuklası olduğunu. Bildiriminiz için teşekkürler. --Veselov350💬 17.40, 21 Şubat 2021 (UTC)

Bu arada veselov bu kuklacılık süresiz engellemenin bir sonu var mı? Engel süresiz olunca bir şans verilebiliyor mu? Duke7231 adlı kişiyi de anlamak istiyorum. Empati yapmak isterim. Barıştan yanayım. Yine de şans verme durumu yani denetim altında verilme durumu varsa verilsin. Herkes bir şansı hak eder. Sürekli bu durum bu platformu zedeler. Sizleri de anlıyorum. Birinin yayın hakkını elinden almak istemem almaya da sebep olmak üzer. Sizde ilkelere uyuyorsunuz. Birinin bu şekilde engellenmesi yanlış anlaşılma ve acemilikten olursa sıkıntı demektir. Belki de biraz duygusal yaklaştım. Çok özür diliyorum. İyi çalışmalar. Saygılarımla.176.234.228.252 17.59, 21 Şubat 2021 (UTC)

İkinciyeni[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Veselov350. Oluşturduğun İkinciyeni maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Reklam" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Veselov350💬 08.09, 19 Şubat 2021 (UTC) Merhaba, bu başlığın sürekli silinmeye aday gösterilmesi ya da silinmesi hakkında desteğinize ihtiyacımız var. Amacımız reklam değil, siteye dair bilgi sunmak. Nerede yanlış yapıyoruz acaba, düzeltebilmemiz için desteğinizi rica edebilir miyiz? Teşekkürler. 85.100.66.213 08.38, 19 Şubat 2021 (UTC)

Siteniz kayda değerlik özelliklerini taşımıyor. --Veselov350💬 08.44, 19 Şubat 2021 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
Merhaba, Türkçe Vikipedi'mize hoş geldiniz ve kazandırdığınız maddeler için teşekkürler. Bir sorunuz olursa çekinmeden bana veya başka bir devriyeye/hizmetliye sorunuzu sorabilirsiniz. İyi vikiler Face-smile.svg evrifaessa ❯❯❯ mesaj 07.43, 15 Haziran 2020 (UTC)

"Kiev" hakkında[kaynağı değiştir]

Kiev hakkında şablon ve madde değişikliğiniz, kategori taşımanız çok dikkatimi çekti. Vikipedi'de bu tarz değişiklikler tartışılarak yapılmaktadır. Önce maddenin tartışma sayfasında tartışılmalı, Vikipedi:Sayfa taşıma talepleri sayfasında talep oluşturulmalıdır. İyi çalışmalar.  Emin Savaş  mesaj 16.44, 8 Temmuz 2020 (UTC)

İlgili bütün değişiklikleri geri aldım, uyarınız için teşekkürler. --Vesely35 (mesaj) 16.47, 8 Temmuz 2020 (UTC)
Rica ederim :). Bu arada imzanızın "mesaj" bağlantısı çalışmıyor haberiniz olsun. İyi çalışmalar...  Emin Savaş  mesaj 16.49, 8 Temmuz 2020 (UTC)
Ah pardon. Mesaj sayfasında olduğumuzu unutmuşum. Son kez iyi çalışmalar kusura bakmayın.  Emin Savaş  mesaj 16.50, 8 Temmuz 2020 (UTC)

Rus Ukrayna Savaşı şablonu ve kullanımı hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba Vesely35, iyi akşamlar.

Rusya-Ukrayna gerginliği üstüne yaptığınız değişiklikleri fark ettim, ellerinize sağlık. Güzel de bir şablon oluşturmuşsunuz ve şablonu gerekli maddelere eklemişsiniz fakat Yeni Soğuk Savaş maddesine bu şablonun eklenmesine karşıyım, neden? Yeni Soğuk Savaş süresince sadece Ukrayna üstünde değil; Suriye'de, Irak'ta, Libya'da, Somali'de, Yemen'de, Afganistan'da, bunlarla birlikte Afrika'nın çeşitli yerlerinde, uyuşturucu ticaretiyle iltisaklı ülkelerde sıcak çatışma, vekâlet savaşları yaşanıyor ve olayların dönüp dolaşıp geldiği yer Yeni Soğuk Savaş. Mesela Meksika'da süren uyuşturucu savaşları içinde İran Devrim Muhafızlarının rol oynadığını yazıyor bazı kaynaklar. Los Zetas ile Hizbullah'ın iş birliği içinde olduğunu söylüyorlar ve bununla ilgili ciddi kaynaklar da mevcut. Böyle bir maddeye üst üste bu şablonları eklersek, maddenin düzenini baştan aşağıya bozmuş oluruz. Önemli bir şablon oluşturmuşsunuz ve örnek veriyorum bu şablonun Donbass Savaşı maddesinde kalması çok iyi olur ama Yeni Soğuk Savaş'ta ya bir başlık oluşturup bu savaşın etkilerini yazmalıyız ya da ayrıca bakınız kısmına şablonun ana maddesini eklemeliyiz diye düşünüyorum. Bu yüzden sizi bilgilendirmek istedim ve izninizle bu mesaj sonrası şablonu maddeden çıkarıyorum.

Bunun ötesinde bu tip uluslararası ilişkileri ilgilendiren konularda iş birliği yapmak isterseniz bir mesaj uzaktayım :) Saygı ve sevgilerimle, iyi çalışmalar.--Göktürk97 (mesaj) 17.43, 8 Temmuz 2020 (UTC)

Merhaba, evet bahsi geçen şablonu maddeye eklerken söylediklerinizi ben de fark ettim. Şablonun orijinal kaynağı olan İngilizce vikide maddenin şablona eklenmiş olması nedeniyle eklemiştim fakat şablonun Yeni Soğuk Savaş maddesinden çıkarılması söylediğiniz gibi daha mantıklı görünüyor. Böylelikle gereksiz bir şablon kalabalığının da önüne geçmiş oluruz. Geri bildiriminiz ve desteğiniz için teşekkür ederim. ----Vesely35 (mesaj) 18.15, 8 Temmuz 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Special Barnstar Hires.png Özel Yıldız
Birkaç gündür Eurovision hakkında oluşturduğunuz sayfaları son değişikliklerde görüyorum. İyi çalışmalar :)-- evrifaessa ❯❯❯ mesaj 13.58, 28 Temmuz 2020 (UTC)

Lütfen emailinizi kontrol edin[kaynağı değiştir]

Merhaba Veselov350: Lütfen emailinizi kontrol edin! Konu: "The Community Insights survey is coming!" Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen surveys@wikimedia.org adresine e-posta gönderin.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, see my explanation here.

MediaWiki message delivery (mesaj) 19.39, 24 Eylül 2020 (UTC)

Kategori:Özbekistanlı Olimpiyat güreşçileri[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Ali95Acar. Oluşturduğun Kategori:Özbekistanlı Olimpiyat güreşçileri maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Yeniden isimlendirme kategorisi" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Ali95Acar (mesaj) 08.20, 20 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba @Ali95Acar, kategoriyi taşıdığım zaman bir önceki kategoriyi silmeyi unutmuşum, fark ettiğin için teşekkürler ve iyi çalışmalar dilerim. ----Veselov350 ❯❯ mesaj 08.58, 20 Ekim 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhaba Veselov350.

2020 44. Hafta İş Birliği Projesi'nin konusu, Şablon:Meksika mutfağı maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz :)

 Not:Bu davet mesajı, proje önerilerinde ilgili öneriye oy verdiğiniz için size gönderilmiştir.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 14.32, 27 Ekim 2020 (UTC)

Harita Hk.[kaynağı değiştir]

Karabağ Haritası benim tarafımdan çizildi ve ciddi emek verildi. Ancak herkes bu haritadan çok hoşnut değil sanırım. Bu yüzden ikinci defa silinmeye aday gösterildi. Adaylık sayfasında görüş bildirmenizi rica ederim--Emreculha (mesaj) 18.04, 4 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba, ne yazık ki Vikipedi'nin haritalar hakkındaki politikası hakkında pek fazla bilgim yok. Bunun için haritanızı silinmeye aday gösteren kişilerle iletişime geçmeniz daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. İyi çalışmalar. --Veselov350💬 07.17, 5 Kasım 2020 (UTC)

Soru[kaynağı değiştir]

Merhaba siz geri alma işlemleri aktif olarak gerçekleştiriyorsunuz Vikipedi’ye aktif katkılar sağlıyorsunuz devriyelik kriterlerini sağlıyorsunuz Devriye olabileceğinizi düşünüyorum. İsterseniz başvuru yapabilirsiniz.Karar size kalmış. Kullanici71612 (mesaj) 09.39, 9 Aralık 2020 (UTC)

Merhaba @Kullanici71612, tavsiyeniz için teşekkürler. Evet devriyelik başvurusu yapmak aklımda var yakın zamanda da yapmayı düşünüyorum. Tekrar teşekkür ederim. --Veselov350💬 10.24, 9 Aralık 2020 (UTC)

Rica ederim iyi çalışmalar. Kullanici71612 (mesaj) 10.25, 9 Aralık 2020 (UTC)

Değişiklik gerekçesi.[kaynağı değiştir]

Merhaba Veselov350, öncelikle yaptığınız iyi niyetli değişiklikler için çok teşekkürler. Ancak yaptığınınız Geri Alma değişikliklerinde gerekçe belirtmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Böylece değişikliği geri alınan kullanıcı sebebini öğrenebilir ve birdahakine yapacağı değişiklikleri daha dikkatli şekilde hazırlamasına olanak sağlayabiliriz. Buna ek olarak bazen devriye onayına tâbi olan durumlarda devirye vikipestlerin sizin olumlu değişikliklerinize daha hızlı yanıt vermesine yardımcı olabilirsiniz. Anlayışınınız ve yardımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum. İyi vikiler dilerim... 𝐊𝐞𝐩𝐥𝐞𝐫-𝟒𝟓𝐛 𝖒𝖊𝖘𝖆𝖏 ? 12.31, 10 Aralık 2020 (UTC)

Merhaba @Kepler-45b, uyarınız için teşekkürler. Elimden geldiğince gerekçeleri yazmaya gayret etsem de bazen unutabiliyorum. Bir dahakine uyarınızı dikkate alarak daha dikkatli olmaya çalışacağım, tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar. --Veselov350💬 12.37, 10 Aralık 2020 (UTC)

Vikiproje Zonguldak'a davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Vikiproje Zonguldak davetiyesi.png Vikiproje Zonguldak davetiyesi
İyi günler, iyi vikiler!
Zonguldak ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Zonguldak Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

--Kadıköylümesaj 17.05, 12 Aralık 2020 (UTC)

Devriyelik görevinde başarılar![kaynağı değiştir]

Merhaba Veselov350,

Devriyelik başvurun başarıyla sonuçlandı. Dolayısıyla hem tebrik etmek hem de yararlı bulabileceğin bazı bilgilendirmelerde bulunmak için yazıyorum. Devriye kullanıcı grubu vandalizmla mücadele etmek için oluşturulmuştur ve devriyelerin vandalizm politikasına hakim olmaları beklenir. Bu nedenle özellikle şu iki bölümü yeniden okumanı rica ediyorum:

Vikipedi:Vandalizm#Vandalizm türleri
Kötü niyetli ve zarar vermeyi amaçlayan değişiklikler, reklam, ısrarlı telif hakkı ihlali, kasıtlı olarak uygunsuz kullanıcı adı seçimi gibi örnekler vandalizmdir.
Vikipedi:Vandalizm#Neler vandalizm değildir
Basit denemeler, Vikipedi'yi öğrenmeye yönelik çabalar, tarafsız bakış açısı sorunları, hatalar, inatla yinelenen değişiklikler ve iyi niyetli sayfa boşaltma işlemleri vandalizm değildir.

Artık geri döndür adlı yeni bir düğmeyi kullanabileceksin. Bu düğmenin yalnızca vandalizm kapsamına giren değişiklikler için kullanılabileceğini, içerik anlaşmazlıklarında diğer kullanıcılara karşı kullanımının devriyelik yetkisinin kötüye kullanımı sayıldığını da belirtmek isterim. Tek tıklamayla kullanılabilen bu güçlü işlevin onay istemiyle çalışmasını istersen aşağıdaki seçeneği etkinleştirebilirsin:

  • Tercihler → Görünüm → Gelişmiş seçenekler → işaretli Geri döndür bağlantısına tıklanınca bir onay istemi göster

Bunun dışında aşağıdaki JavaScript betikleri de vandalizmle mücadele konusunda oldukça yararlı olacaktır:

Sürüm Kontrolü uygulaması kapsamında hiç onaydan geçmemiş sayfalar için İncelenmemiş Sayfalar, bir kez onaylandıktan sonra değişiklik geçiren ve yeniden onay veya ret bekleyen sayfalar için Bekleyen Değişiklikler, uygulama ile ilgili istatistikler için ise Doğrulama İstatistikleri sayfalarından yararlanabilirsin.

Başlangıç için bunlar yeterli olacaktır. Lütfen her türlü sorun için mesaj atmaktan çekinme ve cesur ol!--Dr. Coalmesaj 21.08, 12 Aralık 2020 (UTC)

Tebrikler! Görevinizde başarılar dilerim. --Victor Trevor (mesaj) 21.41, 12 Aralık 2020 (UTC)
Teşekkürler, Vikipedi'ye daha çok katkı sağlayabilmek dileğiyle. --Veselov350💬 11.48, 13 Aralık 2020 (UTC)

Başarılar dilerim[kaynağı değiştir]

Devriyelik görevinde başarılar dilerim. Kullanici71612 (mesaj) 00.49, 13 Aralık 2020 (UTC)

Teşekkür ederim, iyi çalışmalar. --Veselov350💬 11.47, 13 Aralık 2020 (UTC)

Sizede iyi çalışmalar. Kullanici71612 (mesaj) 12.46, 13 Aralık 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ Mogulgomez (mesaj) 12.48, 13 Aralık 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Special Barnstar Hires.png Özel Yıldız
Devriyelik görevinizi kutlar, başarılar dilerim. Kemalcan (mesaj) 18.13, 13 Aralık 2020 (UTC)

Soru[kaynağı değiştir]

Merhaba yeni bir vikiproje başlatmışsınız projeye daha fazla kişi gelebilmesi için toplu mesaj gönderici yetkisini alabilirsiniz İsterseniz Kullanici71612 (mesaj) 08.17, 14 Aralık 2020 (UTC)

Öyle vikiprojenize daha fazla kişi katılabilir. Cedreon (mesaj) 12.59, 16 Aralık 2020 (UTC)

Zahid Gilani[kaynağı değiştir]

Merhabalar, " 2003:E2:B735:D100:5976:39AD:E917:A16 " adlı kişi, Zahid Gilani'nin "Al-Kurdi" adını silip, yerine Et-Turkmani yazıyor. Ayriyeten köken cümlesinin devamına da "Alevi-Türkmen" ibaresini ve fotoğrafın altına da "Türkmen Dergahı" yazıyor. Vs. Neredeyse 1 aydır o siliyor ben düzeltiyorum. Aynı şeyi Zend Hanedanlığı başlığında da yapmış siz düzeltmişsiniz. Bu duruma da müdahale ederseniz iyi olur. Kolay gelsin. Bu imzasız yazı Key Xusrew (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 18.31, 14 Aralık 2020 (UTC)

Düzeltildi, iyi çalışmalar. --Veselov350💬 18.52, 14 Aralık 2020 (UTC)

Haksiz yere incelemeden suclamak[kaynağı değiştir]

Evet, bir aydir degistiriyorum ama kaynakta veriyorum. Isterseniz Safevi Hanedanin etnik kökenini arastirin, Türk hanedan oldugu ve Alevi oldugu nettir. Dileyen resmi kaynaklara basvurabilir, zaten verdigim kaynaklarda mevcuttur. Haksiz yere engellendim bile ve kalkmasini rica ediyorum.2003:E2:B735:D100:5976:39AD:E917:A16 02.32, 15 Aralık 2020 (UTC)

Yaptığınız değişikliklerin büyük bir bölümünde kaynak belirtilmemiş, ayrıca var olan kaynakları da kendi görüşünüz doğrultusunda değiştirmişsiniz ama engel yemenizin sebebi bunlar değil, diğer kullanıcılara karşı tutumunuz ve yaptığınız politika ihlalleri. --Veselov350💬 05.42, 15 Aralık 2020 (UTC)

Hayırlı olsun[kaynağı değiştir]

3000. Değişikliğin hayırlı olsun. Kullanici71612 (mesaj) 07.12, 15 Aralık 2020 (UTC)

Teşekkürler. --Veselov350💬 09.16, 15 Aralık 2020 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 2003:E2:B735:D100:5976:39AD:E917:A16, siz bildirim yaptıktan 17:52:44 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#13-Uygunsuz kukla kullanımı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 13.36, 15 Aralık 2020 (UTC)

Добрый день![kaynağı değiştir]

Я заметил на вашей странице, что вы знаете русский и английский. Я пишу в русской википедии статьи об средневековой истории Османской империи и анатолийских бейликах (ru:Участник:Удивленный1/Статьи). Можно ли обращаться к вам изредка в тех случаях, когда смысл турецких фраз в источниках мне непонятен (я ОЧЕНЬ плохо понимаю его)? Со мной можно общаться на русском и английском. --Удивленный1 (mesaj) 12.16, 16 Aralık 2020 (UTC)

Toplu ileti gönderici[kaynağı değiştir]

Çoğu kişiye Kuzey Makedonya projesine davet ettiğinizi görüyorum. Toplu mesaj gönderici yetkisini alıp hepsine aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. İsterseniz bir daha herkesin sayfasına gitmeye gerek kalmadan toplu mesaj gönderici yetkisini alıp herkese aynı anda gönderebilirsiniz. Cedreon (mesaj) 07.12, 24 Aralık 2020 (UTC)

Merhaba @Cedreon, evet aslında toplu mesaj gönderici yetkisini alsam güzel olur gibi görünüyor ama aynı kişileri sürekli Kuzey Makedonya Vikiprojesi ile ilgili mesaj yağmuruna tutarsam bu kişiler teker teker listeden çıkmak isteyeceklerdir ve benim de toplu mesaj gönderici olmamın pek bir anlamı olmayacaktır diye düşünüyorum. Zaten çoğu kişiye gönderdim davet, artık bu yetkiye çok da ihtiyacım yok doğrusu. Eğer başka bir Vikiprojenin sorumluluğunu da üstlenirsem o zaman bakarım. --Veselov350💬 17.12, 24 Aralık 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Yazar yıldızı Sadecinar (mesaj) 16.21, 25 Aralık 2020 (UTC)

bedir savaşı[kaynağı değiştir]

merhaba, bedir savaşı hakkındaki yazını gördüm ve hayretler içerisinde kaldım, neden aslı astarı olmayan ve saldırgan bir dil takınarak müslümanlara yapılan zulmü öretbas edip, onları zulüm yapıyor gib lanse ediyorsun ? Bu imzasız yazı Tgrlrgn (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 22.05, 29 Aralık 2020 (UTC)


Tuğrul ERGÜN

Benim Bedir Savaşı hakkında yazdığım bir şey yok, sadece sizin eklediğiniz kaynaksız eklemeleri geri aldım o kadar. Lütfen Vikipedi'ye kaynaksız veya başka bir yerden kopyala yapıştır şeklinde bilgi eklemeyiniz. --Veselov350💬 05.00, 30 Aralık 2020 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 195.142.80.176, siz bildirim yaptıktan 1:09:32 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 20.36, 2 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 195.142.80.176, siz bildirim yaptıktan 1:02:44 saat sonra Vito Genovese tarafından engellendi. Engel açıklaması :#13-Uygunsuz kukla kullanımı: #13 - VP:TROL, statik IP. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 13.02, 4 Ocak 2021 (UTC)

Lav Sayfası[kaynağı değiştir]

Öncelikle merhabalar. Sakarya Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim. Arkadaşlarımızla ortak sayfamız olan "Lav" sayfasını kurmuş bulunmaktayız. Bu konu bizim ödev konumuzdur. Değişikliklerimizi onaylar mısınız? İyi ve sağlıklı günler dilerim. "Emo SAU20 (mesaj) 19.02, 5 Ocak 2021 (UTC)"

Tartışma:Undefined[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Evolutionoftheuniverse. Oluşturduğun Tartışma:Undefined maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Temizlik işlemi" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --[evolutionoftheuniverse] @trwiki 14.31, 6 Ocak 2021 (UTC)

Merhaba @Evolutionoftheuniverse, bu maddeyi ne ara ve nasıl oluşturduğuma dair geçekten hiçbir fikrim yok açıkçası. Sanırım TW'yi kullanırken bir hata oldu. Fark edip silmeye aday gösterdiğin için teşekkürler, iyi çalışmalar. --Veselov350💬 14.35, 6 Ocak 2021 (UTC)

2003:E2:B735:D100:5976:39AD:E917:A16 adlı kişinin TAHRİBATLARI.[kaynağı değiştir]

Merhaba, 2003:E2:B735:D100:5976:39AD:E917:A16 adlı kişi tekrardan "Alevi+Türkmen" milliyetçiliği diyebileceğimiz bir zihniyetle, Zahid Gilani, Firuz Şah (Zerrin Külah) gibi Kürt orjinli kişiler ile Sünni orjinli içerikleri durmadan TAHRİP ediyor. Elinde bir bilgi varsa, kaynakça gösterip Kürt ya da Sünni (diğer içerikler) olmadıklarını iddia edip ekleme yapabilir ancak var olan kaynakçalı içerikleri tümden silip, içerikleri kendi dünya görüşüne göre dizayn ediyor. Bilginize..--Key Xusrew (mesaj) 04.07, 7 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Ecblojistik, siz bildirim yaptıktan 2:41:33 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#9-Uygun olmayan kullanıcı adı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 10.25, 7 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Hommbitkisel, siz bildirim yaptıktan 7:18:02 saat sonra Superyetkin tarafından engellendi. Engel açıklaması :#9-Uygun olmayan kullanıcı adı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 15.05, 7 Ocak 2021 (UTC)

SAS[kaynağı değiştir]

Merhaba, kusura bakmayın rahatsız ediyorum. SAS 7 günlük tartışma zamanı bitmesine çok az kalmış ama, henüz hiç fikir bildirilmemiş başta şu ve şunlara ( 1, 2 ve 3) göz atarak fikirlerinizi belirte bilir misiniz? Biraz SAS`da yığılma yaşanmasına sebep olmuşum da :\ Daha kısa zamanda bitmesi için yardımcı olabilir misiniz?--CavidRasul (mesaj) 13.45, 11 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Medidence, siz bildirim yaptıktan 0:09:19 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#9-Uygun olmayan kullanıcı adı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 05.23, 12 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 195.142.80.176, siz bildirim yaptıktan -10 gün 23:11:05 saat sonra Vito Genovese tarafından engellendi. Engel açıklaması :#13-Uygunsuz kukla kullanımı: #13 - VP:TROL, statik IP. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 13.37, 13 Ocak 2021 (UTC)

Sanki birazcık geç mi kaldın sayın bot :) --Veselov350💬 13.38, 13 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 195.142.81.227, siz bildirim yaptıktan 0:25:30 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 14.28, 13 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı engel talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Ankaradershane, siz bildirim yaptıktan sonra 5 gün geçmesine rağmen engellenmediği için sayfadan çıkartıldı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler. --KET Bot (mesaj) 17.33, 13 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 195.142.81.227, siz bildirim yaptıktan 4:55:41 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 00.40, 15 Ocak 2021 (UTC)

Yine SAS[kaynağı değiştir]

Merhaba. Rica etsem aşağıdaki tartışmalarda fikirlerinizi belirtebilir misiniz? Biraz fazla biliyorum ama, tartışma süreleri bitmek üzere çoğunun.

Önceden teşekkürler :)--CavidRasul (mesaj) 08.17, 15 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Tecüman32, siz bildirim yaptıktan 2:10:55 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#13-Uygunsuz kukla kullanımı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 21.03, 15 Ocak 2021 (UTC)

Bop bip, bip bop![kaynağı değiştir]

Merhaba VKS yarışmasında boy göstermiş kişi! Dün şöyle bir aksilik çıktı, sayfaları geri alıyorum; geri aldığım sayfalarda senin de değişikliklerin bulunuyordu. Umarım sorun yoktur, tekrar düzelteceğine inanıyorum. İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 14.34, 16 Ocak 2021 (UTC)

Tabii ki de sorun olmaz @Victor Trevor, iyi çalışmalar. --Veselov350💬 14.36, 16 Ocak 2021 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Citation Barnstar Hires.png Kaynak Yıldızı
Merhaba Sevgili Kullanıcı https://tr.wikipedia.org/wiki/lupin sayfasının yönetimi sizde benim sizden ricam var ben Lupin dizisi ile ilgili sayfa yazacaktım fakat lupin sayfası sizin yazdığınız makaleye bağlanıyor ve düzenleme isteğimi reddediyor. Lütfen en kısa sürede düzeltir misiniz. Sevgiler Saygılar :D TheWalterScott (mesaj) 19.44, 19 Ocak 2021 (UTC)

Ne demek istediğinizi doğru anladıysam eğer Lupin ile ilgili bir sayfa oluşturmak istiyorsunuz ama bu sayfada bir yönlendirme var doğru mu? O zaman açmak istediğiniz sayfayı Lupin (dizi) başlığıyla açmayı deneyebilirsiniz --Veselov350💬 06.53, 20 Ocak 2021 (UTC)

Soru[kaynağı değiştir]

Kuzey Makedonya iş birliği projesi bitti. Yeni bir iş birliği projesi olacak mı? Olacaksa ne zaman? Tekrar katılacağım da. hulusi bey hadi bana mesaj at 21.02, 22 Ocak 2021 (UTC)

VP Kuzey Makedonya iş birliği projeleri aylık oluyor yani bir sonraki proje şubatın ilk haftasında başlayacak. İyi çalışmalar. --Veselov350💬 21.04, 22 Ocak 2021 (UTC)

Kısaltma ve Noktalama düzenlemeleri hk.[kaynağı değiştir]

Selamlar, Awb ile boşlukları silerken futbol sezon sayfalarındaki boşlukları da silmişsiniz. buradaki boşlukları bırakmamızın amacı istatistiklerin hepsinin aynı satırda gözükmesi ve onları daha sağlıklı düzenlememiz içindir. --Tekask1903mesaj 17.08, 23 Ocak 2021 (UTC)

Hatalı değişiklikler geri alındı. Uyarınız için teşekkürler. --Veselov350💬 17.12, 23 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Türkoğlu1927, siz bildirim yaptıktan 0:25:32 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 19.59, 24 Ocak 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 94.235.38.199, siz bildirim yaptıktan 2:46:43 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 10.50, 1 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı engel talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 91.36.101.241, siz bildirim yaptıktan sonra 24 saat geçmesine rağmen engellenmediği için sayfadan çıkartıldı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler. --KET Bot (mesaj) 06.51, 2 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı engel talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 213.211.6.210, siz bildirim yaptıktan sonra 24 saat geçmesine rağmen engellenmediği için sayfadan çıkartıldı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler. --KET Bot (mesaj) 07.32, 2 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 2003:E2:B735:D100:5976:39AD:E917:A16, siz bildirim yaptıktan 1 gün 10:53:27 saat sonra Uncitoyen tarafından engellendi. Engel açıklaması :#13-Uygunsuz kukla kullanımı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 17.58, 2 Şubat 2021 (UTC)

AWB[kaynağı değiştir]

Merhabalar. AWB ile yaptığınız değişikliklerde lütfen daha fazla dikkat edin [1]. --Sayginerv-posta 08.43, 16 Şubat 2021 (UTC)

Merhaba, onaylamadan önce tekrar tekrar kontrol etsem de insanlık hâli, gözümden kaçmış kusura bakmayın. Bir dahakine daha dikkatli olurum, uyarınız için teşekkürler iyi çalışmalar. --Veselov350💬 08.51, 16 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Kaşar Güneş, siz bildirim yaptıktan 0:13:03 saat sonra Kötüye kullanım süzgeci tarafından engellendi. Engel açıklaması :Kötüye kullanım süzgeci tarafından otomatik olarak engellendi. Eşleşen kuralın açıklaması: Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 06.39, 18 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Kaşarın Ta Kendisi Güneş..., siz bildirim yaptıktan 0:01:09 saat sonra Chansey tarafından engellendi. Engel açıklaması :#13-Uygunsuz kukla kullanımı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 07.30, 18 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Dbydanismanlik, siz bildirim yaptıktan 2:22:50 saat sonra Vikiçizer tarafından engellendi. Engel açıklaması :#9-Uygun olmayan kullanıcı adı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 09.55, 18 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Bülentöztürk2020, siz bildirim yaptıktan 0:07:42 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 14.32, 18 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. UncitoyenElmacenDeresiEldarionNine, siz bildirim yaptıktan 0:03:06 saat sonra Uncitoyen tarafından engellendi. Engel açıklaması :#13-Uygunsuz kukla kullanımı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 06.47, 19 Şubat 2021 (UTC)

Vkiproje II. Dünya Savaşı[kaynağı değiştir]

WW2Montage.PNG VikiProje II. Dünya Savaşı davetiyesi
VikiProje II. Dünya Savaşına davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje II. Dünya Savaşı ile ilgili maddeleri geliştirmeye başlayabilirsiniz (tabi isterseniz). İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 06.47, 19 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Kâstamonu Vehiqle, siz bildirim yaptıktan 0:12:11 saat sonra Vito Genovese tarafından engellendi. Engel açıklaması :#13-Uygunsuz kukla kullanımı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 07.25, 19 Şubat 2021 (UTC)

Vkiproje II. Dünya Savaşı[kaynağı değiştir]

WW2Montage.PNG VikiProje II. Dünya Savaşı davetiyesi
VikiProje II. Dünya Savaşına davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje II. Dünya Savaşı ile ilgili maddeleri geliştirmeye başlayabilirsiniz (tabi isterseniz). İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 09.30, 19 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Kpmedya, siz bildirim yaptıktan 2:02:15 saat sonra Chansey tarafından engellendi. Engel açıklaması :#9-Uygun olmayan kullanıcı adı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 09.48, 19 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 176.234.97.223, siz bildirim yaptıktan 0:01:49 saat sonra Vito Genovese tarafından engellendi. Engel açıklaması :#13-Uygunsuz kukla kullanımı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 10.47, 19 Şubat 2021 (UTC)

Şikayet[kaynağı değiştir]

Kürt tarihi sayfasında değişiklikleri geri alıp sorunun tartışma sayfasında çözülmesini istemişsiniz ama "Corduene7221" isimli kullanıcı tartışma sayfasına gelmeden bilgileri değiştirmeye devam ediyor. Ben uzun uzun açıkladığım halde cevap bile vermiyor. Eklediği bilgilerin herhangi bir kesinliği yok ama kesin bir dille bu millete aittir yazıyor. Bu Vandalizm sayılmıyorsa Vandalizm ne? Firatlal (mesaj) 23.12, 19 Şubat 2021 (UTC)

Vikipedi'de kişiler için "terör örgütü sempatizanı" veya "şehit" gibi tanımlamalar kullanmıyoruz. Şu makaleye göz atın: VP:SAKINILACAK --Veselov350💬 16.46, 20 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 195.142.81.188, siz bildirim yaptıktan 0:06:59 saat sonra Kötüye kullanım süzgeci tarafından engellendi. Engel açıklaması :Kötüye kullanım süzgeci tarafından otomatik olarak engellendi. Eşleşen kuralın açıklaması: Ağır vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 18.59, 20 Şubat 2021 (UTC)

Fırat Çakıroğlu cinayeti[kaynağı değiştir]

Sayfadaki bilgileri neden geri alıyorsun? Suçlu Terör örgütü üyeliğinden hapis cezası alıyor buna rağmen siliyorsunuz. Aynı kaynağı arka arkaya koymanın amacı ne? Değiştiriyorsaniz nedenini yazın. Firatlal (mesaj) 10.58, 21 Şubat 2021 (UTC)

Bunun sebebini benzer bir madde için hem yukarıdaki mesajınızda hem de bahsini ettiğiniz sayfanın geçmişinde belirttim. Bakarsanız görebilirsiniz. Maddede ilgili kişinin terör örgütü üyeliğinden 15 yıl ceza aldığı yazıyor zaten. Maddeye defalarca "terör destekçisi, terörist, terör yandaşı" yazmaya gerek yok. Değişiklik savaşına girmenize de gerek yok. --Veselov350💬 11.02, 21 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Sexsiela, siz bildirim yaptıktan 4 gün 21:14:03 saat sonra Chansey tarafından engellendi. Engel açıklaması :#9-Uygun olmayan kullanıcı adı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 16.50, 21 Şubat 2021 (UTC)

Erdinç TUNÇ hakkında[kaynağı değiştir]

Sayın Veselov350, Ben Erdinç TUNÇ.

İlk kez Wikipedi'ye girdim ( daha önce başvuru ve kaynak amaçlı kullanmıştım). Doğru diyorsunuz, bilgileri ben yazdım. Pek çok kişinin yaptığı gibi, benim hakkımda şunları şunları yazın demedim veya bir profesyonelle de anlaşmadım. Kendim hakkın da doğru bilgileri, yalansız, abartısız, birinci ağızdan paylaştım. Çünkü Erdinç TUNÇ'u herkes, Eurovision'da, birinci olmak için, jüriye para verdi, şarkıyı çaldı, rüşvet vererek ülkemizi 3 kez yurt dışında temsil etti diye iftira ederek tanıtmaya çalışıyor. İstedim ki; ben bir yanıyla da Akademik hayatı olan, gururu ve onuru olan biri olarak bir şeyler yapıyorum. Asla kimsenin hakkını yemedim. Asla yalan söylemedim. İstedim ki; çocuklarım da yalan yanlış internet haberlerin yanında böyle seçkin bir sayfada babalarını, doğru tanısınlar, okuyup, gurur duysunlar. Bu anlamda biraz kayda değer olamayan yazı olarak betimlemeniz beni biraz kırdı diyebilirim. Yine de agabeyinizi anlamanızı, iyi niyetli olduğumu, asla yanlış birşey yapmak istemediğimi bilmenizi isterim. Saygılarımla.. Erdinç TUNÇ--Erdinç TUNÇ (mesaj) 21.15, 21 Şubat 2021 (UTC)--Erdinç TUNÇ (mesaj) 21.15, 21 Şubat 2021 (UTC)--Erdinç TUNÇ (mesaj) 21.15, 21 Şubat 2021 (UTC)--Erdinç TUNÇ (mesaj) 21.15, 21 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Veßelov450, siz bildirim yaptıktan 0:01:31 saat sonra Kötüye kullanım süzgeci tarafından engellendi. Engel açıklaması :Kötüye kullanım süzgeci tarafından otomatik olarak engellendi. Eşleşen kuralın açıklaması: Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 08.36, 22 Şubat 2021 (UTC)

Kaldırılan maddeler[kaynağı değiştir]

merhaba önceden kaldırılan maddelerime ulaşabilmem mümkün mü en azından bir kopyasını almak istiyorum Aiwass1 (mesaj) 13.29, 22 Şubat 2021 (UTC)

Hizmetlilere ulaşabilirsiniz @Chansey, @Superyetkin, @Vikiçizer. Benim bu konuda bir bilgim yok. --Veselov350💬 13.33, 22 Şubat 2021 (UTC)
Lütfen maddeyi silen hizmetliye mesaj yazınız Aiwass1. chansey mesaj? 13.36, 22 Şubat 2021 (UTC)
Silinen iki maddesi var, birini @Sakhalinio, birini @Uncitoyen silmiş. Kullanıcıya yardımcı olma amacıyla buradan seslenelim. --Vikiçizer (mesaj) 15.17, 22 Şubat 2021 (UTC)
Merhaba Vikiçizer, sen yazmadan 5 dakika kadar önce bende kullanıcının madde kopyasını deneme tahtasına yapıştırdım. Selamlar, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 15.20, 22 Şubat 2021 (UTC)
Eline sağlık @Sakhalinio, teşekkür. --Vikiçizer (mesaj) 15.22, 22 Şubat 2021 (UTC)

Request for translation[kaynağı değiştir]

Good day, Veselov350! Could You help me please to find anyone who is able to translate an article about Tatar journalist from English or Russian to Turkish? In return, I can make the same volume of translation of the article from English to Tatar or Russian. --Фәрһад (mesaj) 15.43, 22 Şubat 2021 (UTC)

Hi @Фәрһад, I can translate that article from English to Turkish if you want. --Veselov350💬 16.04, 22 Şubat 2021 (UTC)
Veselov350, It would be kind of You!--Фәрһад (mesaj) 16.12, 22 Şubat 2021 (UTC)
Hi again @Фәрһад, it's done. --Veselov350💬 08.46, 24 Şubat 2021 (UTC)
Veselov350, thanks a lot! Räxmät yawsın! Which article may I translate to Tatar or Russian in return?--Фәрһад (mesaj) 09.00, 24 Şubat 2021 (UTC)
Thank you. I didn't do this for a return actually. --Veselov350💬 09.21, 24 Şubat 2021 (UTC)
Teşekkürler--Фәрһад (mesaj) 10.04, 24 Şubat 2021 (UTC)

Ak Hun- Sasani savaşı[kaynağı değiştir]

Bu maddedeki yazılara kesinlikle kişisel düşüncelerimi katmadım, sildiğiniz "aşağılayıcı" kelimesini sayfanın ingilizce çevirisinden direkt olarak çevirdim, isterseniz kontrol edebilirsiniz. Bilgilendirme yapmak istedim, iyi çalışmalar. Firatlal (mesaj) 09.30, 23 Şubat 2021 (UTC)

Deniz Gezmiş maddesi[kaynağı değiştir]

Selamlar şuraya bakarmısınız garip birşeyler var gibi... sanırım aynı kişi farklı hesaplar açıp vandalizm yapıyor ve değişikliklerini geri alanın değişikliklerini geri alıyor... K*!*acılık olabilir. 5.177.157.44 11.23, 24 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Heymerhaba5570, siz bildirim yaptıktan 0:15:40 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 11.46, 24 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Heyheymerhabanasılsın19, siz bildirim yaptıktan 0:16:02 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 11.48, 24 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Merhabalarnasılsınız5577, siz bildirim yaptıktan 0:14:32 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 11.49, 24 Şubat 2021 (UTC)

Şubat 2021[kaynağı değiştir]

{{subst:uw-nor3}}--Veselov350💬 13.50, 24 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 91.93.13.88, siz bildirim yaptıktan 0:11:36 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#5-Vandalizm. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 14.05, 24 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Tedgaziantepkoleji, siz bildirim yaptıktan 0:40:09 saat sonra Chansey tarafından engellendi. Engel açıklaması :#9-Uygun olmayan kullanıcı adı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 10.02, 25 Şubat 2021 (UTC)

Telif hakkı Hk.[kaynağı değiştir]

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Dosya:Erivan_semalarında_darbeci_uçaklar.jpg bu resim kullanılmak için uygun mudur ? Bakabilir misiniz lütfen teşekkürler. TheFraxdeS (mesaj) 15.25, 25 Şubat 2021 (UTC)

Adil kullanım ile kullanılabilir diye düşünüyorum ama bunu bir hizmetliye sormanız daha sağlıklı olacaktır. --Veselov350💬 15.29, 25 Şubat 2021 (UTC)

Kişisel bilgi[kaynağı değiştir]

Merhaba Kullanıcı mesaj:Huluxsi sayfasında bir kişi telefon numarasını yazmış bunu nasıl kaldırabiliriz? PolatAlemdar35 (mesaj) 11.39, 26 Şubat 2021 (UTC)

Politika bilgilendirmesi ve uyarısı[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Vikipedi:Bot politikası'na VP:BOTYARDIMLI kısmını ekledik ve artık botların yapabileceği basit ve sistematik değişikliklerin, AWB gibi araçlarla yapılmasının önüne geçtik. Dolayısıyla bu noktadan sonra artık bu araçlarla, halihazırda yaptıklarınız gibi değişikliklerin yapılmaması gerekmekte. Bunun için bir bot oluşturabilir ya da VP:BOTİS sayfasında istekte bulunabilirsiniz :) İyi çalışmalar dilerim.--NanahuatlEfendim? 20.35, 26 Şubat 2021 (UTC)

Anladım uyarınız için teşekkür ederim @Nanahuatl. Size de iyi çalışmalar. --Veselov350💬 20.37, 26 Şubat 2021 (UTC)
Rica ederim, iyi günler :) NanahuatlEfendim? 21.04, 26 Şubat 2021 (UTC)

Sürüm kontrolü[kaynağı değiştir]

Merhaba sevgili Veselov350, bugün beyaz listeye alındığım için çok mutluyum. Ancak fark ettim ki beyaz listeye alınmadan önce Mali ve Nepal maddelerinde yaptığım değişiklikler otomatik olarak onaylanmış sayılmıyormuş. Acaba onaylaman mümkün mü? Teşekkürler. Trololoadam (mesaj) 10.55, 28 Şubat 2021 (UTC)