Kullanıcı mesaj:NKOzi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı mesaj:Vugar 1981 sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Welcomebanner.gif MESAJ ARŞİVİ:2010-201222 Eylül 2020 Salı

Nuvola apps error.svg Sayfa tartışmalarına katılarak görüş bildirin (13).
Nuvola apps korganizer.svg Kategori tartışmaları sayfasındaki tartışmalara katılın (4).
Cscr-featured1.png Haftanın seçkin maddesi için lütfen fikir belirtin.
Question book-3.png Biliyor muydunuz bölümündeki önerileri değerlendirin veya yeni cümle önerisinde bulunun.
Logo of Grafik Laboratuvarı.png Vikipedi:Grafik Laboratuvarı'nda dosyalar üzerinde isteğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.


Good Article collaboration.svg İş birliği projesine katılın!


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları: Kahkahaçiçeğigiller · İstanbul · Dünya'nın geleceği · 1995 Pasifik Grand Prix · Sarayönü Camii · Samsunspor 2019-20 sezonu

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları: FA Community Shield şampiyonluğu kazanan teknik direktörler listesi · FA Community Shield maçları listesi · FIFA Dünya Kupası şampiyonluğu kazanan teknik direktörler listesi · CONCACAF Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazanan teknik direktörler listesi · Mariah Carey single diskografisi · Türkiye millî futbol takımı stadyumları listesi · Uluslararası Matematik Olimpiyatları listesi · Türkiye millî futbol takımı teknik direktörleri listesi

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları: Ayasofya · Arkadan Microcarbo niger · Microcarbo niger · Bakü Bulvarı panoraması · Erişkin olmayan sığırcık · Arnolfini'nin Evlenmesi Tablosu · İlk Renkli Fotoğraf · Karl Marx'ın Son fotoğrafı

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları: Marek Sobieski (1628-1652) · Asar-ı Tevfik · Mesudiye (zırhlı) · Hamidiye (zırhlı) · Heavy Rain · 1969 Kırıkkalespor-Tarsus İdman Yurdu maçı · Birleşmiş Milletler Genel Kurulunun ES-10/L.22 sayılı kararı · Sosyal baskınlık kuramı · Prososyal davranış · Mahmudiye (zırhlı fırkateyn) · Orhaniye (zırhlı fırkateyn) · Osmaniye (zırhlı fırkateyn) · Osmaniye sınıfı zırhlı fırkateyn · Eddie Johnson (İngiliz futbolcu) · 1976 UEFA Kupası Finali · Litvanya Konseyi

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde incelemeleri: Kürtler  · Aston Villa FC  · Jim Thorpe · Madonna  · Peter Jackson · İspanya'da eşcinsel evlilik · Osmanlı İmparatorluğu'ndaki Yahudilerin tarihi · Yıldız · Ruh · Samsunspor (futbol takımı) · Antik Roma · Almanya · Porsche 911 · İstanbul Boğazı

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste incelemeleri: Amsterdam Turnuvası · Lady Gaga diskografisi

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemeleri: Serbest Cumhuriyet Fırkası · Puma · İstanbul Futbol Ligi · Kayıp On Kabile


Hoş geldin NKOzi![kaynağı değiştir]

Face-smile.svg İlk adımlar

Yardım ve Sıkça Sorulan Sorular sayfaları sana oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayfalarda Vikipedi'de nasıl dolaşacağına, nasıl madde düzenleyeceğine ya da temel lisans politikasına dair açıklamalar bulabilirsin. Buraya katkıda bulunmak için teknik anlamda özel bir yeteneğe sahip olman gerekmez. Katkıda bulunurken cesur ol ve her zaman diğer kullanıcıların iyi niyetli olduğunu varsay!. Burası bir Wiki - katkıda bulunmak gerçekten kolay!

Face-angel.svg Yardım bulmak

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portalı'nda bulabilirsin. Sorularını Yardım masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsin. Çoğu kullanıcı yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Bu kullanıcıların listesini Vikipedi:Yardım gönüllüleri sayfasında bulabilir, istediğin biriyle mesaj sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsin.

Face-wink.svg For non-Turkish speakers
Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Ne parlez vous pas turc? Cliquez ici.
русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   Другие языки
Face-glasses.svg İpuçları ve püf noktaları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanda oldukça yarar var.
  • Lütfen tartışma sayfalarında yazdıklarını, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini Edycja-18.png
kullanarak imzalamayı unutma!.
  • Kullanıcı sayfana Babil kutularını koyman, diğer kullanıcıların senin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar.
  • Telif hakkı ile korunan hiçbir eseri buraya eklememen gerektiğini unutma!
  • Yüklediğin resimleri sana ait olan bir galeride görebilirsin.
  • Vikipedi'nin bazı önemli politikaların özetlerini okuyarak Vikipedi'nin işleyişini öğrenmende yarar var.
MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Vikihaber
Özgür Haberler

Vikitür
Biyolojik tür dizini

Vikiversite
Özgür Üniversite

Veritasileti 11:00, 23 Ocak 2010 (UTC)

Açıklama[kaynağı değiştir]

Merhaba, hizmetlilik başvurusu sayfasındaki yorumunuzu gördüm. Tam olarak anlayamama sebebiniz eğer şiveden kaynaklanıyorsa ben çevirdim. Saygılar... --esc2003 (mesaj) 21:55, 29 Ocak 2013 (UTC)

Size de merhaba. Cevapladım. --NKOziİleti 07:48, 30 Ocak 2013 (UTC)
  • Selam, Ermenistan'daki Azeri yerleşim yerlerinin eski adlarına dair bilgiye nereden ulaşabilirim? Bildiğiniz bir kaynak var mı? --esc2003 (mesaj) 12:53, 30 Ocak 2013 (UTC)
Valla ben de bu konuda bilgisizim. Azerice vikideki şu şablon ve de şu kategori belki size yardımcı ola bilir. --NKOziİleti 12:59, 30 Ocak 2013 (UTC)
Teşekkürler. esc2003 (mesaj) 13:03, 30 Ocak 2013 (UTC)

Öneriler[kaynağı değiştir]

Sevgili Vikipedist arkadaş, çeşmedeki talepler listesine lütfen yorum, soru ya da karşı görüş eklemeyiniz. Bunları listenin altına ya da başka bir yere yazabilirsiniz elbette. ama listenin içine lütfen yazmayınız. zaten faydasız tartışmaları sonlandırmak ve somut adımlara geçmeyi denemek için o liste oluşturuluyor. somut bir talebiniz varsa lütfen listeye ekleyiniz. başkalarının herhangi bir önerisine karşıysanız, o önerinin tartışılma sırası geldiğinde bunu belirtebilirsiniz. ya da şimdiden de belirtebilirsiniz, ama listenin içinde değil lütfen. o sadece talepler listesi olarak kalsın. olmaz mı? listedeki taleplerden herhangi birini anlamadıysanız, buna ilikin yorum yapmaktan ve soru sormaktan da kaçınırsanız iyi olur. kişi kendince bir talep öne sürmüştür. anlamadıysanız, doğal olarak katılamazsınız. ama hemen karşı çıkmanız da gerekmez. o talebin tartışılması sırasında anlar, anlayınca da ya katılır ya da karşı çıkarsınız. listedekine benzer bir talebim var, ama tam olarak öyle değil diyorsanız, kendi talebinizi yeni bir madde halinde ekleyiniz. bunun bir sakıncası yok. yani önce bir liste oluşsun, tartışmasız falansız. tüm talepler orada bir sıralansın. listenin içinde yeni sorular sormak, yeni tartışmalar başlatmak işi sulandırır. umarım anlatabilmişimdir. teşekkürler. ANADOLU (mesaj) 13:18, 30 Ocak 2013 (UTC)

Öncelikle anlayışınız için teşekkürler. Hayır, destek vermeniz beklenmiyor sadece. istediğimiz somut taleplere yoğunlaşmak. çünkü yorumlar, tartışmalar, görüş bildirmeler aylardır sürüyor vebir netice alınamıyor. şimdi "Senin somut önerin/talebin nedir?" yönetimini denemek istedik. başkasının talebi hakkında görüş bildirmeden, "Ben bunu istiyorum!" desin herkes. ricamız bundan ibaret. çeşmede listenin altında da açıklamaya çalıştım. karşı görüşünüzü eüer somut bir talebe dönüştürebiliyorsanız, bunu listeye yeni bir madde olarak ekleyebilirsiniz. anlayışınız için tekrar teşekkürler. ANADOLU (mesaj) 13:34, 30 Ocak 2013 (UTC)
Merhaba. Bu taleplerin nesini oylamak, tartışmak mümkün ki, neredeyse tamamı sorunlu ve de eğer öneriler topluluk tarafından kabul edilirse, (karşıt görüşlere yer verilmezse başka bir sonuç çıkamaz) Türkçe Vikipedi tamamen batağa düşer. Görüşüm bu. --NKOziİleti 13:38, 30 Ocak 2013 (UTC)

İlginize[kaynağı değiştir]

Merhaba, oylamalarda etkin bir kullanıcı olarak denetçilik seçimi için yapılmakta olan oylamaya katılmak ister misiniz? Teşekkürler! (Not: Bu mesaj başka kullanıcılara da gönderilmiştir.) --esc2003 (mesaj) 06:19, 27 Temmuz 2013 (UTC)


Bayram kutlaması[kaynağı değiştir]

Mübarek Ramazan Bayramınızı en iyi dileklerimle tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim. Hayırlı Bayramlar..--Eğitmenmahmut msj 18:18, 8 Ağustos 2013 (UTC)

Geç de olsa teşekkür ederim. Hayırlı bayramlar size de. --N KOziİleti 12:41, 15 Ağustos 2013 (UTC)

Re: Ad günün mübarək olsun[kaynağı değiştir]

Təşəkkür edirəm! Minnətdaram! --►Cekli829 09:25, 29 Kasım 2013 (UTC)

Səsvermə[kaynağı değiştir]

Salam. Səsverməyə qatıldığınız və mənə güvəndiyiniz üçün çox təşəkkür edirəm! Sevgilərlə, --►Cekli829 08:43, 8 Aralık 2013 (UTC)

Sizi özledik NKOzi![kaynağı değiştir]

NKOzi, Vikipedi sizi özledi!
Wikipedia mini globe handheld.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
Sizi Bekliyoruz!


En samimi ve içten sevgilerle, Mavrikantmsj 09:28, 19 Aralık 2014 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Administrator Barnstar Hires.png Hizmetli Yıldızı
Hocam Merhaba,

Ben Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri diye bir sayfa oluşturdum. Fakat moderatör onayı gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?


Teşekkürler Tlakerta (mesaj) 11:20, 24 Şubat 2015 (UTC)