Kullanıcı mesaj:Cat

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tunceli İlçeleri Şablonu[kaynağı değiştir]

Merhaba, Tunceli ilimizde ilçelerindeki köy ve beldeleri gösteren şablon yok..Koyabilir misiniz acaba ?

Taşıma[kaynağı değiştir]

Brın brın brın!

Şu anda "Sayfa" isimli menünün içine taşınmış olması lazım. Ama çıkarabiliriz oradan dilersen?

Vito Genovese 23:29, 19 Şubat 2011 (UTC)


Hen, anladım. Sen Vector görünümü ile karşı karşıyasın şu an. O yüzden taşı falan o yukarıdaki yıldızın yanındaki aşağı bakan okun üzerine gelince gözüküyor. Eski betiklerini kullanabileceğin bir yere taşıdım.

Şimdi Firefox'taysan CTRL + SHIFT + R; IE'deysen CTRL + F5 çekersen aşina olduğun görünüme biraz daha yakın bir görünüm elde edebilirsin. Vector görünümü hiç içine sinmediyse, Tercihler -> Görünüm'den Monobook'a geri dönebilirsin. Betiklerin artık ortak olan common.js sayfasında. Bu nedenle Monobook'a dönsen de sorunsuz kullanabileceksin.

Vito Genovese 23:38, 19 Şubat 2011 (UTC)


Bilmukabele :)

Vito Genovese 23:42, 19 Şubat 2011 (UTC)


Yardım[kaynağı değiştir]

İyi çalışmalar. Ben bir yardıma ihtiyaç duyurum ( sayfa) Sen benle bağlantı kurabilir misin? Adresim : lusjeune@yahoo.it --Mendilboldum 23:18, 17 Mayıs 2011 (UTC)

The Emirr[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Bu projeye bence iyi bir hayat öpücüğü gerekli. Ne dersiniz? Bence hemen çalışmaya başlayalım, katılımcı sayısını artıralım ve ayın projesini düzenli olarak uygulanabilir hale getirelim. Değerli katkılarınızla proje için umudum bir hayli artacak. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

 The Emirr İleti 19:05, 02 Aralık 2011 (UTC+4)

Bir şikayet[kaynağı değiştir]

İngilizce Wikipedia'da, şahsıma yönelik ağır hakaretler ve tehditler içeren aşağıdaki mesaj, burada Vikipedi'de de aktif olan Camoka4 adlı kullanıcınıza aittir. Çeşitli araştırmalarıma tekabülen, söz konusu kişinin IP adres bilgileri dahil tüm bilgiler belirgin olduğundan, yasal mercilere başvuru yapacağım. Sizleri durumdan haberdâr kılmak istedim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Esen kalınız. Bakınız --Ozguroot 00:17, 29 Aralık 2011 (UTC)

Yardım[kaynağı değiştir]

brdhaba,ben vikipedide yeniyim ve yardıma ihtiyaç duyuyorum kimlerden nasıl yardım alabilirim ? Bu imzasız yazı Dlybzgn (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Kusura bakmayın, yanlışlıkla yukarıdaki mesajı geriye almışım. Düzeltip, geriye aldım. İyi çalışmalar. --i.e.msj 18:02, 8 Temmuz 2013 (UTC)

Bagratlı hanedanı ya Bagrationi hanedanı?![kaynağı değiştir]

Sayın Cat. Şu madde adında ortaya çıkan belirsizliğin aradan kalkması için Tartışma lütfen katılabilir misiniz? -- Kullanıcı:M.Salis (mesaj) 13:44, 13 Eylül 2013 (UTC)

Adil kullanım[kaynağı değiştir]

Merhaba Cat, Türkçe Vikipedi'de adil kullanım görüntülerinin yasalar gereği kaldırılmasıyla ilgili büyük çaplı bir çalışma başlattık. Belki katılmak istersin diye düşündüm. Bu konuda gerçekten büyük çapta topluluk tartışmasına ihtiyacımız var. Rica etsem, kısa bir vaktini bu konudaki tartışmaya ayırabilir misin?--i.e.msj 23:13, 15 Eylül 2013 (UTC)

miyav..[kaynağı değiştir]

Cucciolo gatto Bibo.jpg

kolay gelsin :)

kibele 12:53, 27 Eylül 2014 (UTC)

:)[kaynağı değiştir]

Farkettiğinize sevindim ;) Cat m 13:54, 27 Eylül 2014 (UTC)

  • Madde adı değiştirme ve yeni bilgi kutuları hakkında yardıma çok ihtiyacım olacak sanırım Sevgili Kibele.  :) Cat m
farketmez olur muyum sevgili cat, hoş geldin. bilgi kutuları benim için de biraz yabancı ama her konuda yardıma hazırım elbette. onlarda da yardımcı olacak canavar gibi vikipedist dolu buralar, merak etme. :) --kibele 15:36, 27 Eylül 2014 (UTC)

Selam[kaynağı değiştir]

Selam Cat, Kibele'nin mesaj sayfasından gördüm de. Hoşgeldin! Eski kullanıcıları görünce mutlu oluyoruz. Ben de eskilerdenim de, o kadar eski değilim. Kolay gelsin. --Uğurkentmesaj 17:24, 27 Eylül 2014 (UTC)

Sizi özledik Cat![kaynağı değiştir]

Cat, Vikipedi sizi özledi!
Wikipedia mini globe handheld.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
Sizi Bekliyoruz!


En samimi ve içten sevgilerle, Mavrikantmsj 09:43, 19 Aralık 2014 (UTC)

  • keşke burada da beğen tuşu olsaydı... :) Cat m

Global account[kaynağı değiştir]

Hi Cat! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (mesaj) 18:05, 12 Şubat 2015 (UTC)

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor[kaynağı değiştir]

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor, tıklıyorum "Dosya yüklemeye başlamak için buraya tıklayınız" yazısına hiçbir şey gelmiyor https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Dosya_Y%C3%BCkleme_Sihirbaz%C4%B1 altta kategori (+) ve Vikipedi resim yardım yazan kısımın yanındaki (-) ve yön işaretleri olan kısım kaybolup geri geliyor sadece form felan açılmıyor. İşletim sistemim windows 10 kullandığım tarayıcı google chrome, Diyapazon rumuzlu arkadaşa sordum onun işletim sistemi windows 7 imiş chrome'da ve tüm tarayıcılarda sorunsuz açılıyormuş bende neden açılmıyor? Ben her tarayıcıda denedim hiçbiri de açmıyor bu formu, chrome'da içerik ayarlarında da Javascript kısmında "Tüm sitelerin Javascript çalıştırmasına izin ver(önerilen)" işaretli ama açmıyor bana yardımcı olabilir misiniz? Saygılar. --Vicenarcotics (mesaj) 15:15, 22 Kasım 2015 (UTC)

Sizi özledik Cat![kaynağı değiştir]

Cat, Vikipedi sizi özledi!
Wikipedia mini globe handheld.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
Sizi Bekliyoruz!


Sevgili Cat, artık dönme vaktidir ;), SakhalinioBuyrun beniiiim? 21:42, 1 Nisan 2017 (UTC)


Belki de... :) Cat m 08:31, 17 Nisan 2017 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Merhaba, sanırım aynı sayfalara bakıyoruz. Ben bu tarz sayfaların kazandırılması gerektiğini düşünüyorum. Sil yerine belki ufak düzenlemelerle yapılan emeğin boşa gitmesini engelleyebiliriz ne dersiniz? Kolaylıklar... Cat m 19:39, 20 Nisan 2017 (UTC)

Merhabalar Cat, bende zaten bu nendenle bekletmeli sil olarak işaretlemekteyim. Selamlarımla, iyi vikiler, SakhalinioBuyrun beniiiim? 19:42, 20 Nisan 2017 (UTC)