Kullanıcı mesaj:とある白い猫

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Atla: kullan, ara
This is the user talk page of Meta:User talk:とある白い猫

とある白い猫
Bilinen Bir Beyaz Kedi

Kullanıcı Sayfası | Mesajlar | Bot edits | Sandbox

EN JA Commons Meta
Assume good faith!
Winged logo.gif
Bugünün tarihi Cuma, 6 Mart 2015, ve şu an saat 03:25 (UTC/GMT).
Türkçe Wikipediada şu an 242.546 madde ve 27.950 dosya bulunmaktadır.

BEYAZ KEDİNİN TARTIŞMA SAYFASI

İyi günler, tartışma sayfama hoşgeldiniz. Aşağıya düşünce ve yorumlarınızı yazmaktan çekinmeyiniz. Buraya yazdığınız herşey arşivlenip kamu görüş alanına açık olacaktır. Nazik ve medenî olunuz.

Yeni bir konu hakkında yazmak için lütfen  bu linke basınız.

Mesajlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Aktif olmayan hizmetliler[değiştir | kaynağı değiştir]

Selamlar Kedi. Geçen sene Vikipedi tartışma:Hizmetliler'de bir tartışma başlatmışsın. Oylama yapılmış ancak tartışma havada kalmış gibi gözüküyor. O dönemde olmadığım için bu konu hakkında bir gelişme oldu mu diye sormak istedim. Eğer tartışma neticelenmediyse oylamada kabul edilen kriterleri bir taslak halinde hazırlayarak Köy Çeşmesi tekliflere sunalım diye düşünüyorum. en.wikipedia'da da bu konuda bir oylama yapılmış ve Admin accounts which have made no edits or administrative actions for at least 12 months may be desysopped şeklindeki oylama sonucu ilgili sayfaya eklenmiş. Tartışmayı başlatmış biri olarak fikrini almak isterim ? İyi çalışmalar diliyorum. Beyazmavi ileti 02:43, 27 Ekim 2013 (UTC)

Bir çok vikide böyle bir rutin bahar temizliği var. Bence de rutin bir konu olmalı fakat bazı kullanıcılar için çok hassas bir konu olduğunu bahsettiğiniz tartışmada gördüm. Bu yüzden aynı anda devam eden bir çok kapsamlı tartışmaya ek olarak bu konununda eklenmesi sağlıklı olmayabilir. Örneğin telif/adil kullanım ve uzun süreli engellemeler gibi iki kapsamlı konuyla ilgili olan tartışmaların bir sonuca bağlanmasını beklemekte yarar var. -- Bilinen Bir Beyaz Kedi çi? 09:26, 27 Ekim 2013 (UTC)
O halde ilgili tartışmaların sonlanmasını beklemek daha doğru olacaktır. Daha sonra bir girişimde bulunuruz artık. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.Beyazmavi ileti 17:22, 27 Ekim 2013 (UTC)

Bir yavru kedi de sizin için![değiştir | kaynağı değiştir]

Kitten (06) by Ron.jpg

Vikipedi'ye katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Umarım Alfa Centauri'ye de gidersiniz :)

DemirciMehmed (mesaj) 13:27, 13 Mayıs 2014 (UTC)

İlginize[değiştir | kaynağı değiştir]

Merhaba. Hizmetli seçimi için yapılmakta olan oylamaya katılmak ister misiniz? Teşekkürler! (Not: Bu mesaj birden fazla kullanıcıya gönderilmiştir.) --esc2003 (mesaj) 14:59, 12 Haziran 2014 (UTC)

İletişim[değiştir | kaynağı değiştir]

E-posta gönderdim ancak mailin değişmiş sanırım. Bana e-postayla ulaşabilir misin? --Khutuckmsj 19:48, 17 Aralık 2014 (UTC)

Merhabalar, mesajınızı posta kutumda göremedim. Emailim to.aru.shiroi.nekoArobaze.svggmail.com. -- Bilinen Bir Beyaz Kedi çi? 12:08, 22 Aralık 2014 (UTC)