Kullanıcı mesaj:Tanridagli61

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Eski mesajlara arşiv sayfasından ulaşabilirsiniz.

VikiProje Sovyetler Birliği daveti[kaynağı değiştir]

State Emblem of the Soviet Union.svg
Flag of the Soviet Union (1924–1955).svg
VikiProje Sovyetler Birliği Daveti
İyi günler, iyi Vikiler.
Sovyetler Birliği ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesine davetlisiniz.

Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin, iş bölümü ve hedefler kısmına yapmayı düşündüğü katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İşbirliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.


Ahmet Turhan (mesaj) 11.06, 17 Şubat 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Merhabalar[kaynağı değiştir]

Sabri76 , Hocam nasılsınız. Özel problemler oldu o yüzden wikipedia ara vermek zorunda kaldım. Köy maddeleri projesi halen devam ediyor mu? Devam edebilir miyim. Saygılar Tanridagli61 (mesaj) 12.23, 20 Mart 2020 (UTC)

Selamlar. Gözümüz yollarda kalmıştı :) Bu projedeki 51 il zaten 2 ya da 3 yıl içerisinde bitecek ama net bir tarih yok. Katılım çok yüksek olmadığından 4 yılı bile bulabilir. Zaten Rize sizde olduğu için kimse dokunmuyor. Sizin de desteğinizle daha iyi bir şekilde bitirebiliriz diye umuyorum. Umarım katkılarınız hep devam eder ve birden fazla il bitirebilirsiniz...--Śαвяí¢αи76ileti 13.01, 20 Mart 2020 (UTC)

Sabri76 çok teşekkür ederim :) ben projenin bittiğini falan düşünüyordum o kadar uzun süre girmeyince :D Haklısınız inşallah katılımda yükselir ve öngörülenden daha kısa sürede proje tamamlanır. Kaldığım yerden devam edip elimden geleni yapacağım. Çok sağolun. Tanridagli61 (mesaj) 13.30, 20 Mart 2020 (UTC)