Tartışma:Sibel Kekilli

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Türkiye (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Kendisi düzinelerce porno filmlerinde başrol almışdır. Ve halen Türk vatandaşıdır. Bunlar makalede kasıtlı eksik veya yanlış koyulmuş. --84.169.246.79 15:21, 6 Mayıs 2007 (UTC)

Sibel Kekilli Türk mü ki Türk sinema oyucuları kategorisine koyuyorsunuz? Değiştirdiğim zaman da maddeyi kitliyor yöneticiler. ~~

    • Bu sorunuz önemli bence de Sibel Kekilli Türk asıllı Alman vatandaşı sanırım aynı zamanda çifte vatandaşlık durumuda olması gerekir.--Yamşı 12:43, 12 Haziran 2008 (UTC)

Sibel Kekilli maddesine resim[kaynağı değiştir]

Sibel için viki üzerinde böyle bir resim var kullanmak isterseniz http://ms.wikipedia.org/wiki/Imej:SibelKekilli.jpg --Yamşı 18:31, 13 Haziran 2008 (UTC)

  • kekilli, eklenen kategoriye dahil olduğu için ansiklopedik değil, ödüllü bir oyuncu olduğu için burada. dolayısıyla kategoriyi çıkarttım. 80'li yılların türk filmlerinde oynayan onlarca tiyatrocuyu, ya da hollywood'un bir çok starını da bu kategoriye dahil etmek gerekebilir yoksa. --kibelemesaj 14:00, 4 Eylül 2008 (UTC)
yukarda söylediklerime ek olarak, diğer vikilerde de bu kategorilere dahil edilmediğini ekleyeyim. --ki bl 11:45, 28 Haziran 2011 (UTC)
örnek yanlış olmuş. şöyle söyleyelim. franklin mesela tanınmadan önce demirci ustası olsaydı, bu biyografide yazılır, ama kişi demirci ustaları kategorisine dahil edilmezdi. zamanında yapılan iş biyografinin içinde geçiyor. kekilli'nin diğer dillerde niye bu kategoriye dahil edilmediğine bir cevabınız var mı? bir de, yukarda söylediğim gibi, 80'li yılların türk filmlerinde oynayan onlarca tiyatrocuyu, ya da hollywood'un bir çok starını da bu kategoriye dahil edecek miyiz? ki onların dahil edilmesi, kariyerlerinin orta yerinde, yani tanınmışken oynadıkları için kekilli'ninkinden daha isabetli olur. --ki bl 12:25, 28 Haziran 2011 (UTC)