Vikiproje tartışma:Türkiye

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Vikiproje Türkiye (Proje-sınıf, En-önem)
  VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   Proje  Bu madde Proje-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   

  Portal ve görsellik[kaynağı değiştir]

  Portalın şu anki hali oldukça kötü görünüyor. Boyutu olsun, düzeni olsun kısacası portal, her şeyiyle görsellikten ve kullanışlılıktan çok uzak.--Hedda Gabler 11:10, 29 Temmuz 2009 (UTC)

  İyide burası portal değil, Türkiye VikiProjesi--BJK48mEsAj 07:28, 3 Ağustos 2009 (UTC)

  • himm, o zaman da pek bir şey değişmez. VikiProjenin görüntüsü oldukça kötü. Ayrıca, kelime hatası yaptığım için de özür dilerim. Dikkatsizlik. Büyük ihtimalle görüntünün portal görüntüsünü çağrıştırdığı içindir, hatam. Neyse kolay gelsin. - Hedda Gabler 18:48, 13 Ağustos 2009 (UTC)

  en:Languages in censuses and en:Race and ethnicity in censuses[kaynağı değiştir]

  Pleas add information about this country to this articles.--Kaiyr (mesaj) 09:35, 24 Ağustos 2014 (UTC)

  VikiProje Veteriner Tıp[kaynağı değiştir]

  Wiki Project WetMed logo colored.png
  VikiProje Veteriner Tıp Daveti


  Merhabalar Türkiye,

  Veteriner tıp alanıyla ilgili maddelerin kolektif bir şekilde düzenlenmesini, geliştirilmesini ve konu ile ilgili yeni maddeler açmayı amaçlayan VikiProje Veteriner Tıp projesine davetlisiniz.

  Eğer siz de projeye katkıda bulunmak istiyorsanız katılımcılar listesine isminizi ekleyebilir, iş bölümü ve hedefler kısmına göz atabilir ya da iş birliği projesine katkı sunabilirsiniz. Bununla birlikte çalışılan maddeleri incelemeyi ve anket ve oylamalara katılarak görüş bildirmeyi unutmayın. Ayrıca varsa proje ile ilgili isteklerinizi istek sayfasından bildirebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN. ~~~~


  Türkiye'deki Veteriner Tıp faaliyetleri konusunda katkılarınızı bekliyorum. --Ahmet Turhan (mesaj) 15:34, 6 Ekim 2016 (UTC)

  Proje kapsamındaki maddeler[kaynağı değiştir]

  Türkiye ile ilgili maddeleri proje kapsamına almanın amacı nedir, pek anlayamadım. İngilizce WP de bu maddeler puanlanıyor. Burada ise maddeler sadece listeleniyor. Projenin bir amacı olmalı diye düşünüyorım. Nedim Ardoğa (mesaj) 20.31, 6 Mart 2019 (UTC)[yanıtla]

  Sadece VikiProje:Türkiye için değil, tüm Vikiprojelerin genel bir amacı zaten var, sadece listelemeye indirgememek lazım. Burada veya burada gerekli bilgileri alabilirsiniz. Ha ileriye bir atılım öneriniz varsa bence bunu tartışalım Tartışma platformunda pek çok öneri vardı, ama pek azı hayata geçebildi @Nedim Ardoğa. --Ahmet Turhan (mesaj) 20.40, 6 Mart 2019 (UTC)[yanıtla]

  Renk[kaynağı değiştir]

  Kırmızı çok gözleri yakıyor, daha göz dostu bir renk seçilemez mi? --SeZeR PaL 友 (mesaj) 15.42, 16 Ocak 2021 (UTC)[yanıtla]

  @Sezerpa Katılıyorum. Turkuaza ne dersiniz?--Visnelma (mesaj) 19.38, 26 Ocak 2021 (UTC)[yanıtla]