Kullanıcı mesaj:Ufuk aslan 1997

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Hoşgeldin Ufuk aslan 1997![kaynağı değiştir]

  Merhaba Ufuk aslan 1997, Vikipedi'ye hoş geldiniz.
  Crystal Clear app kedit.svg
  Herkes yazabilir

  Herkesin özgürce katkıda bulunduğu Vikipedi'ye hoş geldiniz. Katkıda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, üstteki Değiştir butonuna basmak. Ancak girdiğiniz bilgilerin ansiklopedik ve kişisel saldırıdan uzak olmasına, hakaret içerikli ve en önemlisi telif ihlali barındırıyor olmamasına dikkat etmelisiniz.

  Bantuan
  İpuçları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar var.
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst üçüncü sekmesini Imza.png
  kullanarak imzalamayı unutmayın!.
  Tips
  Yardım bilgileri

  Daha fazla bilgiyi Topluluk Portali'nde bulabilirsiniz. Sorularınızı Danışma Masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılarımız yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Herhangi bir sorununuzda, diğer kullanıcılarla iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Membuat kesalahan?
  For Non-Turkish Speakers
  Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
  Ελληνικά: Δεν ξέρεις Τουρκικά; Κάντε κλικ εδώ.
  English: Don't speak Turkish? Click here.
  español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
  français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
  日本語: トルコ語は難しいでしょうか。ここをクリックしてください。
  русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
  Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   他の言語   Другие языки
  Mediawiki.png Kardeş Projeler

  VikiSözlük
  Özgür Sözlük

  VikiKitap
  Özgür Kitaplar

  VikiKaynak
  Özgür Kütüphane

  VikiSöz
  Özdeyişler

  Commons
  Çoklu ortam paylaşım

  Meta-Wiki
  Viki Merkez

  Kolay gelsin.. --SiLveRLeaD mesaj 18:34, 15 Ocak 2014 (UTC)

  Ölüm tarihi ve yaşı[kaynağı değiştir]

  Selamlar. Doğum günü net olarak bilinmeyen kişilerin maddelerine bu şablonu eklemezseniz iyi olacak. Doğum gününe göre yaşı değişiklik gösterebiliyor çünkü. İyi çalışmalar.--RapsarEfendim? 19:10, 15 Ocak 2014 (UTC)

  Bu konuda bir kez daha dikkatinizi çekmek istiyorum. "Doğum günü net olarak bilinmeyen kişilerin maddelerine bu şablonu eklemezseniz iyi olacak. Doğum gününe göre yaşı değişiklik gösterebiliyor çünkü." İyi çalışmalar.--RapsarEfendim? 09:13, 18 Ocak 2014 (UTC)
  Stop hand nuvola.svg
  Lütfen uyarıları dikkate alınız. Vikipedi işleyişini aksatmanıza yönelik davranışlarınızdan dolayı size yapılan uyarıları önemsememeniz vandalizm olarak değerlendirilebilir ve engellenebilirsiniz. SiLveRLeaD mesaj 18:10, 20 Ocak 2014 (UTC)


  Doğrusu[kaynağı değiştir]

  Merhaba Ufuk. Eklediğin resimleri düzenledim. Dosya:Safa giray.jpg (fark) ve Dosya:Kemal-Sahir-Kurtluoglu.jpg (fark) şeklinde. Bunlara dikkat edersen ve bir sonraki vefat etmiş bir kişinin fotoğrafını yüklediğinde, bunu kullanırsan sevinirim. Katkılar için teşekkürler ve kolay gelsin.--i.e.msj 22:01, 4 Şubat 2014 (UTC)

  Seçim[kaynağı değiştir]

  Merhaba; Lütfen seçim sonuçlarında YSK kararı varsa değişiklik yapınız.--İyi Vikiler.Ayrıntılı Bilgi|ileti| 16:45, 2 Nisan 2014 (UTC)

  Kullanıcı[kaynağı değiştir]

  Merhaba; Kullanıcı:Utkuasl size mi ait?--İyi Vikiler.Ayrıntılı Bilgi|ileti| 19:17, 18 Nisan 2014 (UTC)

  1972 Başbakanlık Kupası[kaynağı değiştir]

  Sayın Ufuk aslan 1997, 1972 Başbakanlık Kupası sayfasına eklenmiş olan Şablon:Eskişehirspor maçları'nı neden kaldırdınız acaba bir yanlışlıkmı var? Selamlar, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 07:16, 29 Nisan 2014 (UTC)

  Sayın Ufuk aslan 1997, Şablon:Eskişehirspor maçları ile ilgili ne gibi bir problem var? İki gündür 3 kez şablonu bozuyorsunuz ben geri getiriyorum. Lütfen biraz daha dikkatli olalım. Saygılar, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 20:47, 29 Nisan 2014 (UTC)

  İlginize[kaynağı değiştir]

  Selamlar. İncelemeelemani'nin hizmetlilik başvurusunda oy kullanmak ister misiniz? Teşekkürler.. --SiLveRLeaD mesaj 10:38, 15 Haziran 2014 (UTC)

  Kategori değişiklikleri[kaynağı değiştir]

  Sevgili Ufuk Aslan, bazı maddelerde kişilere parti kategorileri eklediğinizi görüyorum. Bu kategorilendirmenin doğruluğunu yanlışlığını bilmiyorum; fakat bu kategoriyi eklerken "Resim aranan siyasetçiler" kategorisini kaldırıyorsunuz. Halbuki bu kategoriye de dahil kalmalılar öyle değil mi? Sanırım yanlışlıkla oluyor. Özen göstermenizi rica ederim. Yardıma ihtiyacınız var ise belirtmekten çekinmeyiniz lütfen. Sevgiler ve kolaylıklar dilerim. --Stultiwikiabana yaz 13:11, 23 Haziran 2014 (UTC)

  Sizi özledik Ufuk aslan 1997![kaynağı değiştir]

  Ufuk aslan 1997, Vikipedi sizi özledi!
  Wikipedia mini globe handheld.jpg
  Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

  Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
  Sizi Bekliyoruz!


  Spor konusundaki katkılarınızı dört gözle beklemekteyim. Saygı ve Selamlarımla, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 02:32, 23 Ekim 2014 (UTC)

  Hoş geldiniz Ufuk aslan 1997![kaynağı değiştir]

  Vikipedi
  Vikipe-tan

  Davet..
  Gelin bize; bilgiye destek verin!

  Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

  Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

  Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Mavrikantmsj 08:30, 19 Aralık 2014 (UTC)

  CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

  Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
  Merhaba, Ufuk aslan 1997
  Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:15, 15 Mart 2015 (UTC)

  ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

  Rengin Arda konusunda[kaynağı değiştir]

  Bu sanatçımız öldü gösterilmiş kesin bir kaynak yada haber yok bu bilgisayardan verilmiş ama ben eklemedim başkalarıda var tabiki kullanan ama ölüp ölmediği belli değil bir tekrar kontrol edermisiniz.... Saygılar--Neden ? Niçin ? Nasıl ? (mesaj) 05:39, 29 Nisan 2015 (UTC)

  +[kaynağı değiştir]

  Ufuk merhaba, bir sayfada reklam baglantisi verilmisti, dikkatsiz bir inceleme sonrasi mesaj atmistim size. Ozur dilerim yanlislik oldu, olacagi varmis. Belki sana mail gelmistir :) Bu vesileyle tanismik olduk diyelim, tekrar kusura bakma.. Gorusmek uzere. --Kingbjelica (mesaj) 23:17, 31 Mayıs 2016 (UTC)

  Deniz (mesaj) 21:37, 16 Nisan 2017 (UTC)