Kullanıcı mesaj:Sralp2

Vikipedi, sizin yazdığınız ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Arşivleme


2013
2013 Kasım-Aralık

2014
2014 Ocak-Aralık

2015Yeni Yılınız kutlu olsun![kaynağı değiştir]

  Team Singapore fireworks display from Singapore Fireworks Festival 2006.jpg Yeni Yılınız Kutlu Olsun!


Sevgili Sralp2,

Yeni Yılını kutlar, tüm vikipedistler ve Vikipedimiz için mutlu yıllar dilerim...

İyi vikiler, sevgiler... --Uğurkentmesaj 09:46, 31 Aralık 2014 (UTC)

emeğinize teşekkürler

Maruzatım var[kaynağı değiştir]

Öncelikle 2015 yılının sen ve tüm Vikipedistlere iyi, güzel, doğru, sağlıklı, mutlu, neşeli şeyler getirmesini dilerim. Maruzatıma gelince, çok önemsemedim ama İBP 46. hafta puanlamasında bir hata var. burada 176 kategori x 2 = 344 yeni kategori açma puanı + 27 yeni şablon puanı = 371 toplam puan olması lazım. (3 sütundan biri puanlanmış sadece) Puanında değilim ama düzeltirsen sevinirim :) Bu imzasız yazı Sralp2 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

İlk defa puanlama hatası yaptığımdan dolayı özür dilerim. Son sütundaki sayıya bakmışım. Hak eden bir kişiye hakkını vermemek ne kadar doğru olur. Hemen düzeltiyorum. Kendine iyi bak. --Uğurkentmesaj 09:19, 1 Ocak 2015 (UTC)

İBP 46. Hafta[kaynağı değiştir]

Takbam[kaynağı değiştir]

Merhaba Sralp2 Kutlarım sizi. güzel emek. Antarktika konusunda TAKBAM olarak bilgi ve kaynak açısından yardımcı olmak isteriz. takbam@takbam.org adresi ile yazışabilirsiniz. Bu imzasız yazı 5.46.81.188 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

  • Teşekkür ederim. En kısa sürede yazacağım. --Sralp2 (mesaj) 05:34, 2 Ocak 2015 (UTC)
  • Sayın Sralp2,
"Antarktika Kutup Bilimsel Araştırmalar Merkezi" (TAKBAM) olarak teşekkür ederiz bu çalışmanızdan dolayı.
 Bize ait her türlü resim v.b kaynaklarımızı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
Bir yıldızda sizin için Aluminum (mesaj) 16:52, 4 Ocak 2015 (UTC)

Vikidata mevzuu[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Şurada açtığınız kategorileri Vikidata'ya bağlamadığınızı fark ettim. Hazır bununla ilgili işbirliği projesi de varken hallediversen çok makbule geçer. Bir de o aynı sayfadan şunu gördüm. Kategoriler de ana kategori hariç (gerçi o bile bir kategoriye bağlanıyor) hep başka bir kategoriye bağlanmalıdır. En azından İngilizce Vikipedi'deki kategorinin karşılığıysa ona göre kategorilenmelidir. Bu konuya hassasiyet göstereceğine inanıyorum. Kolay gelsin...--Śαвяí¢αи76ileti 19:12, 5 Ocak 2015 (UTC)

Uyarı için teşekkür ederim. Ama bir yandan da şunu düşündürdün bana.. O kategorileri bağlamam 10 saniyemi aldı.. Ama sen bu uyarıyı yazmak için eminim daha fazla bir süre harcadın. Bunu yapmak yerine, çoğumuzun başkalarının hatalarını bu kadar derin düşünmeden giderdiğimiz gibi yapmanı yeğlerdim. Bazen insanlara hatalarını ya da eksikliklerini gidermelerine yardım ettikten sonra küçük bir hatırlatma yapmak çok daha etkilidir. Sana Vikipedi çalışmalarında başarılar dilerim. --Sralp2 (mesaj) 21:27, 5 Ocak 2015 (UTC)

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, Sralp2
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:13, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBeyaz RusyaBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

İBP 2014/50. Hafta[kaynağı değiştir]

Translating the interface in your language, we need your help[kaynağı değiştir]

Hello Sralp2, thanks for working on this wiki in your language. We updated the list of priority translations and I write you to let you know. The language used by this wiki (or by you in your preferences) needs about 100 translations or less in the priority list. You're almost done!
Tüm vikilerde çeviri eklemek veya çevirileri değiştirmek için lütfen MediaWiki yerelleştirme projesini [1] kullanın.

Please register on translatewiki.net if you didn't yet and then help complete priority translations (make sure to select your language in the language selector). With a couple hours' work or less, you can make sure that nearly all visitors see the wiki interface fully translated. Nemo 14:06, 26 Nisan 2015 (UTC)

düzenle şablonu[kaynağı değiştir]

meraba, eskiden şablonu koyarken tarihsiz koymuşsunuz da, gözüme çarptığı için her karşılaştığımı uyarıyorum. bugüne kadar belki de değişmiştir kullanımınız; fakat ricam, eğer yapmıyorsanız, bundan sonra tarih de atmanız. çok teşekkürler. Lisatittu (mesaj) 15:17, 27 Mayıs 2015 (UTC)

İşbirliği projesinde 3. oldunuz!!![kaynağı değiştir]

Bronze Medal.svg İş Birliği Projesinde 3. oldunuz!!!

Merhaba Sralp2,

İş birliği projesine katılımınız için çok teşekkürler!

Anlam ayrımı sayfalarının düzenlenmesi konulu projede 3. oldunuz. ¨ Katılımınızın devamını bekleriz.

İyi çalışmalar
--Ozankra (mesaj) 07:28, 29 Ekim 2015 (UTC)

Abby Gaines silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Abby Gaines) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Abby Gaines sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--evolutionoftheuniverse mesaj 10:53, 4 Temmuz 2016 (UTC)

Sizi özledik Sralp2![kaynağı değiştir]

Sralp2, Vikipedi sizi özledi!
Wikipedia mini globe handheld.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
Sizi Bekliyoruz!


En samimi ve içten sevgilerle, Adem20ileti 14:33, 20 Eylül 2016 (UTC)