Billboard En Español

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Billboard en Español, Telemundo'da gösterilen Billboard dergisinin çevrimiçi bir İspanyolca karşılığıdır. Site, özellikle Latin toplumuna hitap etmek için 2007 yılında başlatıldı.

İspanyol web sitesi Latin Tropical Airplay, Latin Pop Airplay, Latin Regional Mexican Airplay ve Latin Rhythm Airplay Chart gibi her türden özel Latin müzik listelerine sahiptir. Müzik listelerinin odak noktası, radyodaki Hot Latin Songs'dan en çok satış yapan Top Latin Albums listesine kadar uzanıyor.

Billboard en Español müzik haberleri sunar ve Latin müzisyenlere, yapımcılara ve endüstri profesyonellerine odaklanır. Juanes, Daddy Yankee, Enrique Iglesias, Shakira, Flex, Chayanne ve Gloria Trevi gibi Latin müzik yıldızları hakkında kaynaklar ve biyografiler sağlar.

Billboard en Espanol aynı zamanda yeni ortaya çıkan sanatçıların müziklerini öne çıkarıyor ve dünyadaki Latin topluluklarında müzikteki yeni trendleri ele alıyor. İspanyolca konuşan müzik hayranlarını ve profesyonelleri tanıtıyorken Latin müziğini derinlemesine kapsıyor.

Ayrıca bakınız[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]