2018 Amerika Erkekler Toprak Kort Şampiyonası - Çiftler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Çiftler
2018 Amerika Erkekler Toprak Kort Şampiyonası
Şampiyon Belarus Max Mirnyi
Avusturya Philipp Oswald
İkinci Almanya Andre Begemann
Hırvatistan Antonio Šančić
Final skoru 6-7(2-7), 6-4, [11-9]
Etkinlikler
Tekler Çiftler
← 2017 · Amerika Erkekler Toprak Kort Şampiyonası · 2019 →

Julio Peralta ve Horacio Zeballos turnuvanın son şampiyonuydu, ancak ilk turda Max Mirnyi ve Philipp Oswald'a kaybetti.

Finalde Andre Begemann ve Antonio Šančić'i 6-7(2-7), 6-4, [11-9]'luk setlerle mağlup eden Mirnyi ve Oswald ikilisi şampiyon olmuştur.

Seribaşları[değiştir | kaynağı değiştir]

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

Kısaltmalar[kaynağı değiştir]

Eşleşme[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk tur   Çeyrek final   Yarı final   Final
1  Amerika Birleşik Devletleri B Bryan
Amerika Birleşik Devletleri M Bryan
6 6  
PR  Japonya T Daniel
Japonya Y Nishioka
1 1     1  Amerika Birleşik Devletleri B Bryan
Amerika Birleşik Devletleri M Bryan
4 6 [10]  
 Birleşik Krallık K Skupski
Birleşik Krallık N Skupski
6 77      Birleşik Krallık K Skupski
Birleşik Krallık N Skupski
6 3 [6]  
 Fransa F Martin
Hindistan P Raja
1 60       1  Amerika Birleşik Devletleri B Bryan
Amerika Birleşik Devletleri M Bryan
4 6 [6]  
3  Şili J Peralta
Arjantin H Zeballos
3 60        Belarus M Mirnyi
Avusturya P Oswald
6 2 [10]  
 Belarus M Mirnyi
Avusturya P Oswald
6 77      Belarus M Mirnyi
Avusturya P Oswald
64 77 [11]
 Amerika Birleşik Devletleri J Sock
Amerika Birleşik Devletleri J Withrow
6 4 [6]      Amerika Birleşik Devletleri S Lipsky
Amerika Birleşik Devletleri T Sandgren
77 61 [9]  
 Amerika Birleşik Devletleri S Lipsky
Amerika Birleşik Devletleri T Sandgren
2 6 [10]        Belarus M Mirnyi
Avusturya P Oswald
62 6 [11]
 Almanya A Begemann
Hırvatistan A Šančić
6 6        Almanya A Begemann
Hırvatistan A Šančić
77 4 [9]
 Amerika Birleşik Devletleri N Monroe
Avustralya J-P Smith
3 4      Almanya A Begemann
Hırvatistan A Šančić
77 6  
 Arjantin G Durán
Arjantin A Molteni
3 6 [1]     4  Meksika S González
Amerika Birleşik Devletleri D Young
64 2  
4  Meksika S González
Amerika Birleşik Devletleri D Young
6 4 [10]        Almanya A Begemann
Hırvatistan A Šančić
6 3 [10]
WC  Hırvatistan I Karlović
Kanada D Nestor
78 6       WC  Almanya D Brown
Amerika Birleşik Devletleri F Tiafoe
3 6 [7]  
 Avustralya N Kyrgios
Avustralya M Reid
66 4     WC  Hırvatistan I Karlović
Kanada D Nestor
65 3
WC  Almanya D Brown
Amerika Birleşik Devletleri F Tiafoe
6 77     WC  Almanya D Brown
Amerika Birleşik Devletleri F Tiafoe
77 6  
2  Amerika Birleşik Devletleri R Harrison
Japonya B McLachlan
2 64  

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]