2018 Amerika Erkekler Toprak Kort Şampiyonası - Çiftler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Çiftler
2018 Amerika Erkekler Toprak Kort Şampiyonası
Şampiyon Beyaz Rusya Max Mirnyi
Avusturya Philipp Oswald
İkinci Almanya Andre Begemann
Hırvatistan Antonio Šančić
Final skoru 6-7(2-7), 6-4, [11-9]
Etkinlikler
Tekler Çiftler
← 2017 · Amerika Erkekler Toprak Kort Şampiyonası · 2019 →

Julio Peralta ve Horacio Zeballos turnuvanın son şampiyonuydu, ancak ilk turda Max Mirnyi ve Philipp Oswald'a kaybetti.

Finalde Andre Begemann ve Antonio Šančić'i 6-7(2-7), 6-4, [11-9]'luk setlerle mağlup eden Mirnyi ve Oswald ikilisi şampiyon olmuştur.

Seribaşları[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. Amerika Birleşik Devletleri Bob Bryan / Amerika Birleşik Devletleri Mike Bryan (Yarı final)
  2. Amerika Birleşik Devletleri Ryan Harrison / Japonya Ben McLachlan (İlk tur)
  3. Şili Julio Peralta / Arjantin Horacio Zeballos (İlk tur)
  4. Meksika Santiago González / Amerika Birleşik Devletleri Donald Young (Çeyrek final)

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

Kısaltmalar[kaynağı değiştir]

Eşleşme[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk tur   Çeyrek final   Yarı final   Final
1  Amerika Birleşik Devletleri B Bryan
Amerika Birleşik Devletleri M Bryan
6 6  
PR  Japonya T Daniel
Japonya Y Nishioka
1 1     1  Amerika Birleşik Devletleri B Bryan
Amerika Birleşik Devletleri M Bryan
4 6 [10]  
 Birleşik Krallık K Skupski
Birleşik Krallık N Skupski
6 77      Birleşik Krallık K Skupski
Birleşik Krallık N Skupski
6 3 [6]  
 Fransa F Martin
Hindistan P Raja
1 60       1  Amerika Birleşik Devletleri B Bryan
Amerika Birleşik Devletleri M Bryan
4 6 [6]  
3  Şili J Peralta
Arjantin H Zeballos
3 60        Beyaz Rusya M Mirnyi
Avusturya P Oswald
6 2 [10]  
 Beyaz Rusya M Mirnyi
Avusturya P Oswald
6 77      Beyaz Rusya M Mirnyi
Avusturya P Oswald
64 77 [11]
 Amerika Birleşik Devletleri J Sock
Amerika Birleşik Devletleri J Withrow
6 4 [6]      Amerika Birleşik Devletleri S Lipsky
Amerika Birleşik Devletleri T Sandgren
77 61 [9]  
 Amerika Birleşik Devletleri S Lipsky
Amerika Birleşik Devletleri T Sandgren
2 6 [10]        Beyaz Rusya M Mirnyi
Avusturya P Oswald
62 6 [11]
 Almanya A Begemann
Hırvatistan A Šančić
6 6        Almanya A Begemann
Hırvatistan A Šančić
77 4 [9]
 Amerika Birleşik Devletleri N Monroe
Avustralya J-P Smith
3 4      Almanya A Begemann
Hırvatistan A Šančić
77 6  
 Arjantin G Durán
Arjantin A Molteni
3 6 [1]     4  Meksika S González
Amerika Birleşik Devletleri D Young
64 2  
4  Meksika S González
Amerika Birleşik Devletleri D Young
6 4 [10]        Almanya A Begemann
Hırvatistan A Šančić
6 3 [10]
WC  Hırvatistan I Karlović
Kanada D Nestor
78 6       WC  Almanya D Brown
Amerika Birleşik Devletleri F Tiafoe
3 6 [7]  
 Avustralya N Kyrgios
Avustralya M Reid
66 4     WC  Hırvatistan I Karlović
Kanada D Nestor
65 3
WC  Almanya D Brown
Amerika Birleşik Devletleri F Tiafoe
6 77     WC  Almanya D Brown
Amerika Birleşik Devletleri F Tiafoe
77 6  
2  Amerika Birleşik Devletleri R Harrison
Japonya B McLachlan
2 64  

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]