2018 Paris Masters - Çiftler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Çiftler
2018 Paris Masters
Şampiyon İspanya Marcel Granollers
Amerika Birleşik Devletleri Rajeev Ram
İkinci Hollanda Jean-Julien Rojer
Romanya Horia Tecău
Final skoru 6-4, 6-4
Etkinlikler
Tekler Çiftler
← 2017 · Paris Masters · 2019 →

Łukasz Kubot ve Marcelo Melo turnuvanın son şampiyonuydu, ancak çeyrek finalde Marcel Granollers ve Rajeev Ram'e kaybetti.

Granollers ve Ram, finalde Jean-Julien Rojer ve Horia Tecău'yu 6-4, 6-4'lük setlerle mağlup ederek şampiyon oldu.

Seribaşları[değiştir | kaynağı değiştir]

Seribaşı olan tüm tenisçiler ilk turda maç yapmadan ikinci tura yükseldi.

  1. Avusturya Oliver Marach / Hırvatistan Mate Pavić (Yarı final, çekildi)
  2. Amerika Birleşik Devletleri Mike Bryan / Amerika Birleşik Devletleri Jack Sock (Yarı final)
  3. Polonya Łukasz Kubot / Brezilya Marcelo Melo (Çeyrek final)
  4. Kolombiya Juan Sebastián Cabal / Kolombiya Robert Farah (İkinci tur)
  5. Birleşik Krallık Jamie Murray / Brezilya Bruno Soares (İkinci tur)
  6. Güney Afrika Cumhuriyeti Raven Klaasen / Yeni Zelanda Michael Venus (Çeyrek final)
  7. Finlandiya Henri Kontinen / Avustralya John Peers (İkinci tur)
  8. Fransa Pierre-Hugues Herbert / Fransa Nicolas Mahut (Çeyrek final)

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

Kısaltmalar[kaynağı değiştir]

Finaller[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yarı final Final
                         
  1  Avusturya Oliver Marach
Hırvatistan Mate Pavić
 
 İspanya Marcel Granollers
Amerika Birleşik Devletleri Rajeev Ram
w/o  
     İspanya Marcel Granollers
Amerika Birleşik Devletleri Rajeev Ram
6 6
     Hollanda Jean-Julien Rojer
Romanya Horia Tecău
4 4
 Hollanda Jean-Julien Rojer
Romanya Horia Tecău
6 7
  2  Amerika Birleşik Devletleri Mike Bryan
Amerika Birleşik Devletleri Jack Sock
1 5    

Üst yarı[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk tur   İkinci tur   Çeyrek final   Yarı final
 
    1  Avusturya O Marach
Hırvatistan M Pavić
711 6  
 Hindistan R Bopanna
Fransa É Roger-Vasselin
77 5 [10]      Hindistan R Bopanna
Fransa É Roger-Vasselin
69 3  
 Hollanda R Haase
Hollanda M Middelkoop
63 7 [5]       1  Avusturya O Marach
Hırvatistan M Pavić
78 64 [12]  
 Gürcistan N Basilaşvili
Hollanda W Koolhof
2 3        Amerika Birleşik Devletleri J Isner
Birleşik Krallık N Skupski
66 77 [10]  
 Amerika Birleşik Devletleri J Isner
Birleşik Krallık N Skupski
6 6      Amerika Birleşik Devletleri J Isner
Birleşik Krallık N Skupski
6 7
    7  Finlandiya H Kontinen
Avustralya J Peers
4 5  
      1  Avusturya O Marach
Hırvatistan M Pavić
       İspanya M Granollers
Amerika Birleşik Devletleri R Ram
w/o
    3  Polonya Ł Kubot
Brezilya M Melo
5 6 [10]  
 Pakistan A-ü-H Kureşi
Yunanistan S Çiçipas
79 6      Pakistan A-ü-H Kureşi
Yunanistan S Çiçipas
7 2 [7]  
WC  Fransa G Barrère
Fransa A Mannarino
67 4       3  Polonya Ł Kubot
Brezilya M Melo
1 4
 İspanya M Granollers
Amerika Birleşik Devletleri R Ram
6 6        İspanya M Granollers
Amerika Birleşik Devletleri R Ram
6 6  
 Arjantin M González
Arjantin D Schwartzman
3 4      İspanya M Granollers
Amerika Birleşik Devletleri R Ram
6 6
    5  Birleşik Krallık J Murray
Brezilya B Soares
3 3  
 

Alt yarı[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk tur   İkinci tur   Çeyrek final   Yarı final
 
    6  Güney Afrika Cumhuriyeti R Klaasen
Yeni Zelanda M Venus
3 6 [10]  
WC  Fransa J Benneteau
Fransa L Pouille
4 4      Amerika Birleşik Devletleri A Krajicek
Hırvatistan N Mektić
6 4 [5]  
 Amerika Birleşik Devletleri A Krajicek
Hırvatistan N Mektić
6 6       6  Güney Afrika Cumhuriyeti R Klaasen
Yeni Zelanda M Venus
64 0  
 Hollanda J-J Rojer
Romanya H Tecău
77 6        Hollanda J-J Rojer
Romanya H Tecău
77 6  
 Bulgaristan G Dimitrov
İtalya F Fognini
63 4      Hollanda J-J Rojer
Romanya H Tecău
77 5 [10]
    4  Kolombiya JS Cabal
Kolombiya R Farah
65 7 [8]  
       Hollanda J-J Rojer
Romanya H Tecău
6 7
      2  Amerika Birleşik Devletleri M Bryan
Amerika Birleşik Devletleri J Sock
1 5
    8  Fransa P-H Herbert
Fransa N Mahut
6 7  
 Japonya B McLachlan
Almanya J-L Struff
3 4      Birleşik Krallık D Inglot
Hırvatistan F Škugor
3 5  
 Birleşik Krallık D Inglot
Hırvatistan F Škugor
6 6       8  Fransa P-H Herbert
Fransa N Mahut
6 65 [6]
Alt  Hindistan D Sharan
Yeni Zelanda A Sitak
6 6       2  Amerika Birleşik Devletleri M Bryan
Amerika Birleşik Devletleri J Sock
3 77 [10]  
 İspanya F López
İspanya M López
4 3     Alt  Hindistan D Sharan
Yeni Zelanda A Sitak
4 3
    2  Amerika Birleşik Devletleri M Bryan
Amerika Birleşik Devletleri J Sock
6 6  
 

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]