2018 Arjantin Açık - Çiftler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Çiftler
2018 Arjantin Açık
Şampiyonlar    Arjantin Andrés Molteni
 Arjantin Horacio Zeballos
İkinciler    Kolombiya Juan Sebastián Cabal
 Kolombiya Robert Farah
Final skoru   6-3, 5-7, [10-3]
Etkinlikler
Tekler Çiftler
2017 · Arjantin Açık · 2019

Juan Sebastián Cabal ve Robert Farah son iki turnuvanın şampiyonlarıydı, ancak finalde Andrés Molteni ve Horacio Zeballos'a 3-6, 7-5, [3-10]'luk setlerle kaybettiler.

Seribaşları[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. Kolombiya Juan Sebastián Cabal / Kolombiya Robert Farah (Final)
  2. Meksika Santiago González / Şili Julio Peralta (İlk tur)
  3. Hırvatistan Nikola Mektić / Avusturya Alexander Peya (İlk tur)
  4. Arjantin Andrés Molteni / Arjantin Horacio Zeballos (Şampiyon)

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

Kısaltmalar[kaynağı değiştir]

Eşleşme[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk tur   Çeyrek final   Yarı final   Final
1  Kolombiya JS Cabal
Kolombiya R Farah
79 711  
 Brezilya M Demoliner
İspanya G García López
67 69     1  Kolombiya JS Cabal
Kolombiya R Farah
w/o  
 Arjantin F Delbonis
Arjantin G Pella
65 3      İspanya P Carreño Busta
Uruguay P Cuevas
 
 İspanya P Carreño Busta
Uruguay P Cuevas
77 6       1  Kolombiya JS Cabal
Kolombiya R Farah
710 6  
3  Hırvatistan N Mektić
Avusturya A Peya
6 3 [8]        Arjantin D Schwartzman
Avusturya D Thiem
68 2  
 İspanya D Marrero
İspanya F Verdasco
3 6 [10]      İspanya D Marrero
İspanya F Verdasco
1 4
 Çek Cumhuriyeti R Jebavý
Çek Cumhuriyeti J Veselý
6 2 [3]      Arjantin D Schwartzman
Avusturya D Thiem
6 6  
 Arjantin D Schwartzman
Avusturya D Thiem
3 6 [10]       1  Kolombiya JS Cabal
Kolombiya R Farah
3 7 [3]
 Arjantin C Berlocq
İspanya A Ramos Viñolas
3 3       4  Arjantin A Molteni
Arjantin H Zeballos
6 5 [10]
 Şili H Podlipnik-Castillo
Beyaz Rusya A Vasilevski
6 6      Şili H Podlipnik-Castillo
Beyaz Rusya A Vasilevski
1 5  
WC  Fransa D Descloix
Fransa G Monfils
4 5     4  Arjantin A Molteni
Arjantin H Zeballos
6 7  
4  Arjantin A Molteni
Arjantin H Zeballos
6 7       4  Arjantin A Molteni
Arjantin H Zeballos
77 77
WC  Arjantin G Durán
Arjantin M González
7 6       WC  Arjantin G Durán
Arjantin M González
65 62  
 Slovenya A Bedene
Uruguay A Behar
5 3     WC  Arjantin G Durán
Arjantin M González
66 6 [12]
PR  Avusturya A Haider-Maurer
Sırbistan D Lajović
3 6 [10]     PR  Avusturya A Haider-Maurer
Sırbistan D Lajović
78 4 [10]  
2  Meksika S González
Şili J Peralta
6 3 [5]  

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]