Kullanıcı mesaj:AkatosH

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı mesaj:SemihReiz sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Vandalizm[kaynağı değiştir]

Stop hand nuvola.svg
Vikipedi'ye hoş geldiniz. Herkesi ansiklopedimizin gelişmesine katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Katkıda bulunma hakkında daha fazla bilgi almak için hoş geldiniz sayfasına göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, gelişmeye katkıda bulunmayan buradaki gibi boş, hakaret vb. değişiklikler vandalizm olarak tanımlanır ve eğer bu tavrınızı sürdürürseniz daha fazla uyarılmadan engellenebilirsiniz. Lütfen, diğerlerinin emeklerine zarar vermek yerine ansiklopedimizin gelişmesine yardımcı olun. Teşekkürler. GelecekGecmisteGizlidir 📩Mesaj 17:25, 13 Kasım 2015 (UTC)
Stop hand nuvola.svg
Vikipedi kurallarına aykırı hareketleriniz nedeniyle, değişiklik yapmanıza bir süre için izin verilmiyor. Eğer yararlı katkılarda bulunmak isterseniz, engellenme sürenizin sonunda tekrar geri gelebilirsiniz. Superyetkinileti 11:56, 15 Kasım 2015 (UTC)
Stop hand nuvola.svg
Vikipedi kurallarına aykırı hareketleriniz nedeniyle, değişiklik yapmanıza bir süre için izin verilmiyor. Eğer yararlı katkılarda bulunmak isterseniz, engellenme sürenizin sonunda tekrar geri gelebilirsiniz. Eski KA Fenerli1978 SakhalinioBuyrun beniiiim? 22:49, 17 Kasım 2015 (UTC)

Tuna Anadolu Lisesi[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Victor Trevor. Oluşturduğun Tuna Anadolu Lisesi maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Telif ihlali" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Victor Trevor (mesaj) 18.31, 30 Eylül 2020 (UTC)

Kopyala yapıştır[kaynağı değiştir]

Copyright.svg
Lütfen Vikipedi’ye kopyala yapıştır yöntemiyle içerik eklemeyiniz.

Daha fazla bilgi için Vikipedi:Telif hakkı ile ilgili SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarına bakabilirsiniz. Telif hakkı ihlalleri kabul edilemez ve ısrarla ihlal edenler engellenirler. --Victor Trevor (mesaj) 18.32, 30 Eylül 2020 (UTC)


Rıza Bey Apartmanı[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Caskination. Oluşturduğun Rıza Bey Apartmanı maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Özel" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --- Caskination? 22.04, 5 Kasım 2020 (UTC)

Selam profilimi nasıl düzenleyebilirim? Şablonlarla vs çoğu kullanıcının olduğunu görüyorum ama bir türlü beceremiyorum. AkatosH (mesaj) 14.48, 18 Kasım 2020 (UTC)

@AkatosH: Kategori:Kullanıcı şablonları sayfasındaki şablonlardan istediğiniz kadarını kendi sayfanıza kopyalayabilrsiniz. Caskination ? 23.40, 24 Kasım 2020 (UTC)
Ambox warning pn.svg

Bekrî Mustafa isimli maddeye, bekletmeli sil prosedürünün uygulanabileceğini ifade eden bekletmeli sil şablonu eklenmiştir. Her türlü katkı için minettar olsak da, bu madde Vikipedi'nin içerik politikalarıyla uyumsuz olabilir ve ilgili silme uyarısı tam olarak hangi açıdan uygunsuz olduğunu açıklamaktadır (ayrıca Vikipedi ne değildir? ve silme politikası sayfalarına bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz). İlgili bekletmeli sil etiketini kaldırarak, silme önerisine itiraz edebilirsiniz; fakat lütfen niçin ilgili silme önerisine itiraz ettiğinizi ya değişiklik özetinizde ya da maddenin tartışma sayfasında belirtiniz. Ek olarak, lütfen maddeyi belirtilen sorunlardan yola çıkarak geliştirmeye çalışınız. Her ne kadar bir bekletmeli sil etiketini kaldırmak, silme önerisini geçersiz kılsa da, madde yine de silinebilir.
Eğer herhangi bir hızlı silme kriterini karşılıyorsa hızlı silme yoluyla, veya silinmeye aday gösterilerek, topluluğun silinmeyi fikir birliği ile onaylaması sonucu silinebilir.

Sakhalinio (mesaj - e-posta) 21.57, 19 Kasım 2020 (UTC)

Selam teşekkürler dikkate aldım AkatosH (mesaj) 22.06, 19 Kasım 2020 (UTC)