Kullanıcı mesaj:Kırmızı renk

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Merhaba, Vikipedi'ye hoş geldiniz[kaynağı değiştir]

Dünyanın bütün dillerinde bilgi yaymayı amaçlayan özgür ansiklopedi, sizin katkılarınızla gelişiyor.
Katkıda bulunurken temel ilkeleri göz ardı etmezseniz seviniriz.
Telif hakları, tarafsızlık ve katılım davranışları bu ansiklopedinin en önemli başlıklarıdır.
Biçim konusunda bu rehberden yararlanabilir, her türlü konuda vikipedistlerden yardım isteyebilirsiniz.
Lütfen değişiklik yapmaktan çekinmeyin.
Mavi bağlantıları tıklayarak Vikipedi'yi tanımayı ve katkıda bulunmayı sürdürmeniz dileğiyle.
Kolay gelsin.
kibele 09:19, 16 Mart 2013 (UTC)

beyaz liste[kaynağı değiştir]

merhaba, kullanıcı haklarınız, beyaz listeye dahil olacak şekilde değiştirildi. kolay gelsin. --kibele 19:41, 21 Nisan 2013 (UTC)


Yeni maddeler[kaynağı değiştir]

  • Merhaba, Vikipedi'de yeni açtığınız maddelere kategori ekliyoruz. Sizde bu maddelere kategori eklemek isterseniz Vikipedi:Kategorilendirme sayfasını okuyabilir ve nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Vikipedi:Kaynak gösterme sayfasını okuyarak, maddeleri kaynaklandırabilirsiniz. --i.e.msj 18:47, 12 Mayıs 2013 (UTC)

Kaynak kullanımı[kaynağı değiştir]

Merhabalar, Vikipedi'ye eklenen her türden içerik doğrulanabilir birçok kaynakla kanıtlanmış olmalıdır. Son birkaç değişikliğinizde, yoruma dayalı olduğu gözlemlenen, kaynaklandırılmamış içerikler eklemekte olduğunuzu görüyorum. Bu konu hakkında sizi öncelikli olarak uyarmak istiyorum. Aynı işlemlere devam etmeniz durumunda, uyarıları önemsemediğiniz gerekçesiyle oluşan vandalizm algısıyla, beyaz liste kullanıcı grubundan çıkartılacaksınız. Bunun yanında, kaynaklandırmadığınız ilgili değişikler geri alındı. Lütfen, uygun şekilde kaynaklandırdıktan sonra aynı işlemleri tekrar edin. İyi çalışmalar.. --Théoden ileti 16:11, 13 Kasım 2013 (UTC)

Kaynak ekleme[kaynağı değiştir]

Sayın Kırmızı renk İncelemenizi öneriyorum: Vikipedi:Kaynak gösterme--Ayrıntılı Bilgimesaj 10:25, 20 Mart 2014 (UTC)

Pardon neden sürekli yaptığım değişiklikleri geri alıyorsunuz?[kaynağı değiştir]

Selamlar. Neden durduk yere İslam'da kıyamet adlı maddedeki değişikliği geri aldınız? Ben o ayetleri daha açık belirgin olsunlar diye eğik yazıyla belli ettim. Daha güzel görünüyordu. --Kırmızı renk (mesaj) 18:54, 11 Nisan 2014 (UTC)

Selam. Çünkü böyl bir uygulamamız yok. Alıntılar tırnak işareti içerisinde yazılıyor, italik yazılmıyor.--RapsarEfendim? 17:35, 11 Nisan 2014 (UTC)

Kaynaklı değişiklikler[kaynağı değiştir]

Merhaba. Lütfen kaynaklı bilgileri kaldırıp, kaynaksız bilgileri eklemeyiniz. Bu yaptığınız vandalizm kapsamında değerlendirilir. İyi günler.--RapsarEfendim? 12:50, 14 Aralık 2014 (UTC)

Selam. Az önce Kanuni sultan süleyman bilgi kutusuna süleyman'ın diğer eşlerini de eklemiş ıı. selim'in kızı fatma sultan'ı da çocukları listesinden çıkarmıştım. Eklediğim o eşleri kanuni maddesinin en altında özel hayatı başlığında listelenmiş? Örneğin Gülşah Haseki sulan maddesi de var. Vikipedinin kendisi söylüyor. Kendim uydurmuyorum kaynakça bizzat vikipedinin kendisi. Neden değiştiriyorsunuz. --Kırmızı renk 15:13, 14 Aralık 2014 (UTC)

Verilen bağlantı yanlış sadece, bağlantıyı kaldırdım şimdi. Aslında bilgi kutusuna kesin olarak bilinen çocukları eklesek daha iyi.--RapsarEfendim? 13:48, 14 Aralık 2014 (UTC)

Hoş geldiniz Kırmızı renk![kaynağı değiştir]

Vikipedi
Vikipe-tan

Davet..
Gelin bize; bilgiye destek verin!

Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Mavrikantmsj 08:25, 19 Aralık 2014 (UTC)

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, Kırmızı renk
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:06, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBeyaz RusyaBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

Invitation[kaynağı değiştir]

A gummi bear holding a sign that says "Thank you"
Thank you for using VisualEditor and sharing your ideas with the developers.

Hello, Kırmızı renk,

The Editing team is asking very experienced editors like you for your help with VisualEditor. The team has a list of top-priority problems, but they also want to hear about small problems. These problems may make editing less fun, take too much of your time, or be as annoying as a paper cut. The Editing team wants to hear about and try to fix these small things, too. 

You can share your thoughts by clicking this link. You may respond to this quick, simple, anonymous survey in your own language. If you take the survey, then you agree your responses may be used in accordance with these terms. This survey is powered by Qualtrics and their use of your information is governed by their privacy policy.

More information (including a translateable list of the questions) is posted on wiki at mw:VisualEditor/Survey 2015. If you have questions, or prefer to respond on-wiki, then please leave a message on the survey's talk page.

Unsubscribe from this listSign up for VisualEditor's multilingual newsletter Translate the user guide

Thank you, Whatamidoing (WMF) (talk) 23:31, 16 Mart 2015 (UTC)

Kaynak[kaynağı değiştir]

Merhaba Kırmızı renk, Yaptığınız katkılara kaynak gösterirseniz, katkılarınızın doğruluğu ölçülebilir ve geri alma işlemlerinde kaynaklar göz önünde bulundurulurlar. Kaynaklarınızı maddeye <ref>Kaynak</ref> şeklinde ekleyebilirsiniz. Kolay gelsin. --KediÇobanıİleti 09:17, 29 Eylül 2015 (UTC)