Kullanıcı mesaj:Théoden

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Gentau Pic du Midi Ossau.jpg

3GD ihlali[kaynağı değiştir]

Merhaba, Selçuklu Hanedanı maddesinde tartışma yapmadan madde adı taşınmak isteniyor ve şu an VP:3GD kuralı ihlal ediliyor. Lütfen maddeyi ilk haline taşır mısınız? Kolay gelsin.--Nushirevan11 21.40, 4 Nisan 2019 (UTC)

Merhabalar, ortada bir üç geri dönüş ihlali var ancak bunu başlatanın siz olduğunu görüyorum. Bir taşıma işlemi yapıldığında-bu öncesinde tartışma sayfasında konuşulmamış bir işlemse-, doğru bir taşıma olmasa dahi bunun çözümü direkt mevcut değişikliği/taşımayı geri almak ve 3GD'ye zemin oluşturmak değildir. İlk olarak kullanıcıya mesaj atılır ve uygun bir üslupla değişikliğinin gerekçesi istenir. O kullanıcıdan gelen cevaba göre bir orta yol bulunamıyorsa tartışma sayfasında konsensüs sağlanmaya çalışılır. O sürece kadar da zaten kullanıcı eski ada geri taşıma yapacaktır/yapması beklenir. Lütfen kullanıcılarla karşı karşıya gelmemek için, öncelikle iletişim yolunu kullanmayı tercih ediniz. --Théoden ileti 22.09, 4 Nisan 2019 (UTC)
Yanlış bir yorum. İhlali başlatan ben nasıl oluyorum? Ben tartışma yapılması gerektiğini belirtiyorum ancak kullanıcı trollükle itham ederek saldırganca bir tutumla beni karalamaya çalışıyor ve seni kaale almıyorum diyerek ihlali kendisi yapıyor. Başka maddelerde de karşı çıktığım taşıma işlemi yaparsa geri alacağım ve bu durumda saldırganca bir tutum içine girip değişiklik savaşına girmemesi için ve insanları mesnetsizce itham etmemesi için uyarmalısınız.--Nushirevan11 11.58, 5 Nisan 2019 (UTC)

Selçuklular[kaynağı değiştir]

Merhabalar 𐰇𐱅𐰚𐰤, tartışma sonlanana dek sayfası eski adına taşımanızı rica ediyorum. Ne şart altında olursa olsun, politikaları gözetmemiz gerektiği mâlum. İyi çalışmalar. --Théoden ileti 22.11, 4 Nisan 2019 (UTC)

İyi geceler. Oradaki tartışmada "Bu işlemi farklı bir kullanıcı itiraz ederek yaparsa oturur uzlaşırız." yazmıştım. Önceden bilgi verdiğin teşekkürler. --𐰇𐱅𐰚𐰤 (mesaj) 22.17, 4 Nisan 2019 (UTC)

Yasal tehdit[kaynağı değiştir]

Merhaba Théoden, Kamil Tolos adlı maddeleri açan Tostosbey, şurada HS etiketi koyan kişilere yasal tehditte bulunmaktadır. İyi çalışmalar. --Ali Haydar (mesaj) 13.36, 9 Nisan 2019 (UTC)

Kullanıcı süresiz engellendi. Haber verdiğin için teşekkürler. --Théoden ileti 13.40, 9 Nisan 2019 (UTC)