Kullanıcı mesaj:Théoden

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Gentau Pic du Midi Ossau.jpg

Silinen Sayfa[kaynağı değiştir]

Merhabalar, 19 Ocak 2020 Tarihinde oluşturmuş olduğum müzisyen " Onur ATMACA " ile ilgili sayfa m6'ya göre silinmiş tam olarak anlamadım, kendisi topluma mal olmuş bir sanatçı ve popülaritesi olan saygın bir kişi neden yayınlanmadı ? Bu imzasız yazı Musdafayldz (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhabalar, ilgili politikamızı incelemenizi rica ederim. --Théoden ileti 10.11, 1 Şubat 2020 (UTC)

Silinen Sayfa - Orhan Uğuroğlu[kaynağı değiştir]

Bilgileri girmeye devam ediyordum... çat diye silindi anında tüm bilgileri nasıl gireceğiz... Silinmenin geri alınmasını talep etmekteyim... Bu imzasız yazı Smanchi (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhabalar, maddenin iki silinme sebebi bulunmakta. Birincisi kayda değerlik kriterlerimizi karşılamıyor görünmekte, ikincisi ve en önemlisi telifli içerik girilmiş. Bu sebeplerle silme işleminin geri alınması mümkün değildir. Lütfen ilgili politikalarımızı inceleyiniz. --Théoden ileti 12.51, 3 Şubat 2020 (UTC)
Merhaba adım Alper Uğuroğlu, içeriği Orhan Uğuroğlu ile birlikte giriyoruz, telifli dediğiniz yer neresi tam anlıyamadık... Zaten Orhan Uğuroğlu'na ait olan içerikler nasıl telifli oluyor... kayda değerlik neye göre kayda değer bulunmadığını anlamakta güçlük çekiyoruz... Orhan Uğuroğlu 50 yıllık bir gazeteci Yeniçağ Gazetesi Ankara temsilcisidir... Yanlış yaptığımız neresidir, detay verebilirmisiniz... Wiki hesabını kendisinin ismiyle mi açmamız gerekmekte, ne yapacağımızı bilemedik onca girdiğimiz bilgi bi anda gitti. — Bu imzasız yazı Smanchi (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.
Madde içeriğinde yer alan bir bölüm, 2017'de oluşturulmuş bir başka web sitesi içeriğiyle birebir örtüşmekte ve bu da telif politikamızın ihlali demektir. Silinen içerik sisteme kayıtlı e-posta adresinize gönderilmiştir. Sevgiler. --Théoden ileti 13.12, 3 Şubat 2020 (UTC)
"Madde içeriğinde yer alan bir bölüm, 2017'de oluşturulmuş bir başka web sitesi içeriğiyle birebir örtüşmekte" demişsiniz ama zaten o içeriğe bakılırsa Orhan Uğuroğlu özel kayıtlarından alınmıştır yazmakta... Yani aslen Orhan Uğuroğlu'na ait olduğu ordan da görünecektir. Biz yine de sıkıntı olmasın diye o bölümü çıkaralım ve düzenlemeye devam edelim, umarız böyle yaptığımızda problem düzelmiş olur... Bu imzasız yazı Smanchi (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

beyaz liste hk.[kaynağı değiştir]

Selamlar, uygun görürseniz beyaz liste talebinde bulunmak istiyorum. Tanridagli61 (mesaj) 17.40, 3 Şubat 2020 (UTC)

Reklam içeren kullanıcı adları[kaynağı değiştir]

Merhaba Théoden, reklamla mücadele kapsamında şu sayfada 300 adet reklam içeren kullanıcı adlarını listeledim. Hepsini VP:KET üzerinden bildirmek yerine bir liste oluşturup hizmetlilere yollamaya karar verdim. Rica etsem listede bulunan kullanıcıları engeller misiniz? --Ali Haydar (mesaj) 21.09, 6 Şubat 2020 (UTC)

Selam[kaynağı değiştir]

Merhaba Theoden,

Ados sayfasını üzerine ben tam da röportaj olmayan güvenilir kaynaklar eklerken silmişsiniz. Silinmiş sayfanın geri getirilebilmesi mümkün mü? Ben daha önce kişiyi hiç duymamıştım ama internet ve haber ortamında çok bahsi geçen ve KD birisi gibi duruyor, en azında hızlı silinmemesi ve SAS'ta tartışılması gerekli diye düşünüyorum. Şurada düzenlenmiş versiyonu mevcut Gogolplex (mesaj) 11.16, 7 Şubat 2020 (UTC)

Merhabalar, madde geri getirildi. --Théoden ileti 11.20, 7 Şubat 2020 (UTC)

Wiki’ye içerik ekleme[kaynağı değiştir]

Merhaba edebiyat derdimizle alakalı içerik eklemek istiyoruz ancak her defasında siliniyor. Doğru şekilde ilave yapabilmemiz için yardımcı olabilir misiniz? Baliktasarim (mesaj) 14.38, 7 Şubat 2020 (UTC)

Merhabalar, madde sihirbazı yardımcı olacaktır. Sevgiler. --Théoden ileti 21.15, 7 Şubat 2020 (UTC)

Sayfa Silinmesi[kaynağı değiştir]

Merhaba Théoden, açtığım başlık Telif Hakları sebebiyle silindi. Sonra başka bir arkadaşımdan ricada bulunarak aynı sayfayı oluşturmasını kurallar dahilinde tekrar yazmasını istedim. Bu sefer başka bir bot tarafından gereksiz içerik olarak silindi.

Ne yapmam gerekir, yardımcı olabilir misiniz?

Duygu.Bzkrt (mesaj) 12.29, 8 Şubat 2020 (UTC)

Merhabalar, ilgili politikamızı incelemenizi rica edeceğim. --Théoden ileti 12.08, 9 Şubat 2020 (UTC)


Değişiklik Reddi[kaynağı değiştir]

Merhaba, Ülkü Ocakları sayfasında yapmış olduğum değişiklikler iki seferdir reddediliyor. Sebebini öğrenebilir miyim? Yayın faaliyetlerine ağırlık verildi ve şu anda wikipedia'da görüldüğü gibi 3 dergisi yok. Kitaplar da çıkarıldı. Yayınları kitaplar ve dergiler olarak ikiye ayırıp alt başlıklara neler olduklarını giriyorum, siliniyor. Amaç geliştirmek değil mi? Bu imzasız yazı Elchiii (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhabalar, bildiğiniz üzere Vikipedi bir ansiklopedidir ve bu sebeple içeriğinde yer alan tüm maddelerin ansiklopedik bir üslupla yazılması gerekir. Söz konusu değişikliğin olası telif problemi bir yana, ansiklopedik bir üslupla yazılmadığı için kabul edilmesi mümkün değildir. Lütfen değişiklikte ısrar etmeyiniz. --Théoden ileti 12.29, 10 Şubat 2020 (UTC)

Ahmed Dursun Natıki[kaynağı değiştir]

Merhabalar https://tr.wikipedia.org/wiki/Ahmed_Dursun_Nat%C4%B1ki sayfasının niye silindiğini öğrenebilir miyim? Ardahanguncel (mesaj)

Vikipedi'ye yalnızca kayda değer ve ansiklopedik içerikler eklenebilmektedir. Olası telif problemi de cabası. Lütfen ilgili bağlantıları dikkatlice inceleyiniz. --Théoden ileti 12.54, 10 Şubat 2020 (UTC)

Değişiklik özeti gizleme[kaynağı değiştir]

Merhaba Théoden, online olduğunu görünce sana yazayım dedim. Bu ve bu sayfanın değişiklik özetlerini gizleyebilir misin rica etsem. Küfür var. İyi çalışmalar. --Pragdonmesaj 12.32, 11 Şubat 2020 (UTC)

Tamamdır. Teşekkürler. --Théoden ileti 12.34, 11 Şubat 2020 (UTC)

Neden siliyorsun[kaynağı değiştir]

Katki sağladığım şeyi neden siliyorsun Translatewiki (mesaj) 12.42, 11 Şubat 2020 (UTC)

Vikipedi'de yalnızca kayda değer içeriklere izin verilmektedir. Lütfen ilgili politikamızı dikkatlice inceleyiniz. --Théoden ileti 12.46, 11 Şubat 2020 (UTC)

Devriyelik başvurusu[kaynağı değiştir]

Merhabalar, rica etsem devriyelik başvurumu (iyi veya kötü) sonuçlandırabilir misiniz? Elenktra (mesaj) 08.28, 12 Şubat 2020 (UTC)

Merhabalar, devriyelik başvurularında en doğru kararı vermiş olmak için acele etmemeye özen gösteriyoruz. Kullanıcılarımızdan bu süreçte beklentimiz, başvuruları öncesinde olduğu gibi sonrasında da vandalizmle mücadelede ansiklopediye katkı sağlayacaklarını göstermeleri. Bu doğrultuda zamanı geldiğinde başvurunuz hizmetlilerimiz tarafından sonlandırılacaktır. Sevgiler. --Théoden ileti 11.22, 12 Şubat 2020 (UTC)

en:Template:2020 Summer Olympics women's volleyball group A standings[kaynağı değiştir]

Başlıkta verdiğim sayfayı nasıl Türkçe'ye çevirebilirim ya da nasıl yenisini oluşturabilirim? Elenktra (mesaj) 16.34, 13 Şubat 2020 (UTC)

Silinen Şablon[kaynağı değiştir]

Selam. Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Şablon:Kullanıcı Antikomünist maddesi özelinde (ki bu tartışmayı kararsız olarak kapatmamanız ayrıca tartışılmalı bence) kullanıcıların kendini tarif ettiği Kategori:Kullanıcı görüş şablonlarının ve Kategori:Siyasi görüşlerine göre Vikipedistler kısmının tamamı silinecek mi? --Ahmet Turhan (mesaj) 13.29, 15 Şubat 2020 (UTC)

Merhabalar, belirtmeliyim ki kararımın arkasındayım. Mevcut durumda oylamanın silinme lehinde kapanmaması, keyfiyetten başka bir karar olmazdı. Yanlış olduğunu düşünüyorsanız sizi anlar, diğer hizmetlilerimizden konuyu değerlendirmelerini isteyebileceğinizi belirtmek isterim. Ayrıca, silme kararı yalnızca söz konusu şablon özelinde verilmiştir. Sevgiler. --Théoden ileti 16.57, 15 Şubat 2020 (UTC)

merhaba[kaynağı değiştir]

Sayfayı neden sildiniz? bahadır yenişehirlioğlu Bu imzasız yazı Ahmadqatari (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhabalar, lütfen ilgili politikamızı inceleyiniz. --Théoden ileti 10.16, 16 Şubat 2020 (UTC)

Salt özgün metin içeriğe telif hakkı müdahalesi ne kadar tutarlı?[kaynağı değiştir]

İlgili detaylar: 12.06, 16 Şubat 2020 Théoden mesaj katkılar Prof. Dr. Mehmet Ayhan Kuzu sayfasını sildi (Genel 9: Telif hakkı ihlali yaratan sayfa) (teşekkür et)

Madde içeriği, başka bir web sitesi içeriği kopyalanarak oluşturulmuş. Vikipedi'de başka bir web sitesi ya da yazılı kaynaktan birebir kopyalama yapılması telif politikası ihlalidir @İlef. --Théoden ileti 12.15, 16 Şubat 2020 (UTC)

Oktay Güvemli sayfası silinmesi hakkında[kaynağı değiştir]

Merhabalar,

Oktay Güvemli sayfası telif hakları nedeniyle silinmiş. Dayanak olarak Oktay Güvemli'nin eserlerinin yayın ve basım haklarının Vakfa devredilmiş olması gösterilmiştir. Sayfada Oktay güvemlinin yayınlarının içeriği ile ilgili bir paylaşımda bulunulmamıştır. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. --MALİ MÜHENDİS (mesaj) 12.31, 16 Şubat 2020 (UTC)

Merhabalar, maddeyi daha önce silinmesi için işaretleyen @Ali Haydar'dan yeni oluşturulan madde içeriğini yeniden kontrolünü rica edeceğim. Kendisi sizi ayrıca bilgilendirecektir sanıyorum, @MALİ MÜHENDİS. --Théoden ileti 14.34, 16 Şubat 2020 (UTC)

Beyaz Liste[kaynağı değiştir]

Merhaba beyaz liste talebinde bulunmak istiyorum. Vikipedide aktifim günde 4 saatimi ansiklopediye ayırıyorum. @Théoden--Alidogancik (mesaj) 14.19, 16 Şubat 2020 (UTC)

Değişikliklerinizi biraz daha sürdürmeniz gerekmekte, @Alidogancik. Sevgiler. --Théoden ileti 14.36, 16 Şubat 2020 (UTC)

Dr.coal[kaynağı değiştir]

efendim ben dr.coal benimle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum çünkü ben burada veya wikipedia başka bir dilde yüklediğim her sayfa o sayfaları silmek öneririz öneririz bu yüzden sizden tekrar İsmet Saz steeve makaleyi gözden geçirmek için soruyorum sayfa doğruysa veya dürüst olmasanız, tüm küçük detaylar için tüm kaynakları doğru eklediğimden.--FCBlinder (mesaj) 14.55, 17 Şubat 2020 (UTC)

Merhabalar. Söz konusu madde yakın zamanda SAS süreci geçirmiş ve sonunda silinmesi kararı alınmış. Bu sebeple maddenin yeniden oluşturulması, kişinin bu kısa sürede kayda değer addedilecek bir durumu olamayacağı için mümkün değildir, @FCBlinder. Sevgili @Dr. Coal sizi gayet uygun bir üslupla bu konuda zaten bilgilendirmiş. Sevgiler. --Théoden ileti 16.02, 17 Şubat 2020 (UTC)

@Théoden::Merhaba, bana neden silmeyi önerdiğini söylemedi ve mesajlarıma cevap vermedi, bu yüzden burada seninle konuşuyorum ve bana cevap veriyorsun çünkü seninle bir sorunum yoktu ama bence bir sorunu var benimle bu yüzden cevap vermek ve görmezden gelmek istemedi ve bana tek istediğim, sayfayı kendiniz tarafından tekrar gözden geçirmek ve neyi yanlış yaptığımı söylemek ve daha sonra düzeltmem ve tavsiye etmememi tavsiye etmek. Yanlış geri getirme, Dr.coal'dan istediğim ve istediğim şey bu.--FCBlinder (mesaj) 16.37, 17 Şubat 2020 (UTC)

Rica[kaynağı değiştir]

Merhaba, Kullanıcı mesaj:Ben Bilal'in değişikliğini reddettiğinizi gördüm. Başka maddelerdeki büyük değişikliklerine onay vermiştim. Rica etsem sizde bir bakar mısınız? Değişikliği reddettiğiniz için kuşku duydum. Kolay gelsin.--Nushirevan11 17.15, 17 Şubat 2020 (UTC)