Kullanıcı mesaj:Théoden

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Gentau Pic du Midi Ossau.jpg

Dr.Bünyamin Demir sayfası hk.[kaynağı değiştir]

Selamlar, bu sayfa kayda değerlil maddesini muhalefet oluşturduğu gerekçesiyle siliniyor. Ancak kitap yazmış kitabı satılan, ilmi bir kişiliğin yanı sıra siyasi olarak çeşitli kurumlarda görev alan ve önemli görevlerde bulunan bir kişinin kayda değerlik kriterine muhalefet oluşturduğunu düşünmüyorum. Aksi halde zaten wiki de ki birçok maddenin silinmesi gerekirdi. Lütfen değerlendirme yaparken buna göre bir değerlendirme yapabilirseniz çok sevinirim. Maddeyi ayrıca zaten dipnotlarla güçlendirdik ve bu dipnotlar haber sitelerine ve online basına atıfta bulunuyor, kayda değer olmasa basın ve yayın da bu kişi hakkında neden haber yapılsın.Eleştiriler için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Ancak söylediklerimi de değer verip dikkate alabilirseniz çok sevinirim. Sevgiler... Ekremokan (mesaj) 17.11, 3 Ocak 2019 (UTC)

Merhabalar, sizden Kayda değerlik (Kişiler) politikamızı dikkatlice okumanızı rica edeceğim. Böylece işlem(ler)in geçerliliği noktasında ortak bir noktada buluşabileceğimize inanıyorum. İyi çalışmalar... --Théoden ileti 21.04, 3 Ocak 2019 (UTC)

Vandal[kaynağı değiştir]

Merhaba Theoden, şu vandal maddeler üstünde kötü değişiklikler yapıyor, rica etsem göz atar mısınız? Online olduğunuzu görünce işi daha hızlı halledebileceğiniz için VP:KET yerine mesajla bildirmek istedim. --Ali Haydar (mesaj) 00.04, 9 Ocak 2019 (UTC)

Tamamdır. İyi çalışmalar... --Théoden ileti 00.12, 9 Ocak 2019 (UTC)

SAS[kaynağı değiştir]

Maddeyi açmış olmak, sayfanın kayda değerliğini ispat edemeyeceği ve maddenin derhal silineceği anlamını doğurmamaktadır. 'Kayda değer değil' yazmak yerine açıklama yapabilir, karşıt görüşe karşı sav sunabilirdiniz. Diğer kullanıcıların değişikliklerini, keyfi olarak geri almamanızı önemle rica ederim. --Théoden ileti 11.55, 15 Ocak 2019 (UTC)

Maddeyi açan kullanıcı bu tarzda yüzlerce madde açmıştı ve büyük bir bölümü kayda değer değildi ve silindi. Bu şekilde olan onlarca elçi maddesi var. Bu kullanıcının değerlendirmeleri objektif olmuyor büyük çoğunlukla. Daha önce defalarca konuşuldu. Tartışmanın devam etmesini istiyorum. Lütfen SAS sonucunu kaldırın.--Nushirevan11 11.59, 15 Ocak 2019 (UTC)
Bunları yazmanız gerekli yer SAS adaylık sayfasıydı, burası değil. Ben sizin düşüncelerinizi okuyamam takdir edersiniz ki. Mevcut adaylıkta sayfanın daha uzun süre açık kalmasında bir gereklilik görünmemekteydi. Buna bağlı olarak, kararı geri almayı doğru bulmuyorum. Gerektiğini düşünüyorsanız, uygun vakitte tüm bu sebeplerle yeni bir SAS adaylığı başlatabilirsiniz. --Théoden ileti 12.17, 15 Ocak 2019 (UTC)
Aynı işlemi tekrar ettiğinizde 24 saat süreyle engelleneceksiniz. İyi çalışmalar. --Théoden ileti 12.27, 15 Ocak 2019 (UTC)
Burası adliye değil. Kimse kimsenin idari amiri değil. Engel yetkiniz var diye kimse üzerinde tahakküm kuramazsınız ve görüşünüzü dayatamazsınız. Ben haksız isem bir kişiden yorum isteriz, hakikat yerini bulur. 24 saat sonra görüşmek üzere.--Nushirevan11 12.35, 15 Ocak 2019 (UTC)
Burası topluluğun belirlediği politikalarla işleyişini sürdüren bir ansiklopedi ve uyarılara rağmen, söz konusu uyarıya karşı gelen işlemler yapmak vandalizmdir. Gereği de engeldir. Bilginize. --Théoden ileti 12.41, 15 Ocak 2019 (UTC)
Daha önce kaç defa sas kapandıktan sonra tartışmanın devam etmesini isteyen kullanıcıların üzerine sas kaldırıldı. Siz ben gerek görmüyorum (bir bildiğim var) dercesine durumu bu raddeye getirdiniz. Şu an ki durumdan siz sorumlusunuz. Ben size gerekçeli bir şekilde makul itirazımı sundum, kabul etmeme lüksünüz yok. Kalmasını düşünüyorsanız başka kişilerinde yorumuna ihtiyacımız var. Yapıcı bir tavır takınmanız gerekirken işi sürtüşmeye ittiniz. Hizmetli ben bilirim diyemez, yapıcı bir rol üstlenir.--Nushirevan11 12.46, 15 Ocak 2019 (UTC)
  • Selamlar (@Nushirevan11). Bu kadar gerginliğe gerek yoktu hiç. Tartışmanın yeterince verimli geçmediği aşikâr. Bir maddenin silinip silinmemesi tartışılıyorsa, kalsın yönünde tek bir görüş varsa o tartışma sonlandırılmasa daha iyi (aday gösteren de silinsin diyor mesela). Bir süre daha açık durmasının zararı yok ki. Bununla birlikte bir hizmetli tarafından kapatılmış bir tartışmayı, başka bir kullanıcı olarak tekrardan açmak yerine adaylık sayfasının tartışma sayfasına da yazılabilirdi, Theoden de bunu anlayışla karşılayacaktı diye düşünüyorum. Son bir şey daha var ki, ikili tartışma ve anlaşmazlık durumunda hizmetlilik fonksiyonu olan engelden söz etmek, tartışmalarda üstünlük sağlamak amacıyla engel yetkisini kullanmak kesinlikle yasaklanmıştır. Bunun da altını çizelim, ileride öyle ya da böyle, ona ya da buna karşı, hiçbir şekilde yaşanmasın. İyi günler ikinize de :)--RapsarEfendim? 18.16, 16 Ocak 2019 (UTC)
Anlatmak var, bağırmak var. Mâlum ki bağırıldığında söylenenlerin çoğu duyulsa da anlaşılmaz. :) Ayrıca engeli bir sopa olarak asla kullanmadım, kullanmayı da düşünmedim. Lâkin kullanıcının rica etmeme rağmen VP:3GD ihlali yapması olacağı hatırlatmamı gerektirdi. Kararı geri çektim, başka bir hizmetli arkadaş gerek gördüğünde kapatacaktır. İyi akşamlar. --Théoden ileti 20.16, 16 Ocak 2019 (UTC)
Aynen, katılıyorum Theoden. Ben de bundan dem vurmaya çalıştım. Sen zaten dediğim dedik bir hizmetli değilsin, uygun bir şekilde anlatılsaydı -ki Veysel Efendi SAS'ının tartışma sayfasına bakılabilir- daha iyi olurdu. Çözüldüğüne sevindim konunun :) İyi günler herkese.--RapsarEfendim? 20.37, 16 Ocak 2019 (UTC)

Hoşgeldin[kaynağı değiştir]

merhaba Theoden

Bir türlü aynı zamanlarda aktif olamadık. Yeniden aktif olduğunu görünce bir selam vereyim dedim. İyi çalışmalar. Mukaddimeileti 10.42, 17 Ocak 2019 (UTC)

Merhabalar Mukaddime, çok teşekkür ederim. Selamlar, sevgiler. :) --Théoden ileti 12.20, 17 Ocak 2019 (UTC)

Sosialadam is instagram page[kaynağı değiştir]

This element no delete Vahid Babayev (mesaj) 22.54, 27 Ocak 2019 (UTC)

Grizzy ve Lemmingler bolümer[kaynağı değiştir]

There is a second season, please look at the other wikis. 2A02:8070:87BE:5500:9C:967C:11C9:C856 15.38, 31 Ocak 2019 (UTC)

Israrlı oluşturma[kaynağı değiştir]

Merhaba Aybars ibak, maddesi son bir kaç gündür açılıp açılıp silinmekte. Israrlı oluşturmadan bir koruma getirebilir misiniz? --Ali Haydar (mesaj) 22.57, 8 Şubat 2019 (UTC)

Tamamdır, teşekkürler. --Théoden ileti 23.00, 8 Şubat 2019 (UTC)

Kötüye kullanım süzgeci[kaynağı değiştir]

Yerinde bir öneri. Çözüm için gerekli başvuruyu yaptım. Teşekkürler, iyi çalışmalar. --Superyetkinileti 17.20, 14 Şubat 2019 (UTC)