Kullanıcı mesaj:Erasmus.new

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Öncelikle merhaba Erasmus.new, ve Vikipedi'ye hoşgeldiniz! Burada sizin işinize yarayacak ve size yardımcı olacak bir rehber oluşturmaya çalıştık. Özgür hissedin ve bana soru sormaktan çekinmeyin. İyi şanslar ve iyi değişiklikler! Mutlutopuz 18:25, 18 Ağustos 2014 (UTC)
  Başlarken
  Bilmeniz Gerekenler
  Vikipedi Kuralları ve Politikaları
  Yardım Almak
  Daha Fazlası
  İleri Düzey Bilgiler
  Wikimedia.png

  Mootisave[kaynağı değiştir]

  Hello dear Erasmus.new, please start this article in your language. Thank you very much. Sue

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
  For your changes. HeraklesKakashi mesaj atın 11:55, 31 Temmuz 2015 (UTC)

  Thanks[kaynağı değiştir]

  Hello Erasmus.new, Thank you for your contributions to Turkish Wikipedia.

  Londralılar, New Yorklular vs.[kaynağı değiştir]

  Selamlar. Bu tip kategorilerin silinmesine karar verilmişti tartışmalar sonucunda. Tekrar açılmaması daha iyi olacaktır :) İyi günler.--RapsarEfendim? 09:24, 11 Ekim 2015 (UTC)

  Visa Policy of Jordan[kaynağı değiştir]

  Hello,

  I noticed you translated the article concerning the Visa policy of Jordan from English to Turkish. However the article had changed vastly since the time you translate it. I'm contacting you for seeking a possibility that you could translate it again to comply with the changed stuff.

  Thanks, JoeSakr1980 --JoeSakr1980 (mesaj) 20:57, 11 Ekim 2015 (UTC)

  I did only a little change. I will put your message in the discussion of tr:Ürdün'ün vize politikası so every concerned person can read it. Erasmus.new (mesaj) 13:12, 12 Ekim 2015 (UTC)

  Lenin eserlerini meydana getirme[kaynağı değiştir]

  Lenin eserlerini meydana getirme[kaynağı değiştir]

  Merhabalar Erasmus.new.

  Bu mesajı konu ile ilgili gördüğüm herkese atmayı istedim. Lenin şablonunda ve Lenin bibliyografyasında bulunan eksik eserlerin tamamlanması için biraz emek harcanması gerekmekte. Bunun için daha önce iş birliği proje sayfasına öneride de bulunmuştum. Buradaki arşivi oluşturabilirsek çok mükemmel bir işin ortaya çıkacağından eminim. Var olan "kırmızı" maddelerin içeriğini doldurabilirsek daha çok makale eklemeyi planlamaktayım. Ardından şablona da bir dizayn verebiliriz, fakat bu sonraki iş.

  Herhangi bir makaleyi oluşturmak için diğer oluşturulan makale maddelerini referans şablon olarak alabilir ve içeriğini doldurabiliriz.

  Kısacası şu an bu konuda yardım gerekli. Bu konuda yardım, emek ve özveri aramaktayım. Ne dersiniz, kolektif emekle bir şeyler ortaya çıkarabilir miyiz?--Ahmet Turhan (mesaj) 21:02, 15 Ekim 2015 (UTC)

  Visa Policy of Lebanon[kaynağı değiştir]

  Hello Kullanıcı,

  I'm pleased that you invested much time in updating the Visa Policy of Jordan's Turkish translation to correspond with the latest changes . I really appreciate your efforts. I'm willing to ask you to do the same and update the one for the Visa Policy of Lebanon as well. In your spare time of course, Thanks & Regards, --JoeSakr1980 (mesaj) 21:49, 29 Ekim 2015 (UTC)Joe Sakr

  Kategori tartışma:Yarasalar alttakımları[kaynağı değiştir]

  Merhabalar,

  "alttakımları" kelimesinin yazımı garibime gitti. TDK'ya bakma ihtiyacında bulundum. TDK'nın Büyük Türkçe Sözlük'ünde bitişik yazılmasına rağmen yazım klavuzunda bitişik halini yazınca "Söz bulunamadı." ifadesi ve "alt takım" sözüne yönlendirmesi bir garip. Ne yapmak lazım ayrı mı bitişik mi yazılacak? Bu mesajı tartışma bölümüne de yazmış olmama rağmen sizinle iletişime geçmek istedim.Selfbio 00:36, 25 Aralık 2015 (UTC)

  soru[kaynağı değiştir]

  selam beyaz liste olabilmek için ne yapmam gerekiyor. By Erdo Can (mesaj) 15:48, 31 Aralık 2015 (UTC)

  BİR SAYFADA CİDDİ HATALAR VAR[kaynağı değiştir]

  Merhaba Yüksek Öğretim'e Geçiş Sınavı maddesinde ciddi hatalar var.Yaptığım değişikliklere göz atarsanız faydalı olacaktır. Kingbjelica (mesaj) 17:59, 1 Şubat 2016 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Minor Barnstar Hires.png Küçük yıldız
  Görünümde küçük ancak düzeni sağlamada çok büyük katkılarınız için. İyi çalışmalar. Kudyaz 19:46, 16 Mart 2016 (UTC)

  Kategori:1942'de deniz kazaları[kaynağı değiştir]

  Ambox warning yellow.svg

  Merhaba, ben Eren456123. Oluşturduğun Kategori:1942'de deniz kazaları maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Boş kategori" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. ----Eren💬 12.42, 13 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]