Kullanıcı mesaj:Mehring~trwiki

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Hoşgeldiniz Mehring![kaynağı değiştir]

  Wiki letter w.svg
  Gülücük

  Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoşgeldiniz !

  Burası, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla, 250'den fazla dilde oluşturulmaya çalışılan özgür ansiklopedi Vikipedi'nin Türkçe sürümüdür. Burada, yazar kadrosu gibi kavramlar yoktur; sizin de içinde bulunduğunuz Vikipedi kullanıcıları, yani Vikipedi'den yararlanan herkes, Vikipedi'nin yazarıdır.

  Beş temel ilke üzerinde şekillenen bu projeye katkıda bulunmadan önce, Vikipedi'nin politikalarının özetlerini okumanızı öneririz. Ayrıca Vikipedi'nin işleyişi ve içeriğiyle ilgili bilgileri yardım bölümünden alabilirsiniz. Vikipedi hakkındaki sorularınızı Danışma Masası'na iletebilirsiniz.

  Küçük bir hatırlatma: Ansiklopedi maddeleri hariç olmak üzere, tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarındaki yazılarınıza, (~~~~) işaretlerini koyarak ya da yandaki yeşil okun gösterdiği değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini tıklayarak Edycja-18.png imza atmayı ihmal etmeyiniz.

  Unutmayın; burası, okuyucuların katkısıyla gelişen özgür ansiklopedi Vikipedi ve siz de buranın bir yazarısınız. Vikipedi'ye katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin. İyi Vikilemeler... --Takabeg ileti 06:06, 2 Ağustos 2008 (UTC)


  Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
  English: Don't speak Turkish? Click here.
  español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
  français: Ne parlez vous pas turc? Cliquez ici.
  русский: Не разговаривай турецкий? Нажмите сюда.
  Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   Другие языки

  Kuzey Kore[kaynağı değiştir]

  Selam. Dikkatiniz için teşekkür ederim. Kuzey Kore maddesindeki söz konusu kısımları Güney Kore maddesine aktarıldı. Dahası var mı acaba? İyi çalışmalar. Takabeg ileti 11:58, 11 Kasım 2008 (UTC)

  Seçkin Resim[kaynağı değiştir]

  Şu resim bir hafta sonra Ana Sayfa'ya seçkin resim olarak çıkacak, ama gördüğünüz gibi resmin açıklama yazızısında Mikhail Kalinin için bir bağlantı yok. Bilgi alanınıza girebileceğini tahmin ettim, acaba kısa da olsa bir Mikhail Kalinin maddesi açabilir misiniz? --İnfoCan 17:05, 10 Mart 2010 (UTC)

  Ne yazık ki o konudaki bilgilerim bir madde açmaya yetecek düzeyde değil. İlgi alanıma giriyor ama o düzeye henüz ulaşamadım. Belki gelecekte yardımcı olabilmek dileğiyle... Mehring 18:18, 10 Mart 2010 (UTC)

  Vuvuzela[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Oluşturduğunuz maddeler üzerinde çalışmaya devam edecekseniz {{Çalışma var}} şablonu ekleyebilirsiniz. Bu sayede devriyeler ve hizmetliler bunu dikkate alacaktır. İyi çalışmalar.--a[.]med»»ileti 21:19, 11 Haziran 2010 (UTC)

  Lütfen çalışma var şablonundan ibaret maddeler açmayınız. Bu şablon içeriği yetersiz maddelerin silinmesini geciktirebilir ya da önleyebilir. Ancak başka bir içeriğe sahip olmayan maddelerde bulunması anlamsızdır. Bunun yerine maddeleri en azından 1-2 cümleyle açmayı tercih ediniz. --yabancım 16:25, 6 Eylül 2010 (UTC)

  Alessandra Torresani[kaynağı değiştir]

  Merhaba Mehring. Alessandra Torresani maddesini ingilzice wikipedia'dan mı çevirdiniz acaba? Eğer öyleyse ingilizce wikipedia'dan çevrildiğine dair not eklenmesi gerekiyor. teşekkürler.--Szoszvmesaj 15:54, 4 Aralık 2010 (UTC)

  Aynen öyle. Fakattam bir çeviri değil, bazı çeviri hataları olabilir önce tam olduğundan emin olsak? Mehring 18:03, 4 Aralık 2010 (UTC)

  Ambox warning pn.svg

  Plazma Evren Kuramı isimli maddeye, bekletmeli sil prosedürünün uygulanabileceğini ifade eden bekletmeli sil şablonu eklenmiştir. Her türlü katkı için minettar olsak da, bu madde Vikipedi'nin içerik politikalarıyla uyumsuz olabilir ve ilgili silme uyarısı tam olarak hangi açıdan uygunsuz olduğunu açıklamaktadır (ayrıca Vikipedi ne değildir? ve silme politikası sayfalarına bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz). İlgili bekletmeli sil etiketini kaldırarak, silme önerisine itiraz edebilirsiniz; fakat lütfen niçin ilgili silme önerisine itiraz ettiğinizi ya değişiklik özetinizde ya da maddenin tartışma sayfasında belirtiniz. Ek olarak, lütfen maddeyi belirtilen sorunlardan yola çıkarak geliştirmeye çalışınız. Her ne kadar bir bekletmeli sil etiketini kaldırmak, silme önerisini geçersiz kılsa da, madde yine de silinebilir
  Eğer herhangi bir hızlı silme kriterini karşılıyorsa hızlı silme yoluyla, veya silinmeye aday gösterilerek, topluluğun silinmeyi fikir birliği ile onaylaması sonucu silinebilir.

  --Rapsar 10:06, 17 Aralık 2010 (UTC)

  Köy çeşmesindeki mesaja cvp[kaynağı değiştir]

  • Selamlar. Bu tür oyun kapağı, futbol kulübü, film afişi gibi resimler adil kullanım politikasına göre önce Vikipedi'ye yüklenmeliler. Sonrasında ise kolayca kullanılabilirler maddelerinde. FIFA 10 maddesindeki kapağı örnek alarak yükleme yapabilirsiniz...--Rapsar 08:35, 15 Mayıs 2011 (UTC)

  Merhaba, köy çeşmesinde maddelere resim ekleyemediğimi belirtmiştim siz de cevap olarak bana mesaj bırakmışsınız bunun için teşekkür ederim ama anlamadığım bir şey var: Peki diğer maddelerde neden başarabilmiştim, orada İngilizce maddelerdeki resimleri kullanabiliyordum, bu maddelerde fark ne? Mehring 20:27, 15 Mayıs 2011 (UTC)

  Selam tekrardan. Commons'a yüklenmiş resimler tüm Vikilerde ortak olarak kullanılabiliyor. Commons'tan kastım şurasıdır. Şu resme bakarsanız, resmin hemen altında Bu resim Wikimedia Commons'a yüklenmiştir... gibisinden bir ifade vardır. Bu ifadeye sahip tüm resimler istenilen Vikide, istenilen yerde kullanılabilir.--Rapsar 21:00, 15 Mayıs 2011 (UTC)

  Lev Troçki[kaynağı değiştir]

  Uyarınız için teşekkürler. -Ravagesileti 18:28, 22 Ağustos 2011 (UTC)

  Stonewall[kaynağı değiştir]

  Teşekkür ederim! Lütfen kusura bakma, iki gündür Vikipedi'ye giremedim, o yüzden şu ana kadar cevap yazamadım. Şahsi görüşümü belirtmek gerekirse bence o anlam ayrımı bilgisine gerek yoktur, zira "Stonewall" diye arama yapıp Stonewall ayaklanmalarının dışındaki bir şeyi bulmaya çalışanlar zaten bu anlam ayrımı sayfası ile karşılaşacaktır; oradan da istedikleri sayfaya girebilirler. Bambi Rainbow-diagram-ROYGBIV.svg (ileti) 12:17, 11 Eylül 2011 (UTC)

  Resim Lisans Sorunları[kaynağı değiştir]

  Reality 14:13, 23 Ekim 2011 (UTC)

  Reality 14:13, 23 Ekim 2011 (UTC)

  Reality 14:13, 23 Ekim 2011 (UTC)

  Reality 14:14, 23 Ekim 2011 (UTC)

  Reality 14:15, 23 Ekim 2011 (UTC)

  • Selamlar. Ben de bir Bandista dinleyicisi olarak size yardımcı olmaktan zevk duyarım. Ben sizin için bir örnek yaptım. Diğerlerini de bunu örnek alarak yapabilirsiniz. Kolay gelsin.--Reality 21:03, 23 Ekim 2011 (UTC)
   • İsterseniz dosyaları commons'a da yükleyebilirsiniz ya da şu anda bunun için vaktiniz yoksa şöyle birşey yapabilirsiniz.--Reality 21:13, 23 Ekim 2011 (UTC)
  • Rica ederim. Yalnız şöylesi daha iyi olur.)--Reality 14:19, 24 Ekim 2011 (UTC)

  Bi bakarsanız...[kaynağı değiştir]

  Şuraya bi bakarsanız...  --Betelgeuse-Seginus 13:00, 26 Aralık 2011 (UTC)

  Siyaset VikiProjesi Sizi Çağırıyor![kaynağı değiştir]

  Society.svg VikiProje Siyaset davetiyesi
  İyi günler.
  Siyaset ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Siyaset VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.--Cano58 (mesaj) 11:28, 31 Temmuz 2012 (UTC)

  beyaz liste[kaynağı değiştir]

  merhaba, kullanıcı haklarınız, beyaz listeye dahil olacak şekilde değiştirildi. kolay gelsin.--kibele 09:36, 13 Ağustos 2012 (UTC)

  Hoş geldiniz Mehring![kaynağı değiştir]

  Vikipedi
  Vikipe-tan

  Davet..
  Gelin bize; bilgiye destek verin!

  Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

  Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

  Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Mavrikantmsj 08:26, 19 Aralık 2014 (UTC)

  Your account will be renamed[kaynağı değiştir]

  09:37, 20 Mart 2015 (UTC)

  Renamed[kaynağı değiştir]

  00:12, 23 Nisan 2015 (UTC)