Kullanıcı mesaj:Daron Vartan - Parthenios

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Vikipedi'ye Hoşgeldiniz![kaynağı değiştir]

  Vikipedi'ye hoşgeldiniz

  Merhaba Daron Vartan - Parthenios. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoşgeldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipediye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

  Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin Kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedide neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
  Haydi kolay gelsin!

  Khis 13:34, 11 Ekim 2010 (UTC)

  Crystal Clear app error.png
  Lütfen çok kısa içerikli maddeler oluşturmayınız; taslak kriterlerini sağlamadıkları için silineceklerdir. Yarattığınız maddelerin silinmesini önlemek için en az üç-beş cümleden oluşan ve maddenin ele aldığı konuyu nitelikli bir biçimde tanımlayan bir bilgi girişi yapmanız uygun olacaktır. Taslaklar hakkında daha fazla bilgiye Vikipedi:Taslak sayfasından ulaşabilirsiniz. Teşekkürler, iyi çalışmalar.
  ki bl 11:49, 19 Ekim 2010 (UTC)

  Resimler[kaynağı değiştir]

  • Merhaba. Vikipedi'ye resim eklerken o dosyayı doğrudan ekleyebilirsiniz. Brest, Beyaz Rusya maddesinde de görebileceğiniz gibi bunun için şu kodu girebilirsiniz:

  [[Dosya:Dosya adı.jpg/png/svg vs.|thumb|Resmin boyutu px|Açıklama]]

  Bir de en sonuna kolay bulunabilmesi açısından kategori ekliyoruz. Bunun için de:

  [[Kategori:Kategori adı]]

  kodunu girmeniz yerelidir. Şehirler başta olmak üzere çalışmalarınızı takdir ediyor, devamını diliyorum. İyi çalışmalar. --82 ~145 ileti 20:54, 11 Aralık 2010 (UTC)

  Bir de, İngilizce Vikipedi'ye Türkçe Vikipedi bağlantısını eklerken alfabetik sıraya göre eklerseniz daha kullanışlı olur. Kolay gelsin. --82 ~145 ileti 21:00, 11 Aralık 2010 (UTC)

  Georges Balanchine[kaynağı değiştir]

  Gnome-face-smile.svg
  Vikipedi'ye hoşgeldiniz. Georges Balanchine maddesinde yaptığınız değişiklerden görüldüğü kadarıyla, Vikipedi formatını daha iyi kavrayabilmeniz için biçem el kitabına bakmanızın yararlı olabileceğini düşünüyorum. İyi çalışmalar.coolland 18:04, 22 Eylül 2011 (UTC)

  yardım[kaynağı değiştir]

  Nobel Fizyoloji veya Tıp Ödülü sahipleri listesi maddesinin İngilizceden çevrilmesi ve kırmızılıkların açılması için yardımlarınızı bekliyorum. Liste çok uzun ve kırmızılıklar çok fazla. Elinizden geldiğince yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. drgulcuileti 12:57, 3 Şubat 2012 (UTC)

  Siyaset VikiProjesi'ne Davet Edildiniz![kaynağı değiştir]

  Siyaset VikiProjesi Sizi Çağırıyor![kaynağı değiştir]

  Society.svg VikiProje Siyaset davetiyesi
  İyi günler.
  Siyaset ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Siyaset VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.--~~~~

  CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

  Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
  Merhaba, VikiProje Siyaset
  Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Fenerli1978Buyrun beniiiim? 03:47, 20 Mart 2015 (UTC)

  ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

  ~--~ Cano58ileti 08:00, 2 Temmuz 2012

  Cem Sultan[kaynağı değiştir]

  Merhaba Sn:Daron Vartan - Parthenios. ŞU maddede değişiklik yapmaktasınız (özellikle imla düzeltmeleri). Maddedeki bir çok hatalı yazılımı düzelttiğiniz bariz bir şekilde gözüküyor. Ancak düzeltme yaparken yaptığınız hatalar da mevcut. Lütfen tekrar maddede yaptığınız değişiklikleri bir gözden geçirip hatalarınızı düzeltirseniz bizde rahatlıkla onları onaylarız. İyi çalışmalar dilerim.Eğitmenmahmut msj 18:53, 18 Ocak 2013 (UTC)