Kullanıcı mesaj:Alexjes98

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Hoş Geldin![kaynağı değiştir]

Biraz kurabiyeyle hoş geldiniz! Face-smile.svg

Türkçe Vikipedi'ye hoş geldiniz, Alexjes98! Katkılarınız için teşekkür ederiz. Ben Yaratmayıcı~~trwiki ve bir süredir Vikipedi'de değişiklikler yapıyorum, bu yüzden herhangi bir sorunuz varsa, mesaj sayfama bir mesaj göndermekten çekinmeyin. İşte size yardımcı olabilecek bazı sayfalar:

Ayrıca, konuşma sayfalarında bir mesaj gönderdiğinizde, dört adet tilde kullanarak adınızı imzalamanız gerekir. (~~~~); Bu otomatik olarak kullanıcı adınızı ve tarihinizi yazacaktır. Umarım burada düzenleme yapmaktan zevk alırsınız. Kolay gelsin! Yaratmayıcı evet? 09.56, 13 Haziran 2020 (UTC)


Loyolalı Ignatius[kaynağı değiştir]

Sayın Alexjes98, Loyolalı Ignatius sayfasında yaptığınız değişiklikleri "daha düzgün ve daha doğru" değişiklik özeti ile geri almışsınız. Kime göre daha düzgünve daha doğru? Sayfadaki birçok kaynaklı bilgileri silerek kaldırmışsınız. Bu tip silmeler Vikipedi'de hoş karşılanmamaktadır. Bu nedenle sayfadaki mevcut kaynaklı bilgileri silmeden değişikliklerinizi yapınız. Saygılarımla, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 11.26, 18 Haziran 2020 (UTC)

Sayın Sakhalinio bey merhabalar, ilk önce Cizvitler ve Loyolalı İgnatius ile ilgiliniz için çok seviniyorum. Ve yaptığınız çalışmaları değerli ve faydalı... Bana yanlış anlamayın lütfen. Ama kusura bakmayın İgnatius hakkında sayfanız yanlış değil ama %100 doğru değil. Mesela İgnatius tam olarak Cizvitlerin kurucusu değil... Cizvitler Protestanlarla savaşmak için kurulmadı... Societatis Jesu = türkçe de İsa cemaati değil ama İsa cemiyeti... Hristiyan cemaati - Cizvit tarikatı veya İsa Cemiyeti. Bunlar sadece küçük örnekler... Ben Ankara'da oturan bir Cizvitim. İsterseninz emaileşebiliriz. Ne dersiniz? Bir de isterseniz de hem Ruhsal Egzersizler hem de İgnatius otobiografisini türkçede (Çünkü var) size gönderebilirim. Şahsi emailim: alexis.doucet@jesuites.com Saygılarımla Peder Alexis Şu anda Pierre Favre ve Fransiscus Xavierus wikipedia sayfalarını hazırlıyorum. Yardımcı olabilirsiniz. https://tr.wikipedia.org/wiki/Pierre_Favre (Bitmiş değil) https://tr.wikipedia.org/wiki/Franciscus_Xaverius (O da bitmiş değil)

Madde birleştirme hk.[kaynağı değiştir]

  • Merhaba. Sanıyorum İsa Cemiyeti (Cizvit Tarikatı) maddesinin içeriğini Cizvitler maddesine aktarmaya başladınız. İlgili tüm bilgileri maddeye aktardıktan sonra, birleştirilen İsa Cemiyeti (Cizvit Tarikatı) maddesinin tüm içeriğini boşaltarak {{geçmiş birleştir|Cizvitler}} kodunu eklerseniz bir hizmetli geçmiş birleştirme işlemini tamamlayacaktır. Katkılarınız için teşekkürler, iyi çalışmalar. Dr. Coalmesaj 08.54, 28 Temmuz 2020 (UTC)

İsa Cemiyeti (Cizvit Tarikatı) maddesi Cizvitler sayfası ile birleştirdim. https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0sa_Cemiyeti_(Cizvit_Tarikat%C4%B1)sayfasını nasıl silebiliriz?

Roma Katolikleri[kaynağı değiştir]

Selamlar. Birçok maddeden Roma Katolikleri kategorisini kaldırdığınızı görüyorum, neye dayanarak bu değişiklikleri yapıyorsunuz? Milliyetlerine göre Roma Katolikler kategorisi, yani kişileri genelleyen din kategorilerin bazıları mevcut değil; kaldırdıklarınızı ben düzelttim. Oluşturmadan bir daha kaldırmayınız, sevgiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 16.40, 17 Eylül 2020 (UTC)

Yukarıda da belirttim, gereksiz değişiklikleri bırakın. Genellemiyorum, örneğin bu değişiklik. Alt kategori, genel kategoriyi kapsıyor siz bunu kaldırınca kategorinin bir önemi kalmıyor. Umarım bu sefer kulak asarsınız.--Madrox❯❯❯ mesaj? 16.14, 18 Eylül 2020 (UTC)

Tarih sayfalarındaki değişiklikler hakkında[kaynağı değiştir]

Lütfen tarih sayfalarında yaptığınız değişiklikleri durdurun. Bu şekilde bir uygulama olmadığını hatırlatmak istiyorum. Zamanımızı işbirliği projelerine katılarak daha faydalı harcayabiliriz. İyi vikiler. Arhavi'den sevgilerle YALIN BALTA (mesaj) 17.49, 1 Mart 2021 (UTC)

Biraz daha kaynak kullanır mısınız?[kaynağı değiştir]

Selam. Peter Canisius maddesinde sadece 1 kaynak var o da sadece ismine kaynak gösterilmiş. Diğer maddelerinizde de kaynaksızlık ve biçem sorunları var. Lütfen biraz daha özen gösterin. İyi vikiler. Robingunes; 06.48, 16 Mart 2021 (UTC)