Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ecem Erkek

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. --Théoden ileti 12.22, 3 Nisan 2020 (UTC)

Ecem Erkek[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · FENS · JSTOR · NYT · VK

Uzun zamandır KD etiketi ile bekliyor. Araştırdığımda kilo verme çabasına ilişkin birkaç haber, bir de Televizyon Gazetesi diye tarafsızlığından/bağımsızlığından emin olamadığım bir yerde çıkan şu röportaj. (Bana Gamze Gözalan'ı hatırlattı. O da kilosu ile ilgili çıkan bir haber sayesinde duruyor. Şahsen ikisinin de KD'liğine kani değilim, KD olmadıklarını "sanıyorum".) Yanıldığım gösterilir de madde kurtulursa üzülmem. Kendim emin olsam BS yapardım zaten... E4024 (mesaj) 18.44, 23 Mart 2020 (UTC)

  • Silinsin Silinsin Kayda değer olduğunu ispat edecek bağımsız ve güvenilir kaynaklar yok.--NanahuatlEfendim? 19.29, 23 Mart 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Maddede biraz düzenleme yaptım. VP:KİŞİ sayfasında oyuncular için gösterilen "Kayda değer filmlerde, televizyon ve sahne gösterilerinde ve diğer prodüksiyonlarda önemli rol oynamış olanlar." şartını sağlayan yapımlarda yer almış. Bununla birlikte hakkında bilgi veren güvenilir kaynaklar da bulunuyor, onları da ekledim. Kayda değerliğin ispatlandığını düşünüyorum. @Nanahuatl ve @E4024, tekrar bakabilir misiniz? --ravages | mesaj 11.20, 25 Mart 2020 (UTC)
    • Ravages, ben KD veya değil demiyorum, o etiketlerin makul bir sürede kalkması gerektiğini savunuyorum. Bu amaçla bir yerlerde bir ilke kararı alınması gerek. Siz bir tartışma başlatmak istemez misiniz? (Benim başlattığım tartışmalar -genellikle- ya görülmemiş gibi yapılıyor ya da bana açık/örtülü kişisel saldırı yöneltmek için "değerlendiriliyor". VP'de artık kabalıklara alıştım, ama bunların bazıları "hakaret" seviyesine varıyor. O nedenle bazen görüşlerimi başkalarına ilham vereyim de inisiyatif alsınlar diye böyle "geçerken" belirtiyorum.) Neyse, Erkek'e dönersek, aday gösterildiği ödülü alırsa sorun kalmaz. O zamana kadar bekleyemeyiz derseniz ben nötr kalırım. Teşekkürler katkılarınıza. E4024 (mesaj) 14.16, 25 Mart 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Kaynaklar düzenlenmiş, madde elden geçirilmiş. Aralarında güvenilir kaynaklar mevcut. Üstelik kişinin zaten kayda değerlik kriterlerini karşıladığı kanaatindeyim.--Madrox❯❯❯ mesaj? 14.30, 25 Mart 2020 (UTC)
  • Kalite açısından sınırda da olsalar çoklu bağımsız kaynakların olduğu maddeden görülüyor. Zayıf bir kalsın diyorum. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 18.52, 25 Mart 2020 (UTC)
  • Silinsin Silinsin Şu meşhur birbirinin kopyası "kimdir? nerelidir? kaç yaşındadır?" gibi "kaynak" denilemeyecek şeyleri (haber bile diyemiyorum) bir kenara bırakmak lazım. Düzgün kaynak olarak bir Güldür Güldür kadrosuna katılması, bir de Altın Kelebek adaylığı var. Ödül töreninin iptali kendisiyle alakalı bile değil, maddeye eklenmiş. IMDb kaynağı güvenilir değil, maddeye eklenmiş. Kayda değer olduğu ispat edilmiyor diye düşünüyorum.--NanahuatlEfendim? 19.56, 25 Mart 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Gerekli kaynaklar eklenerek oyuncunun maddesi KD hale getirilmistir.--Nystaléos benim? 20.31, 26 Mart 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Kaynaklar yeterli gözüküyor.--Kingbjelica (mesaj) 11.26, 3 Nisan 2020 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.