Kullanıcı mesaj:Unicron

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Merhaba Unicron, Vikipedi'ye hoş geldiniz.
Crystal Clear app kedit.svg
Herkes yazabilir

Herkesin özgürce katıldığı Vikipedi'ye siz de katkıda bulunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üstteki Değiştir butonuna basmak. Ancak girdiğiniz bilgilerin ansiklopedik olmasına ve kişisel saldırı-hakaret içerikli olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bantuan
İpuçları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar var.
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini Edycja-18.png
kullanarak imzalamayı unutmayın!.
Tips
Yardım bilgileri

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portalı'nda bulabilirsiniz. Sorularınızı Yardım masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsiniz. Çoğu kullanıcı yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Bu kullanıcıların listesini Vikipedi:Yardım gönüllüleri sayfasında bulabilir, istediğiniz biriyle mesaj sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Membuat kesalahan?
For Non-Turkish Speakers
Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Ne parlez vous pas turc? Cliquez ici.
русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   Другие языки
Mediawiki.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Kemal K.ileti 18:34, 31 Temmuz 2009 (UTC)

Yüklediğiniz resimler[kaynağı değiştir]

Lütfen yüklediğiniz resimlerin sayfalarına gerekçe ekleyin. Resimler silinme sürecine girdi. Bilginize--G Ö K H A N 14:51, 22 Ağustos 2009 (UTC)

Kaynak eklemeyi unutmayın![kaynağı değiştir]

Uyarı

Oluşturduğunuz bazı maddelere baktım. Oluşturma biçimi ve kurallarını doğru yaptığınız halde kaynak eklemeyi her defasında ihlal ediyorsunuz. Unutmayın ki kaynaksız maddeler telif ihlaline girdiğinden silinmekte.
Teşekkürler. İyi çalışmalar. - Nebeviye ileti 14:46, 24 Eylül 2009 (UTC)

Manco Capac 12:05, 24 Eylül 2009 (UTC)

Şablon:Evanescence[kaynağı değiştir]

Şablon:Evanescence'ı değiştirip durmayın lütfen. --Hedda Gableя 12:08, 10 Ekim 2009 (UTC)

Dosya[kaynağı değiştir]

muratsahinileti 10:52, 6 Kasım 2009 (UTC)

Lütfen telif hakkı saklı içerik eklemeyiniz[kaynağı değiştir]

Copyright-problem.svg
Vikipedi'ye katkıda bulunduğunuz için teşekkürler. Yüklediğiniz resim telif hakları saklı veya "sadece ticari olmayan kullanıma açık", "izne tabii" veya "resmin değiştirilmesi sınırlandırılmış" olması ve adil kullanım politikaları dahilinde kullanılamayacak olması sebebiyle silinmiştir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. Yardım:Resim yükleme, Vikipedi:Resim kullanım politikası ve Vikipedi:Resim telif etiketleri sayfaları da size yardımcı olabilir. Sorularınız için Vikipedi:Medya telif soruları sayfasını kullanabilirsiniz. Teşekkürler --Eldarion 22:21, 26 Kasım 2009 (UTC)Copyright caution-2.svg
Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz ! Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, ancak Vikipedi'ye özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Kısa bilgi almak için buraya tıklayınız. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler! - Eldarion 22:21, 26 Kasım 2009 (UTC)


[[{{{bağlantı}}}|   ]]
[[Dosya:{{{resim}}}|{{{en}}}|{{{boy}}}]]
Vikipedi'de deneme yaptığınız veya katkıda bulunmak istediğiniz için teşekkürler. Denemeniz işe yaradı, ancak şu anda geri alındı, silindi ya da silinmek üzere işaretlendi. Başka bir deneme yapmak istiyorsanız lütfen deneme tahtasını kullanın. Vikipedi'ye gerçekten katkıda bulunmak istiyorsanız, nasıl katkıda bulunabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hoşgeldin sayfasına bir göz atın. Teşekkürler.
ki bl 16:05, 13 Aralık 2009 (UTC)


Broken (Seether şarkısı)[kaynağı değiştir]

  • Merhaba, Broken (Seether şarkısı) maddesinin adını Broken (Seether) olarak değiştirmeyiniz. eğer aynı ad ile birden fazla şarkı varsa parantez içinde o şarkıyı söyleyenin adı yazılır ve ardından "şarkısı" denir. örnek: "It's My Life (Talk Talk şarkısı)" --Hedda Gabler 11:00, 16 Aralık 2009 (UTC)

Madde isimleri[kaynağı değiştir]

  • Merhaba, lütfen liste isimlerindeki kelimelerin ilk harflerini tamamen büyük harflerle yazmayınız. Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı Karakter Listesi ismindeki özel ad dışındakiler küçük harflerle başlar. Ayrıca doğru yazıma da dikkat etmek gerekir: Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı karakterleri listesi dğru yazımdır. Kolay gelsin. --Hedda Gabler 13:35, 2 Ocak 2010 (UTC)

Dosya[kaynağı değiştir]

Muratsahinileti 21:12, 4 Şubat 2010 (UTC)


Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

Merhaba Unicron,

Oluşturmuş olduğunuz Dosya:Evanescence EP.jpg adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden d4 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

Gktr 01:31, 16 Ağustos 2011 (UTC)

Reality 13:49, 16 Ağustos 2011 (UTC)

Reality 22:31, 4 Eylül 2011 (UTC)

Reality 22:31, 4 Eylül 2011 (UTC)

Reality 22:33, 22 Eylül 2011 (UTC)

English Wikipedia inquiry[kaynağı değiştir]

Are you the user at English Wikipedia making that rename request? MBisanz 21:13, 18 Aralık 2011 (UTC)

i.e.msj 18:16, 18 Aralık 2013 (UTC)

Deniz (mesaj) 08:31, 19 Aralık 2016 (UTC)