Kullanıcı mesaj:Okanx

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Merhaba Okanx, herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Vikipedi sayfalarında yaptığınız değişiklikleri bu sayfadan tüm Vikipedistler inceleyebiliyor ve herhangi bir sayfada yanlışlık yapsanız bile, siz veya herhangi bir vikipedist işlemi geri alabiliyor. Bu yüzden hata yapmaktan korkmayın, cesur olun!
  • Herhangi bir maddeye gidip sayfanın üst kısmındaki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonuna basarak, o sayfaya yeni bilgiler ekleyebilir, yanlış ve kaynaksız bazı bilgileri çıkartabilir veya hatalı kısımları düzeltebilirsiniz.
  • Denemelerinizi deneme tahtasında yapabilirsiniz. Vikipedi'de şu an hangi kullanıcıların hangi değişiklikleri yaptığını görmek için sol menüde bulunan son değişikliklere tıklayabilirsiniz.
  • Yardım ve SSS sayfalarını okuduktan sonra Vikipedi ile ilgili sorularınız varsa danışma masasına, bilge sayfasına veya son değişikliklerde gördüğünüz herhangi bir Vikipediste mesaj yolu ile danışabilirsiniz. Tüm Vikipedistleri ilgilendiren konularda ise toplu mesaj atmak yerine köy çeşmesinde ilgili kısma mesaj bırakabilirsiniz.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarında mesajlarınızın sonuna, "~~~~" yazarak imza atmayı unutmayın!.
Son olarak!
  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz. (Sizin kullanıcı sayfanız sitenin en üstünde yer alan isminize basınca çıkan buradaki sayfadır.)
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri ekleyemiyoruz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Maddelerde değişiklik yaparken, lütfen tarafsız bir bakış açısıyla ve ansiklopedik bir dilde yazmaya özen gösterin, engelleme politikası, oy kullanımı gibi politika ve yönergelerini vakit buldukça mutlaka okuyun.
Haydi başlayın!
  • Vikipedi'yi daha iyi kullanabilmek için buradaki bilgileri ara ara okuyabilirsiniz. Bir kaç gün içinde ne kadar basit olduğunu anlayacaksınız. Vikipedi'de yazılan tüm bilgilerin belirli editör veya yazarlar tarafından değil, Vikipedi'ye yeni kayıt olan tüm kullanıcılar tarafından yazıldığını unutmayın!

Kolay gelsin!

Superyetkinileti 12:38, 18 Aralık 2016 (UTC)

Aralık 2016[kaynağı değiştir]

Bilgilendirme simgesi Merhaba, ben Ryan O'Reily. Yaptığın son değişiklik deneme gibi görünüyordu ve silindi. Eğer deneme yaparak kendini geliştirmek istiyorsan Deneme tahtasını kullanabilirsin. Eğer hatalı olduğumu düşünüyorsan veya sormak istediğin bir soru varsa mesaj sayfam aracılığıyla benimle iletişime geçebilirsin. Teşekkürler! --Ryan O'Reily (mesaj) 13:04, 18 Aralık 2016 (UTC)

Aramıza hoş geldiniz. Vikipediye katkı sağlayacak herkese ihtiyacımız var ancak bugün yapmış olduğunuz birçok değişikliği geri almak zorunda kaldım. Lütfen yukarıda belirtilen politikaları okuyunuz. Şurada yapmış olduğunuz küfürlü değişiklik asla asla kabul edilemez bir durumdur. Tekrarının olmamasını dilerim. Yukarıda da yazıldığı gibi bilmediğiniz konularda daha tecrübeli herkesten yardım isteyebilirsiniz.--Teacher0691 (mesaj) 19:52, 18 Aralık 2016 (UTC)

Bilgilendirme[kaynağı değiştir]

Merhaba Okanx! Oluşturduğunuz Halil Söyletmez maddesi daha önceden Kayda Değer Olmayan Kişi gerekçesiyle (20:36, 23 Haziran 2014 Superyetkin (mesaj | katkılar) Halil Söyletmez sayfasını sildi (Madde 6: Kayda değer olmayan kişi)) silinmiştir. Bu kapsamda üzgünüm ki madde yine silinebilir. Geliştirmelerinizi bu kapsamda yapmanız gerekmektedir. Bilgilerinize sunarım. chanseyMesajYaz 10:38, 5 Ağustos 2017 (UTC)

Ağustos 2017[kaynağı değiştir]

Bilgilendirme simgesi Merhaba, ben Chansey. Son değişikliğin (LeBron James sayfasındaki) hatalı bir bilgi eklemesi gibi görünüyor, dolayısıyla değişikliği sildim. Eğer bilginin doğru olduğunu düşünüyorsan lütfen güvenilir bir kaynakla bilgiyi destekle ya da değişikliğini maddenin tartışma sayfasında diğer kullanıcılarla tartış. Eğer hatalı olduğumu düşünüyorsan veya sormak istediğin bir soru varsa mesaj sayfam aracılığıyla benimle iletişime geçebilirsin. Teşekkürler! --chanseyMesajYaz 13:19, 5 Ağustos 2017 (UTC)