Kullanıcı mesaj:Teacher0691

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Eski mesajlara arşiv sayfasındaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Parlamenter[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Nasılsın? Umarım iyisindir görüşmeyeli. Acaba şu sayfadaki tüm kategori kullanımlarını şu sayfadaki gibi yapabilir misin? Resmi kullanımından ziyade hatalı bir kullanım almış başını gitmiş. "Ler" eki olmaması gerek. Manuel olarak çok zaman alacak bir şey olduğundan ve kategori taşımaları uzmanlık alanın olduğundan sana yazayım dedim. İyi çalışmalar Face-smile.svg--Śαвяí¢αи76ileti 17:11, 10 Ocak 2018 (UTC)

Rica[kaynağı değiştir]

Merhaba. Ben Azerice Vikipedidenim. Tartışma sayfama hoş geldiniz mesajı koyabilirsinizmi?--Neriman2003 (mesaj) 15:35, 25 Ocak 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Stadyum adları[kaynağı değiştir]

Selam, şuradaki stadyum isimleri ile ilgili ne yapabiliriz artık? Sponsor adı yok biliyorsun. En son Spor Toto Akhisar Stadyumu da eklenmiş. Diğerleri düzeltilir ama Vodafone Park, Türk Telekom Stadyumu ve Medical Park Stadyumu ne olmalı sence? Hazır spor maddelerine el atmışken bunlara da el atarsan sevinirim.--Teacher0691 (mesaj) 20:17, 2 Şubat 2018 (UTC)

Selamlar. Sponsor adları kullanılmaması konusunda kararımız vardı, ancak Sakhalinio'nun buna bizzat itirazı oldu ve "spor ligleri/kulüpleri farklı, birer yapı olan stadyumlar farklı" gerekçesini öne sürdü. Aldığımız karar spesifik olarak stadyumları kapsamıyordu, bu bakımdan kendisine hak veriyorum. Ancak sponsor adı kullanmamızın sebebi sürekli değişebilir olması, esas isim değil geçici bir isim olması (yıllarca anlaşma olsa da sonuçta geçici isim). UEFA sitesinde ve UEFA ile ilgili her yerde, ortamda sponsorsuz adlar kullanılıyor (Şampiyonlar Ligi maçında dikkat et Beşkiktaş'ın). Dolayısıyla oradan faydalanılabilir. Ancak yine de, lig/kulüp adları konusunda aldığımız karar gibi bu konuda da bir karar almak faydalı olacaktır. Vikiproje:Spor'un tartışmalar kısmında dile getirebilirsen sevinirim. İyi günler.--RapsarEfendim? 02:30, 3 Şubat 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

AWB isteği[kaynağı değiştir]

Selamlar. Nasılsın iyisindir umarım. Senden çok fazla olmayan AWB isteklerinde bulunacaktım ama umarım zaman ayırabilirsin:

 • "donama" sözcüğünü "donanma",
 • "olarka" sözcüğünü "olarak",
 • "ekzotik" sözcüğünü "egzotik",
 • "olasığı" sözcüğünü "olasılığı",
 • "müzisiyen" sözcüğünü "müzisyen",
 • "geçiçi" sözcüğünü "geçici",
 • "fesh edilmiştir" sözcüğünü "feshedilmiştir",
 • "sadace" sözcüğünü "sadece",
 • "kontrolu" sözcüğünü "kontrolü",
 • "gelismesi" sözcüğünü "gelişmesi",
 • "oarak" sözcüğünü "olarak",
 • "kolleksiyon" sözcüğünü "koleksiyon"
 • "sıksık" sözcüğünü "sık sık"
 • "içiçe" sözcüğünü de "iç içe"

olarak değiştirebilir misin?--Śαвяí¢αи76ileti 16.51, 16 Şubat 2018 (UTC)

Selam @Sabri76. Gayet iyiyim teşekkür. Umarım sen de. Tamamını bitirdim (kıyıda köşede kalan yoksa). Başka var mı gördüğün?--Teacher0691 (mesaj) 21.29, 16 Şubat 2018 (UTC)
Ellerine sağlık. "açıkca" sözcüğü var "açıkça" olarak yazılması gereken. "gözümlenen" sözcüğü de "gözlemlenen" olmalı. Zaten 8-10 tane görünce manuel olarak yapıyorum. Şuradaki isteklerin çoğunu aylar önce şurada yazmıştım ama henüz bitmemiş. Bitenler yapıldıkça çıkarılıyor gerçi. Orada aradığın altın madenini bulabilirsin Face-smile.svg--Śαвяí¢αи76ileti 23.38, 16 Şubat 2018 (UTC)

VikiProje Siyaset Mart 2018 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Mart 2018'in işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Taslak veya Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

 • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 50, (b) kısmı için 10 madde, (c) kısmı için 3 maddedir.

MediaWiki message delivery(mesaj) 22.08, 1 Mart 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Bir fincan kahve de sizin için![kaynağı değiştir]

Cup-o-coffee-simple.svg Bende Antalyalıyım, şu anda Viyana'da yaşıyorum. Umarım bir gün karşılaşmak ve bi' kahve içmek nasip olur :)

Vikipedi'ye katkılarınız için müteşekkiriz :) Hikmet Ünsal 00.53, 7 Mart 2018 (UTC)

Teşekkürler @HkmTUnsL. Memnuniyetle beklerim.--Teacher0691 (mesaj) 18.13, 7 Mart 2018 (UTC)