Kullanıcı mesaj:Apachigamer

Vikipedi, özgür ansiklopedi
* Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.

Mustafa Kemal AtatürkMesajınızı buraya bırakın. --CrackD Dante 19:01, 5 Kasım 2009 (UTC)Lütfen kısa madde eklemeyiniz.[kaynağı değiştir]

Nuvola apps important yellow.svg
Lütfen çok kısa içerikli maddeler oluşturmayınız, bu tür sayfalar taslak kriterlerini sağlamadığı için silinir ya da silinmek üzere işaretlenir. Yarattığınız maddelerin silinmesini önlemek için biraz daha kapsamlı bilgi yazmanız uygun olacaktır. Taslaklar hakkında daha fazla bilgiye Vikipedi:Taslak sayfasından ulaşabilirsiniz. Ancak zengin içerikli madde eklemek adına da telif ihlalinde bulunmamalı ve eklediğiniz içeriğin ansiklopedik ve kayda değer olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu hassas konuyla ilgili olarak Telif hakları sayfasını inceleyebilirsiniz.
Teşekkürler, iyi çalışmalar. - M.M. ileti 13:42, 7 Mayıs 2009 (UTC)

Dosya[kaynağı değiştir]

muratsahinileti 04:04, 28 Ekim 2009 (UTC)

Uyarı
Kullanıcı sayfanızı veya kullanıcı mesaj sayfanızı "adını değiştir" sekmesine basarak değiştirmemeniz önemle rica olunur.

Bu işlem gerçek anlamda kullanıcı adınızı değiştirmez, sadece kullanıcı sayfanızı başka bir sayfaya yönlendirir.

Kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız bu bağlantıya gözatabilirsiniz. Sadece imzanızı değiştirmek için, sayfanın üstündeki tercihlerim sekmesini kullanabilirsiniz. Teşekkürler. --Vito Genovese 11:04, 28 Ekim 2009 (UTC)


Crystal Clear app error.png
Kendi mesaj(laşma) sayfanızdaki içeriği değiştirmekte özgür olmakla birlikte, size gönderilen mesajları silmeniz Vikipedi'de hoş karşılanmayan bir tutumdur. Takdir edersiniz ki, diğer kullanıcılarla olan yazışmalarınızı, hem sizin hem de diğer kullanıcıların kolaylıkla takip edebilmesi açısından mesaj sayfanızdaki içeriğin silinmemesi gerekir. Aslında yaptığınız, tam olarak bir silme de olmayıp, sayfayı boşaltmaktan ibarettir. Zira, silme işlemini sadece hizmetliler gerçekleştirebilir. İsterseniz, mesaj sayfanızı burada anlatıldığı şekilde arşivleyebilirsiniz. Maddeleri taşıma ve yeniden adlandırma hakkında daha fazla şey öğrenmek için bu yardım sayfasına da bir göz atabilirsiniz.
Vito Genovese 11:04, 28 Ekim 2009 (UTC)

Aman Allahım,Resmim![kaynağı değiştir]

Merhabalar dante transparent fotosunu sildiğiniz için üzüldüm ve sinirlendim.Sebebini mesaj olarak yollar mısınız.İlginiz için teşekkürler. --CrackD Dante 16:56, 7 Aralık 2009 (UTC)

  • Merhaba. Resmi sildim çünkü şurada da belirtildiği gibi kullanılmıyordu ve silinmesi için işaretlenmişti. Arkadaşımızın size gönderdiği mesajda gereken uyarı yapılmıştı, ancak silmişsiniz o yazıyı. Lütfen oradaki uyarıları tekrar okuyunuz. Teşekkür ederim. --.dsm. 17:49, 7 Aralık 2009 (UTC)

merhaba[kaynağı değiştir]

Sanırım benim Kullanıcı sayfamı kopyalamışsınız. Acab rica etsem bana ait olan resimlerin galerisini sayfanızdan çıkartabilir misniz? Teşekkürler --Manco Capac 20:59, 30 Mart 2010 (UTC)

Davetiye[kaynağı değiştir]

Society.svg VikiProje Siyaset davetiyesi
İyi günler...
Siyaset ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Siyaset VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.