Kullanıcı mesaj:SunSoldiers

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı:SunSoldiers/M sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Yeni mesaj gönder.


Hos geldiniz tekrar.[kaynağı değiştir]

Selam, selam, yasak kalkinca eski uyeler de geri geliyordu gozlerim sizi ariyordu acikcasi :) Playstation 5 maddesini ne zaman acmayi planliyorsunuz ve dizi maddelerinde eger aktif olursaniz bana yardimci olur musunuz? cok vandalizm oluyor yalniz kaliyorum :( Selamlar ve iyi vikiler!--Nystaléos benim? 16.26, 16 Ocak 2020 (UTC)

Selam, @Nystaléos! Erişim engeli varken de burdaydım ama son zamanlarda vizeler, finaller v.b zamanım olmadığı için vakit ayıramıyordum. PlayStation 5 tanıtıldığında açmayı düşünüyorum tabii birileri benden erken davranmazsa. Dizi maddelerinde kaynaksız, yanlış v.b değişiklikleri elimden geldiğince düzeltmeye çalışıyorum. Türk TV dizilerinin süreleri şuan malum olduğu için şuan TV kanalında oynayan takip ettiğim bir dizi yok ama değişiklik görünce gözüme çarpan değişiklikleri sana yönlenriririm. Teşekkürler :)--≈ SunSoldiers  ✉  16.39, 16 Ocak 2020 (UTC)

Video oyunları vikiprojesi km/sm maddeler[kaynağı değiştir]

Kendi oluşturmuş olduğum Batman: Arkham Knight, Blackguards gibi maddeler var. Bu maddeleri incelerseniz ve nerelere ekleme veya düzeltme yapmam gerektiğini söylerseniz belki km adayı olabilirler. Ayrıca iç bağlantıları da halledip açılmayan sayfaları açmamız gerek. Sadece bu işi bilen birilerinin nereyi düzenlemem gerektiğini söylemesi gerek, veya sadece km adayı olabilecek kapasitede mi hazırlamışım onu söylemesi gerek. Daha birçok şirket, geliştirici maddesi filan da açtım. Darksiders maddesini de geliştirebilirim. Sadece yönlendirilmem gerek. --TheDerebeyi ileti 10.25, 5 Mayıs 2020 (UTC)

Merhaba, @TheDerebeyi bir süredir Vikipediye giremiyorum. Bu hafta son final sınavlarımdan sonra tekrar döneceğim. Yardımcı olmaya çalışacağım.--≈ SunSoldiers  ✉  11.09, 15 Haziran 2020 (UTC)

Vikiproje Evrimsel Biyoloji İş Birliği Daveti[kaynağı değiştir]

Darwin Tree 1837.png

VikiProje Evrimsel biyoloji davetiyesi

Merhaba SunSoldiers, evrimsel biyoloji ile ilgili maddeleri düzenleyip geliştiren Evrimsel biyoloji Vikiprojesi'ne katılmanızı bekliyoruz. Amaçlarımız ve yapacaklarımız için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. --~~~~


Brcan (mesaj) 00.46, 6 Haziran 2020 (UTC)

Yerli imkanlarla geliştirilen oyunların Vikipedia'ya eklenmesi konusunda sorun yaşıyorum.[kaynağı değiştir]

Merhabalar,

Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirdiğimiz Sabotaj oyunumuzun Vikipedi'de olması gerektiğini düşünüyorum fakat sayfayı iki sefer oluşturmama rağmen bir türlü onaylanmadı. Türkiye'de hizmet veren diğer MMOFPS oyunları sorunsuzca Vikipedi'de yer alırken bizler W6 koduyla işleme alınmadık. Sayfayı onaylamayan beyefendi ile iletişime geçtim fakat çözüme ulaşamadım. Sizden ricam sayfanın oluşturulması konusunda yardımcı olmanız.

Sevgiler.Bu imzasız yazı Emekertan (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhaba, @Emekertan bir süredir Vikipediye giremiyorum. Bu hafta son final sınavlarımdan sonra tekrar döneceğim. Yardımcı olmaya çalışacağım.--≈ SunSoldiers  ✉  11.13, 15 Haziran 2020 (UTC)

VikiProje İnternet sizi bekliyor![kaynağı değiştir]Wikiproject internet.svg
Vikiproje İnternet tekrardan aktif!
Merhaba, yıllardır aktif olmayan Vikiproje İnternet'i tekrardan aktif hale getirme kararı aldık. Siz değerli katılımcımız da projemize üye olduğu için bu güzel haberi bildirmek istedik.

Yenilenen sayfaları, ödülleri ve İş birliği projeleri ile projeyi sürekli aktif tutmaya çalışacağız. Katılımınızı beklerim... MediaWiki message delivery (mesaj) 18.14, 3 Temmuz 2020 (UTC)

VP İnternet Temmuz ayı iş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]Internet Golden Barnstar.svg
Vikiproje İnternet İş Birliği Projesi Daveti
İyi günler, iyi Vikiler.
İnternet ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan Vikiproje İnternet projesi kapsamında Temmuz ayı İnternet İşbirliği Projesine davetlisiniz.

Her ay planlı bir şekilde İnternet konusu ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler! MediaWiki message delivery (mesaj) 19.03, 3 Temmuz 2020 (UTC)

VikiProje İnternet Ağustos ayı İBP'si başladı[kaynağı değiştir]Internet Golden Barnstar.svg
Vikiproje İnternet İş Birliği Projesi Daveti
İyi günler, iyi Vikiler.
İnternet ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan Vikiproje İnternet projesi kapsamında her ay tekrarlanan İnternet İşbirliği Projesine davetlisiniz.

Her ay planlı bir şekilde İnternet konusu ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler! ~~~~ Jelican9💬

evrifaessa ❯❯❯ mesaj 11.21, 21 Ağustos 2020 (UTC)