Vikipedi:Seçkin liste adayları/Premier League Altın Ayakkabı

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Premier League Altın Ayakkabı[kaynağı değiştir]

Halihazırda seçkin liste adayı olan Premier League Sezonun Oyuncusu maddesiyle benzer yapıda. İngilizce Vikipedi'deki seçkin listede yer alan gereksiz ve alakasız kısımlar temizlendi. Kriterleri karşıladığını düşünüyorum (@Superyetkin, botun kaynakları arşivlese süper olur :).--RapsarEfendim? 06.20, 22 Ekim 2018 (UTC)

  • Yorum Yorum Emeğinize sağlık. İngilizce sürümdeki bazı bilgileri neden gereksiz ve alakasız olarak gördünüz? Ödülün tarihçesi için ilklerin, özel durumların verilmesi bana gereksiz gelmedi. Bilgi kutusu da eklenebilir. --Yelester (mesaj) 12.19, 29 Kasım 2018 (UTC)
@Yelester teşekkür ederim ilgin için. Ödülün tarihçesi anlatılmıyor aslında, lig sponsorlarının tarihçesi anlatılıyor. Ödülün tarihçesi de "şu kazandı, bu kazandı"dan öte bir şey değil :) İngilizce Vikipedi, kalabalık olsun diye alakasız bilgiler, ödüllerle kıyaslamalar falan vermiş. Bunlar tamamen onların tercihine göre eklenmiş. Bilgi kutusuna da, faydalı olduğunu düşünmediğim için yer vermedim.--RapsarEfendim? 05.22, 30 Kasım 2018 (UTC)
@Rapsar Diğer sporla ilgili seçkin listelere baktım, bilgi kutusu neredeyse hiçbirinde yok. Böyle kabul edildiği için sıkıntı yok o yüzden. İngilizce'sinde girişteki ikinci paragraf için haklısın ama üçüncü paragraf (listeyi özetler nitelikte olduğu için son paragraf gibi) yine de eklenebilir bence. Ödülle kıyaslama kısmı ise ben şahsen konuyla ilgisiz biri olarak İngilizce'sine bakınca iki farklı altın ayakkabı ödülü olduğunu öğrendim :) --Yelester (mesaj) 12.51, 1 Aralık 2018 (UTC)
@Yelester, son görüşün ne yöndedir?--RapsarEfendim? 05.48, 5 Ocak 2019 (UTC)