Kullanıcı mesaj:Yusasatr

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  İyi vikiler[kaynağı değiştir]

  Sevgili Yusasatr, Vikipedi'ye katkılarınız için çok teşekkürler. Covid-19 önlemleri kapsamında pek çoğumuzun evinden çıkmadığı şu dönemi elimizden geldiğince Türkçe Vikipedi'ye katkı için kullanmak en güzel uğraş! Türkçe Vikipedi'nin her alanda uzman kişilerin bilgisine, emeğine çok ihtiyacı var ve katkılarınız çok değerli. Elinize sağlık.

  Eğer Vikipedi'ye katkılarınız sırasında sorunuz, yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir konu olursa deneyimli bir vikipediste veya Köy Çeşmesi'ne mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca birine hızlıca ulaşabilmek için Wiki-dışı bir ortamı kullanmak isterseniz şu adresteki Telegram grubuna da katılabilirsiniz.

  Size Türkçe Vikipedi başta olmak üzere Türkçe özgür bilgi ve içeriğin gelişimi ve desteklenmesi için çalışan Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Türkiye (WMTR) adlı oluşumu da tanıtmak isterim.

  WMTR üyeleri üniversiteler, kütüphaneler ve müzelerle çalışarak Vikipedi'yi geliştirmeye, katkıları arttırmaya çalışmakta. Bir süre önce İstanbul'da Salı akşamları düzenli olarak vikipedistler arasında sosyal buluşmalar gerçekleştirilmeye başladı. Şimdi bu buluşmalar çevrimiçi olarak İstanbul ve İstanbul dışından dileyen tüm vikipedistlerin katılımı ile gerçekleşiyor. Müsait olduğunuz bir zaman dilerseniz bu toplantılara da bekleriz. Tarafıma e-posta ile ulaşabilirseniz adresinize davet göndermek isteriz.

  Kolay gelsin ve iyi vikiler Face-smile.svg Sakhalinio (mesaj - e-posta) 15.53, 5 Mayıs 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Kindness Barnstar Hires.png
  Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Yusasatr,
  22. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kategori:Kaynakları olmayan maddelerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 19.28, 7 Haziran 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Çok teşekkür ederim, yeni kullanıcı olduğum için hatalarım olmuş olabilir, anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim.--Yusasatr (mesaj) 04.08, 8 Haziran 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Articles for Creation Barnstar Hires.png
  Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Yusasatr,
  23. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kendisine hiç bağlantı verilmemiş (öksüz) maddelerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 13.04, 14 Haziran 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Kullanıcı sayfanızdaki alıntı[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Yusasatr. Vikipedi'ye katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Kullanıcı sayfanızdaki alıntının Joseph Goebbels'a ait olduğunu sanıyorum. --Victor Trevor (mesaj) 09.15, 4 Temmuz 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Kullanıcı sayfasını yaparken kimsenin bakmayacağını düşünmüştüm, hele bir bürokratın hiç bakmayacağını :) Buna dikkat etmeniz beni sevindirdi, hatayı düzelttim. Teşekkür ederim uyardığınız için, İyi günler dilerim. --Yusasatr (mesaj) 11.04, 4 Temmuz 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Hakan Taşıyan[kaynağı değiştir]

  Toparlandı dediğiniz maddenin program ve ödül başlıklarına baktınız mı acaba? Bu arada maddede üslup da sorunlu ama şurada ayrıntısını yazdığım vandaldan dolayı elimi bile sürmek istemiyorum. Kolaylıklar.--Güherçile (mesaj) 15.13, 30 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]