Kullanıcı mesaj:Yabancı/ Arşiv 25

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Merhaba[kaynağı değiştir]

Selamlar, uzun bir aradan sonra ısınma turları ile geri dönüşte önce bir selam etmek istedim. Hayırlısı bakalım :). Görüşmek üzere, iyi vikilemeler--Merube 89msj 19:46, 22 Aralık 2015 (UTC)

Hoş geldiniz. Hayatın telaşından sıyrılarak, Vikipedi'ye vakit ayırmanızı çok sevindim. Ayrıca yukarıdaki kullanıcıya sadece buradan yazdım. Dosya Yükleme Siharbazının .js dosyasının İngilizce Vikipedi'de olanı ile bizdekinin güncel farklarına bakıp, eklemeler yaptım. Şimdi sorunsuz çalışıyor. Hatta yine bir test sürüşü de yaptım. Kolay gelsin. --İnceleme Elemanı (mesaj) 02:52, 23 Aralık 2015 (UTC)
Selam Merube, ne güzel seni buralarda görmek Face-smile.svg aslında ben de çok fazla aktif değilim ama yavaş yavaş vikicücelik yapmaya başladım yeniden. Zombicanlar ise artık İngilizcede seçkin değil, neden düşürdüklerini incelemedim ama oradaki seçkinliği kaldırıldıktan sonra ben de çeviriyle çok uğraşmadım, bir inceleyip eksiklerini gidermeye çalışabiliriz. Ben en son, ancak 2 yılda Barton'u bitirdim. O zamandan beri kaydadeğer bir madde yazmadım. Yıllardır Yabancı ile Poe'yu ve etrafındaki birkaç maddeyi seçkin yapmayı planlayıp planlayıp hiçbir şey yapmıyoruz, belki şöyle ufak bir proje açıp birbirimizi gaza getirirsek olur. İyivikiler... [ho? ni!] 06:47, 23 Aralık 2015 (UTC)
Sizi yeniden buralarda görmek çok güzel. Face-smile.svg Benim inancım var Poe maddelerine ilişkin. Umarım eski işbirliği ruhumuzu canlandırıp beraberce yeni SM'ler (SL'ler, vb.) çıkartabiliriz. Şu liste de geliyor aklıma örneğin. :) Hepimize kolay gelsin. --yabancım 12:40, 26 Aralık 2015 (UTC)
Selamlar tekrar, sizleri de tekrar görmek çok güzel.. Güzel yanları zaten tekrar geri çeken insanı vikiye. ancak hayli paslanmışm birkaç hafta önce inceelemanı bana mail attığında uzun zamandır aklımda olanı şimdi yapayım dur bakayım vikiye giriş yapayım dedim ama ortak ip ile girmiş bulundum. hızlıca fark ettim ama bunlar hep paslanma belirtileri :)). Yaşayan Ölülerin Gecesi için Jacques Tourneur'ı açmakla bebek adımları ile başladım yavaşça. hazır güzel yazılmış birebir sm çevrilmiş kırmızıkları bekleyenlere öncelik verebilirizz belki. yalnız 3 yıl geçmiştir herhalde aktif vikilemeyişim, bu süre zarfında aklıma açılması lazım diye yazdığım çoğu maddenin açılmamış olması, Türkçe vikimizin diğer diller sırasında hayli gerilemiş olması ile kamçılandım doğrusu. Yaşasın Türkçee nidaları ile inş biraz sıralamada yükseliriz inş. Hoş çok açılmış farklar, ama azim ile olabilir elbet diyip pozitif bakış açısı katayım :)). Poe çok güzel bir konu seçimi olmuş. aynı zaman (aynı ay gibi :)) ) aktif olunursa olmayacak iş değil. Hayırlısı bakalım, iyi vikilemeler--Merube 89msj 07:28, 23 Ocak 2016 (UTC)

Bilgi talebi[kaynağı değiştir]

Hatırladığım kadarıyla, ilk defa sizinle 18 Aralık 2012 tarihinde, bir tartışma ortamında yani şuradaki katkınız esnasında karşılaşmıştık. Daha fazla görüşmek, hasbi hâl etmek maksadıyla şu an yazmamla birlikte, bu mesajımı yazmakta asıl iki sebebim var:

Birincisi topluluğumuzun seçtiği bir bürokrat olmanıza rağmen, gerek köy çeşmesinde ve gerekse önemli kararların alınıp tartışıldığı ortamlarda sizi çok seyrek de olsa görememem. Dilerim merakımı anlıyorsunuzdur.

İkincisi ise, yukarıda bağlantısını verdiğim Erzurum maddesinin daha güzel bir şekilde geliştirilmesine yani KM/SM anlamında bir maddeye dönüştürülmesine yönelik kıymetli görüş ve tavsiyelerinizi öğrenmek. Az çok maddeden haberdar olduğunuzu biliyorum :)

Bahsettiğim maddenin tartışma sayfasında kibele ile aramızda tartışırken, sizin araya giren " İstek yapıldı Yapıldı " işleminiz, beni size yönelme konusunda cesaretlendirdi. O cesaretle , sizin de o maddenin geliştirilmesini arzu edeceğinizi düşünerek, size danışıyorum. Bir çok kullanıcı gibi benim de bu günlerde, eski hizmetlilerden kullanıcı kibele ile aram iyi değil. O yüzden söz konusu madde ile ilgili olarak sizin fikrinizi de öğrenmek istedim. Umarım görüşlerinizi benden esirgemezsiniz...İyi günler, iyi çalışmalar dilerim..--Eğitmenmsj 10:38, 5 Mart 2016 (UTC)

Küresel Barış ve Adalet Koalisyonu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Küresel Barış ve Adalet Koalisyonu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Küresel Barış ve Adalet Koalisyonu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Pragdonmesaj 19:45, 2 Ağustos 2016 (UTC)

Yardım[kaynağı değiştir]

Yaklaşık 1 yıldır Altay Teknik Direktörü Serdar Sabuncu sayfası oluşturmaya çalışıyorum. Sayfayı oluşturmak için bir çok şey yapmama rağmen Örneğin yüzlerce kaynaktan bir kaçını ekledim. resmi internet sitelerden link ekledim. Fakat ne yaparsam yapayım sayfa aynı gün siliniyor. Sizden ricam gerekirse kullanıcı adımı ve şifremi vereyim bu sayfanın oluşumu için yardımcı olun. Çünkü hatalarımı söylemeden silip geçiyorlar. Teşekkür ederim.FUTBOL KARİYER (mesaj) 20:37, 20 Ağustos 2016 (UTC)

Kulanıcı sayfası ve mesaj sayfamın geçmişi[kaynağı değiştir]

Merhabalar efendim. Vandallara karşı etkin mücadelenizden dolayı sizi kutlarım. Başlıkta belirttim sayfaların geçmişinde küfürlü ibareler hala durmakta. Acaba diğer değişikliklere yaptığınız gibi onları da silip gizlemeniz mümkün müdür? Teşekkür ederim. --Ryan O'Reily (mesaj) 17:41, 14 Aralık 2016 (UTC)

Yarı koruma[kaynağı değiştir]

Selamlar sayın Yabancı. Vasip Şahin maddesini bir süreliğine en azından yarı korumaya alır mısınız? Yoğun vandalizme uğruyor. Saygılarımla chansey Mesaj 16:31, 15 Aralık 2016 (UTC)