Kullanıcı mesaj:TÜRKIYE ADAMIDIR

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldin![kaynağı değiştir]

Hoş geldiniz TÜRKIYE ADAMIDIR!

Merhaba, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla 285 dilde oluşturulmaya çalışılan ansiklopedinin Türkçe bölümü Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Bu ansiklopedi beş temel taş üzerinde şekillenir, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar vardır.
  • Katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin.
  • Denemelerinizi deneme tahtasında yapabilirsiniz.
  • Vikipedi'nin yazım kuralları oldukça basittir ve ansiklopedik bir madde yaratmanın altın kuralları biçem el kitabında ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.
  • Yeni bir madde yaratmanızda madde sihirbazı büyük kolaylık sağlayacaktır.
  • Vikipedi'ye başka bir site ya da yazılı materyalde daha önce yayınlanmış herhangi bir içeriğin eklenmesinin, telif politikası ihlali doğurduğu ve bu eklemelerin farkedildiğinde geri alındığı ve/veya silindiğini unutmayın.
  • Deneyimli kullanıcılardan yardım istemekten çekinmeyin; yeni bir katılımcıya yardım etmekten mutluluk duyacaklardır.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarında iletilerinizin sonuna, imza atmayı "~~~~" ihmal etmeyin.
  • 18 yaşından küçükseniz çocuk koruma politikasını okumanız tavsiye edilir.
Bizi daha yakından tanımak istiyorsanız
Hakkımızda
Danışmak için
Danışma masası
İletişim için
Köy çeşmesi
Herhangi bir sorunda
Yardım sayfası
İş birliğinde bulunmak istiyorsanız
İş Birliği Projesi
Vikipedi'de neler mi var?
Göz at
En çok sorulanlar Burada
Bulmak istediğim konuya nasıl erişirim? Gezinti
Bir madde için ekleme yapacağım ama telif hakları sorunu ne olacak? Kaynaklar
Madde hakkında nasıl tartışırım? Tartışma sayfasını kullanın
Bir madde için yapıcı eleştiri nasıl yapılır? Tavsiye
Bir kullanıcı ile sorunum var. Ne yapmalıyım? Nezaket (yorum yaparken katılımcıya değil konuya odaklanın) ve Sorun çözümü

Kolay gelsin. chansey mesaj? 13.21, 14 Ekim 2020 (UTC)

Ekim 2020[kaynağı değiştir]

Bilgi simgesi Merhaba, kısa süre önce yapmış olduğunuz değişiklikler yapıcı görünmediği için geri alınmıştır. Deneme yapmak isterseniz, lütfen deneme tahtanızı kullanın. Herhangi bir sorunuz olursa danışma masasında sorabilirsiniz. Teşekkürler.--chansey mesaj? 13.22, 14 Ekim 2020 (UTC)

Bilgi simgesi Merhaba, kısa süre önce yapmış olduğunuz değişiklikler yapıcı görünmediği için geri alınmıştır. Deneme yapmak isterseniz, lütfen deneme tahtanızı kullanın. Herhangi bir sorunuz olursa danışma masasında sorabilirsiniz. Teşekkürler.--chansey mesaj? 14.02, 14 Ekim 2020 (UTC)

baskent tel aviv kudüs değil TÜRKIYE ADAMIDIR (mesaj) 14.05, 14 Ekim 2020 (UTC)

7[kaynağı değiştir]

1203939 TÜRKIYE ADAMIDIR (mesaj) 14.17, 14 Ekim 2020 (UTC)

Buyrun? @TÜRKIYE ADAMIDIR chansey mesaj? 18.24, 14 Ekim 2020 (UTC)

wiiipedia TÜRKIYE ADAMIDIR (mesaj) 07.08, 19 Ekim 2020 (UTC)

Bakınız @TÜRKIYE ADAMIDIR, katkılarınızı incelediğimde yapıcılıktan uzak olduğunu görüyorum. Sorunuz varsa sorunuz, yoksa kullanıcıları meşgul etmeyiniz. Aksi halde müteakip mesajınız cevaplanmayacaktır. Katkı vermek istiyorsanız başüstüne fakat bu tutuma devam ederseniz engelleneceksiniz. Size yapılmış son ikazdır. Bilgilerinize. chansey mesaj? 07.34, 19 Ekim 2020 (UTC)

israil in baskenti kudüs değil[kaynağı değiştir]

merhaba israilin başkenti kudüs değıldır duzeltirseniz sevinirim başkenti tel avivdir TÜRKIYE ADAMIDIR (mesaj) 09.06, 27 Ekim 2020 (UTC)

Son değişikliğiniz hakkında[kaynağı değiştir]

Bilgi simgesi Merhaba, kısa süre önce yapmış olduğunuz değişiklikler yapıcı görünmediği için geri alınmıştır. Deneme yapmak isterseniz, lütfen deneme tahtanızı kullanın. Herhangi bir sorunuz olursa danışma masasında sorabilirsiniz. Teşekkürler.----Kemalcan (mesaj) 15.17, 13 Kasım 2020 (UTC)

Engellendiniz[kaynağı değiştir]

Saatli dur ikonu
Vandalizm yaptığınız için değişiklik yapmanız geçici olarak engellenmiştir. Engelin süresi bittiğinde yararlı katkılarda bulunabilirsiniz.
Engelinizin kaldırılması için geçerli nedenlerinizin olduğunu düşünüyorsanız, lütfen engel itiraz rehberini okuyun ve ardından aşağıdaki metni mesaj sayfanızdaki engelleme bildiriminin altına ekleyin: {{Engel kaldır|gerekçe=buraya gerekçenizi yazın ~~~~}}.

chansey mesaj? 16.43, 13 Kasım 2020 (UTC)

şakasina yapiyodum özür dilerim :( TÜRKIYE ADAMIDIR (mesaj) 08.30, 14 Kasım 2020 (UTC)

Kasım 2020[kaynağı değiştir]

Bilgilendirme simgesi Merhaba, ben Kadıköylü. Vikipedi çok farklı düşüncelere sahip olan kullanıcılar tarafından yazılır fakat maddelerin tarafsız bakış açısına sahip olması için uğraşırız. Kullanıcı mesaj:Kemalcan maddesine yaptığın katkı tarafsız gibi görünmediği için katkını şimdilik sildim. Eğer hatalı olduğumu düşünüyorsan veya sormak istediğin bir soru varsa mesaj sayfam aracılığıyla benimle iletişime geçebilirsin. Teşekkürler!--Kadıköylümesaj 14.42, 23 Kasım 2020 (UTC)

ben naptım ki bişey yapmadım yanlışlık var?

TÜRKIYE ADAMIDIR (mesaj) 16.34, 23 Kasım 2020 (UTC)

altyazılar bende calismiyo[kaynağı değiştir]

belkide sizde calisiyodur ama bende altyazı bozuk yazmıyo bi yerde çağrı bulun (TÜRKIYE ADAMIDIR (mesaj) 15.01, 23 Kasım 2020 (UTC))

@TÜRKIYE ADAMIDIR Altyazı derken neyi kastettiğinizi anlamadım. Bir daha sorunuzu iletebilir misiniz rica etsem?--Kadıköylümesaj 15.06, 23 Kasım 2020 (UTC)

ülkelerin marşlarindaki alt yazı

TÜRKIYE ADAMIDIR (mesaj) 15.18, 23 Kasım 2020 (UTC)
Bende öyle bir sorun yok neden olduğunu da bilmiyorum Sevgili @TÜRKIYE ADAMIDIR. Belki @Vito Genovese biliyordur.--Kadıköylümesaj 15.20, 23 Kasım 2020 (UTC)

Kasım 2020[kaynağı değiştir]

Bilgi simgesi Merhaba, yaptığınız bir değişiklik deneme amaçlı olarak görülmüş ve geri alınmıştır. Deneme yapmak istiyorsanız, lütfen deneme tahtanızı kullanın. Bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da herhangi bir sorunuz olursa mesaj sayfama yazabilirsiniz. Teşekkürler.--Kadıköylümesaj 16.00, 23 Kasım 2020 (UTC)