Kullanıcı mesaj:Assyrtiko

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  (Kullanıcı mesaj:Kemalcan sayfasından yönlendirildi)

  MESAJ ARŞİVİ: 17 Haziran 2007 - 18 Aralık 2021

  Wikipedia mass messenger.png Mesaj Sayfama Hoş Geldiniz!
  • Herhangi bir konuda ileti göndermek isterseniz sağ üstteki "kaynağı değiştir" yazısına tıklayıp sayfanın en altına iletinizi ekleyin.
  == Mesajlar == madem yanlışlık var düzeltin o halde

  Benzinlitre[kaynağı değiştir]

  bilgi vermek istemiştik sadece :( Gorkem Unel (mesaj) 07.25, 17 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Merhaba Gorkem Unel, VP:ŞİRKET konusunundan kriterleri inceleyebilirsiniz. --Assyrtiko (mesaj) 07.28, 17 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Merhabalar hocam, Rapçi CAN W ile birebir soru cevap yapma fırsatım oldu ve aldığım bilgileri buraya girdim ancak onay vermediniz. Gözden geçirmenizi ve onaylamanızı rica ederim.

  Yanlış anlaşılma[kaynağı değiştir]

  Merhabalar

  Burhan Paydar ismini ekleme yapmaya çalıştım ama sizin tarafınızdan engellendim. Kendisi yazar ve benden rica ettiği için ekledim sorun mu var Qweriki (mesaj) 12.30, 19 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Merhabalar[kaynağı değiştir]

  Merhaba Nasilsin ? Kullanıcı:Assyrtiko This person has a good sources, and you can see his name and sources by searching on google, and he is known on social media Almost ( 1 million followers ) and journalist with Ensonhaber. Can you make a page for him, thank you https://en.wikialpha.org/wiki/Ali_Mahmoud_Al_Suleiman https://en.wikialpha.org/wiki/Ali_Al_Suleiman --İstanbul oglu 1924 (mesaj) 09.30, 22 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  The Patrol's Barnstar.png Devriye Yıldızı
  Sürüm kontrolü ve vandalizmle mücadeledeki yardımlarınız için teşekkürler!
  𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 12.42, 23 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Epoksi[kaynağı değiştir]

  Hocam bilimsel bir ekltenti yaptım reklam yazmışsınız siz daha iyi bilirsiniz ama yardımcı olsanız olur mu ? Teşekkürler 82.222.127.37 13.31, 29 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Yanlış anlaşılma[kaynağı değiştir]

  Merhaba, memoli zengin Wikipedi hakında bir yanlış anlaşılmanın olduğunu düşünüyorum tekrar kontrol etmenizi rica ediyorum. Memolixk (mesaj) 04.19, 31 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Tart%C4%B1%C5%9Fma:Av._Umur_Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m konusunda hatalı karar verdiğiniz düşünüyorum. İncelemenizi rica eder. Sevgi ve saygılarımı sunarım.

  Senin için bir keçi![kaynağı değiştir]

  Boer Goat (8742860752).jpg

  Günaydın, kolaylıklar dilerim :)

  lunchweek 💬 07.05, 15 Şubat 2022 (UTC)
  Yanıtla[yanıtla]

  Lunchweek teşekkür ederim, sizede :)--Assyrtiko (mesaj) 07.22, 15 Şubat 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Bekleyen değişiklikler[kaynağı değiştir]

  Merhabalar,

  Öncelikle bunun toplu bir mesaj olduğunu, Vikipedi'nin geliştirilmesine yönelik olmasına rağmen bazıları için rahatsız edici ve konsantrasyon bozucu olabileceğinin farkında olduğumu ve bunun için içtenlikle özür dilediğimi belirteyim.

  11 Mayıs günü şurada bir duyuru yapmıştım. Vikipedi'de geçirdiğimiz zamanda keyif alarak yaptığımız çalışmaları bir kenara bırakarak bekleyen değişikliklere hep birlikte odaklanalım, yüklenelim ve bunları en kısa sürede sıfırlayalım diye. Elbette gelişigüzel onay ya da ret işlemleri yapmadan, dikkatli ve özenli kontrollerle bunu gerçekleştirelim diye :)

  O çağrı kısa sürede yanıt buldu ve o gün itibarıyla 10.800 civarında olan bekleyen değişiklik sayısını an itibarıyla 7.900 civarına indirdik. O gün 145 güne kadar uzanan değişikliklerin bekleme süresi ise 104 güne kadar inmiş durumda. Şuradaki istatistiklere göre en azından Ocak 2022 verilerine ulaşmış bulunuyoruz (Son 15 ayda 3.000'in altına ise çok kısa bir süre dışında hiç inmemişiz).

  8 günde en azından 4 aylık ilerleme gerçekleştirdik, bunu hep birlikte başardık. Bu bir yarış değil, en çok kontrol eden bir şey kazanmayacak. Benzer şekilde hiç kontrol etmeyen de bir şey kaybetmeyecek :) Yalnızca kontrol etmek isteyenlerin karşısına bir okyanus çıkıyor ve bunu yapan başkaları olmadığını düşündüklerinden yüzerek geçmeye çekiniyor. Bilin ki birçok kullanıcı şu an kontroller yapıyor ve bu sayı öyle ya da böyle sıfırlanacak, bu mekanizma çok daha sağlıklı bir şekilde işleyecek.

  Bu konuyla ilgili en az bir hafta daha mesaj atmayacağım. İstatistiki bilgileri ise mesaj olarak değil, köy çeşmesindeki başlıktan paylaşacağım. Konuya ilgisi olanlar, o başlığın sağındaki "abone ol" bağlantısına tıklayarak gelişmeleri anında takip edebilir.

  Herkese iyi çalışmalar, tekrar kusura bakmayın rahatsızlık için.--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 19.26, 19 Mayıs 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Bekleyen değişiklikler güncellemesi[kaynağı değiştir]

  Merhabalar,

  Yaklaşık 2 hafta sonra ikinci kez toplu mesaj atıyorum. Tekrar, Vikipedi'nin geliştirilmesine yönelik olmasına rağmen bu mesajın bazıları için rahatsız edici ve konsantrasyon bozucu olabileceğinin farkında olduğumu ve bunun için içtenlikle özür dilediğimi belirteyim. Arzu eden Kullanıcı:Nanahuatl/Toplu ileti listesi sayfasından kendi adını kaldırabilir ya da mesajla kaldırılmasını isteyebilir, kim nasıl uygun görürse artık. Benzer şekilde arzu eden, köy çeşmesindeki konu başlığını "abone ol" bağlantısına tıklayarak izleme listesine alabilir.

  Takip edenler biliyorlar, 11 Mayıs'ta yaptığım şu duyuru sonrasında, yoğun çalışmalarımız sonucunda bekleyen değişiklikleri sıfırlama parolasıyla yola çıktık. Diğer işlerimizi bir süreliğine kenara bırakarak, bıkana, sıkılana kadar kontrol yapalım demiştim :) Ne mutlu ki o çağrı kısa sürede yanıt buldu ve 1 aydan kısa bir sürede:

  1. Bekleyen değişiklik sayısını 10.800 civarından 6.500 civarına
  2. Bekleme süresini ise 148 günden 81 güne

  indirmeyi başardık!

  Şuradaki istatistikleri incelersek, bir aydan kısa sürede birkaç aylık ilerleme kaydettiğimiz görülebilmekte.

  Bu sıralarda 6.600-6.500 bekleyen değişiklik civarında takıldık ne yazık ki. Kısa sürede 6.000 altı, sonrasında ise, Mayıs 2021'den beri göremediğimiz 5.000 altı uzak değil. İşin iyi yanı ise, bekleme süresi azaldıkça, üst üste binen değişikliklerin de azalmasından ötürü kontrol etme işlemlerinin kolaylaşması (özellikle bir ayın altına düştüğümüzde bu fark çok daha gözle görülür olacaktır).

  Birçoğumuz zaten kontrol ediyoruz, ama bu mesajı, burada geçirdiğimiz vakti biraz daha buna yoğunlaştırabilmemiz adına atıyorum. Yeni madde açma, seçkin içeriklerle uğraşma, maddeleri düzenleme... Bunları en azından kısa bir süreliğine erteleyip, bu bekleyen değişiklik sorununu çözüp, sonra tekrar rutinimize dönebiliriz. Aramızda görece yeni olanlar belki bilmiyorlardır, ama her zaman böyle değildi bu değişiklikler. Bu "çok fazlalar, sıfırlayalım" muhabbeti, 1.000 sınırına dayandığında dönüyordu :) Zaten bunları sıfırladığımızda, bu kadar yoğun çaba sarf etmeden de bunları minimal düzeyde tutmak mümkün -ki artan devriye ve beyaz liste üyesi gerçeğini de aklımızda tutalım.

  Elbette hiç kimsenin böyle bir zorunluluğu bulunmamakta. Ama gelin hep birlikte, çok kısa bir süreliğine daha bu konuya yoğunlaşalım. 25 günden az bir sürede var olan bekleyen değişikliklerin %40'ını erittiysek önümüzdeki ayda daha fazlasını yapabiliriz.

  Herkese iyi çalışmalar dilerim.--Nanahuatl

  Bekleyen değişiklikler - 8 Haziran[kaynağı değiştir]

  Merhabalar herkese,

  Bu bir toplu mesajdır, rahatsızlık için özür dilerim ve mesajı almak istemeyenlerin Kullanıcı:Nanahuatl/Toplu ileti listesi sayfasından kendisini kaldırmasını rica ederim.

  Malum süreçte 28 günü geride bıraktık. Bu 28 günde:

  1. Bekleyen değişiklik sayısını 10.800'lerden 5.600'lere kadar indirmeyi birlikte başardık. Yani 1 aydan kısa sürede, tüm bu bekleyen değişikliklerin %48'ini erittik! Grafik ortada. 5-6 aylık işi 1 aydan kısa sürede yapmışız. Katkı veren herkese Vikipedi teşekkürlerini sunar (diye tahmin ediyorum :P) Önümüzde iki gün var ve tam olarak bir ayı tamamlayacağız. Bu iki günde oranı %50'ye çekeceğiz muhtemelen ve işi yarılamış olacağız.
  2. Bekleyen gün sayısı ise 148 idi başladığımızda, şu an 68'e inmiş vaziyette. Burada ise yarısını çoktan geride bıraktık, iki ay bir haftaya kadar indirdik bu süreyi. Bağlantısını verdiğim grafikte görülebileceği üzere, toplu mesaj atılan günlerde ivmemiz artıyor (19-20 Mayıs, 3-4 Haziran). Bu üçüncü mesajla da umarım bu ivme tekrar artar ve 5.500'lerin altını da görmüş oluruz kısa sürede.

  Unutmayalım ki bu bir zorunluluk değil, gönüllülük işi. Vikipedi'yi düşünen kullanıcılar olarak, bu beklemeleri erittiğimizde, burada yapmaktan keyif aldığımız katkılara tekrar dönebilir ve hatta oralara daha da fazla odaklanabiliriz. Kısa vadede bunlara odaklanarak, uzun vadede daha sağlıklı bir Vikipedi'ye kavuşmuş olacağız.

  Herkese iyi günler ve keyifli katkılar dilerim.--Nanahuatl-MediaWiki message delivery (mesaj) 20.43, 8 Haziran 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Bekleyen değişiklikler 3.000'lerde! Son kulvar![kaynağı değiştir]

  Merhabalar herkese,

  Bu bir toplu mesajdır, rahatsızlık için özür dilerim ve mesajı almak istemeyenlerin Kullanıcı:Nanahuatl/Toplu ileti listesi sayfasından kendisini kaldırmasını rica ederim.

  En sonda denilmesi gerekeni en başta diyeyim. Hızlı ilerleyelim diye, çok fazla kontrol yapalım diye kaliteden ve özenden ödün vermeyelim. Olması gereken az kullanıcının çok kontrol yapması değil, çok kullanıcının azar azar kontrol yapması. Sizin gibi birçok kullanıcının kontrol yaptığını bilin ve aceleci olmayın :)

  En son toplu mesaj attığımda tarih 8 Haziran, bekleyen değişiklik sayısı 5.600 civarında, bekleme süresi ise 68 gündü.

  1. Artık bekleyen değişiklik sayısı 3.600'lere kadar inmiş durumda. Bu, "artık bir şey kalmamış canım" denilebilecek 2.000'li sayılara ulaşmamız için son viraj. Önümüzdeki 3 günde, yani bu haftayı tamamlayana kadar 3.000'in altına inmemiz çok yüksek ihtimal bu gidişle. Bu haftayı böyle sonlandırdıktan sonra artık önümüzdeki haftanın son hafta olmasının önünde hiçbir engel yok. Farkındayım, özellikle bazı kullanıcılar çok fazla bunaldı devamlı kontrol etmekten ama önümüzdeki 10 günde bunları bitirmemiz oldukça olası.
  2. Bekleme süresi de 34 güne kadar inmiş vaziyette. Bu demek oluyor ki en eski bekleyen değişiklikler bile, bizim bu girişime başlamamızın ilk günlerinde yapılan değişiklikler :) Değişiklik sayısındaki 3.000 ne ise, bekleme süresinde de 30 gün o. Hani uzun yola çıkılırken bir yer görüşür de "artık bir şey kalmadı" hissiyatına kapılırız, o durum :) Grafikten görülebiliyor, 7.000 ve 6.000'ler böyle değildi, hâlâ yolumuz uzundu. Grafik ortada, 7.000'lerde 9 gün, 6.000'lerde 8 gün, 5.000'lerde 6 gün dolaşmışız. 4.000'lerde ise 4 gün yalnızca :) Yolumuz kısaldıkça ivmemizin arttığı ortada.

  Son olarak, bu girişim yalnızca geçici bir çözüm. Bu bekleyen değişiklikler konusunun artık bir "sorun" olmaktan çıkması ve sürdürülebilir olması lazım. İlk müdahaleyi yaptıktan sonra gerek mentalitemizi gerekse sistemi optimize ederek ileriye dönük adımlar atmamız lazım. Bekleyen değişiklik kalmadığında buna dair fikirlerimi paylaşıp gelen tüm fikirleri değerlendirebileceğimiz bir ortam oluşturarak artık bunu kökünden çözmeye yönelik adımlar atacağımızı umuyorum.

  Herkese iyi günler ve keyifli katkılar dilerim.--Nanahuatl-MediaWiki message delivery (mesaj) 07.01, 17 Haziran 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Bekleyen değişiklikler artık beklemiyor![kaynağı değiştir]

  Merhabalar herkese,

  Bu bir toplu mesajdır, rahatsızlık için özür dilerim ve mesajı almak istemeyenlerin Kullanıcı:Nanahuatl/Toplu ileti listesi sayfasından kendisini kaldırmasını rica ederim.

  Artık bekleyen değişiklikler 1.500 seviyesine kadar geriledi, bekleme süresi ise iki haftanın altına, 12 güne kadar düştü. Artık bu pazar itibarıyla tüm değişikliklerin kontrol edilmiş olacağını tahmin ediyorum.

  Bu girişime başladığımızda tarih 11 Mayıs 2022 idi. 10.800 küsur değişiklik, 148 gündür bekliyordu. Nisan 2021'den beri sürekli artan bu bekleyen değişiklikler, artık çığrından çıkmış ve bu sistem, Vikipedi'yi vandalizmden koruyan bir sistem olmaktan ziyade bir "sorun" hâline gelmişti. Neyse ki köy çeşmesinden yaptığım çağrı kısa sürede karşılık buldu ve devriyelerin olağanüstü çabasıyla, bir buçuk ay gibi kısa bir sürede artık son noktaya geldik.

  Bu mesaj, konuyla ilgili son toplu mesajım. Bu çağrıya kulak verip sürüm kontrolü yapan her bir devriyeye tek tek teşekkürlerimi iletiyorum. İş birliği yaparak neler başarabileceğimizi, bunu da keyif alarak yapabileceğimizi görmüş olduk :)

  Bu saatten sonra artık zaman, sürüm kontrolü (ve diğer bazı mekanizmaları, bunlardan ileride bahsedeceğim) sistemini bir "sorun" olmaktan çıkarıp, sürdürülebilir ve sistematik hâle getirmektir. Bekleyen değişiklik kalmadığında köy çeşmesinde buna dair bir başlık açıp, kendi fikirlerimi paylaşıp, devriye olan olmayan her kullanıcının fikirlerini paylaşmasını rica ediyorum. Bu sayede bir sistemi oturtup, böyle seferberlikler yapmamıza gerek kalmadan, bekleyen değişiklikler başta olmak üzere birçok mekanizmayı oturtacağımızı ve ekstra kişisel çabalar olmadan, belli bir sistemle Vikipedi'mizi daha iyi yerlere getireceğimizi düşünüyorum.

  Bir buçuk aylık sürecin son iki-üç gününde herkese iyi günler ve keyifli katkılar dilerim. Önümüzdeki hafta köy çeşmesinde tekrar görüşmek üzere.--Nanahuatl-MediaWiki message delivery (mesaj) 05.56, 24 Haziran 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Kaliteli ve seçkin içerik/ihraç adaylıkları[kaynağı değiştir]

  Selamlar herkese.

  Bu bir toplu mesajdır, rahatsızlık için özür dilerim ve mesajı almak istemeyenlerin Kullanıcı:Nanahuatl/Toplu ileti listesi sayfasından kendisini kaldırmasını rica ederim.

  Malum, artık kontrolden çıkmış bekleyen değişiklikler kalmadı, bunu aradan çıkarmış olduk şimdilik. Bu durumun sürdürülebilirliği ile ilgili konu hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Gelelim bir sonraki etaba.

  Benzer şekilde, seçkin ve kaliteli içerik seçme/ihraç etme süreçlerimiz de tıkanmış durumda. Bu süreçleri ancak ve ancak, kullanıcıların görüş bildirmesiyle aşabiliriz. Bekleyen değişiklikler gibi bireysel çabalar bir yere kadar, ne kadar çok ilgi o kadar çok çözüm. İlgi bekleyen sayfalar şu şekilde:

  ÖNEMLİ: Görüş belirtirken şunlara mutlaka dikkat edelim:

  1. Bu tip içerikler, Vikipedi'nin kalitesini yansıtıyor malum. Dolayısıyla, kriterler kapsamında, mümkün olan en iyi şekilde olmaları gerekiyor. İnceleme yaparken bunu göz önünde bulunduralım. Herhangi bir kontrol gerçekleştirmeden, tam okumadan, düzeltmeler yapmadan, eksiklikleri belirtmeden verilen destek "oy"ları, bu sürece bir katkı sağlamayacaktır. Mühim olan birçok kullanıcının denetiminden geçmesi ve eksikliklerin giderilmesidir.
  2. Benzer şekilde, aday gösteren kullanıcıların da gelen değerlendirmeleri iyi niyetle karşılamalarını ve her bir değerlendirmenin, maddeyi daha iyi noktaya getireceğinin farkında olması gerekiyor. Yüksek kaliteli çalışmaların değeri, bu çalışmaları değerlendirenler tarafından arttırılmakta. Dolayısıyla sakin bir şekilde değerlendirmeleri dikkate alalım.
  3. Bu tip adaylıkları İngilizce Vikipedi'den takip edenler bileceklerdir. Noktası virgülüne kadar, büyük-küçük harf hatasına kadar adaylık sayfalarında belirtilir eksik/hatalı noktalar. Örnek adaylık incelenirse, "harf harf" bir değerlendirme geldiği görülebilecektir. Elbette herkesin bakış açısı farklı, ancak mümkün mertebe ayrıntılı değerlendirme yaparak daha yüksek kalitede çalışmalar elde edebileceğimiz de bir gerçek.
  4. Zamanımız bol. Acele etmeyelim ve yukarıdaki noktaları unutmadan değerlendirmeler yapalım :)

  Herkese iyi günler ve keyifli Vikilemeler dilerim.--Nanahuatl-MediaWiki message delivery (mesaj) 23.56, 29 Haziran 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  gereksiz yere bildirim[kaynağı değiştir]

  Tanınmış kişinin biyografisini sildirecek kadar cahil. 81.214.187.5 09.17, 7 Temmuz 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Bekleyen değişiklikleri öldürme[kaynağı değiştir]

  Selamlar herkese,

  Geçtiğimiz haftalarda bekleyen değişiklikleri can çekişir hâle getirmiş ancak tam öldürmemiş, sıfırlamamıştık. Gördüğümüz üzere tekrar hortladı ve kalıcı çözümler üretmedikçe bu bir sorun olmaya devam edecek gözüküyor. Bundan ötürü tekrardan birkaç gün boyunca bunları eritmeye, hatta bu sefer sıfırlamaya davet ediyorum herkesi. Hemen ardından da şurada çözüm önerilerinizi bekliyorum.--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 03.44, 19 Temmuz 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Bekleyen değişiklikler son mesaj[kaynağı değiştir]

  Selamlar herkese,

  Bu konuyla ilgili muhtemelen son toplu mesajımı atıyorum, zira ben de artık bu konuyu geride bırakıp daha çok keyif aldığım tarzda katkılarıma devam etmek istiyorum.

  Bildiğiniz üzere uzun uğraşlar sonucunda bekleyen değişiklik sayısını, 1,5 ay gibi kısa bir sürede 10 binlerden üç haneli sayılara indirdik. Ancak üç hafta gibi kısa bir sürede yine 2.300'lere kadar çıktı. Ben dahil 3-4 kullanıcının katkı yapamadığı bir döneme denk gelmesi bunda en büyük etken, görünen o. Bu, kabul edilebilir bir durum değil. Kişilere bu kadar bağımlı olmaması, oturmuş bir sistemle bunların eritilmesi lazım.

  Evet, Vikipedi'de kurallara uygun katkı yapmak dışında hiçbir şeyi yapma zorunluluğumuz yok. Ancak devriyelik demek, az da olsa sorumluluk demek, vandalizmle mücadele ve sürüm kontrolü demek. Her girdiğimizde 10 dakika ayırsak dahi onlarca kontrol yapmamız mümkün. Bunları lütfen yapalım, o sorumluluğu hissedelim.

  İkinci olarak, malum, vandalizm çok arttı. Kullanıcı hesabı almadan olumlu değişiklik yapan anonim de azımsanmayacak derecede. Bu sistemi oturtmak iki yoldan geçiyor:

  1. Vandalizmi ve vandalları azaltmak, işlerini güçleştirmek, engellemek, sayfa korumak, değişiklik süzgeçlerini geliştirmek ve genişletmek...
  2. Yanımızda olanları arttırmak, beyaz liste ve devriye sayısını arttırmak, "bunu yapma" demek yerine doğrusunu göstermek, anlatmak ve tecrübelendirmek, belki de en önemlilerinden olan "sahip olduğumuz nitelikli kullanıcıları kaybetmemek"...

  Sonuçta hepimiz aynı amaç için buradayız ve organize olabiliriz, sistem oturtabiliriz. Son bir kez, bekleyen değişikliklere yüklenmemizi ve artık bunu sıfırlamamızı rica ediyorum. Önce kapının önünü süpürelim ve burayı temiz tutalım.

  Herkese sevgiler.--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 23.33, 21 Temmuz 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Vikiproje:Bursa'ya davetlisiniz![kaynağı değiştir]

  Vikiproje Bursa davetiyesi.png Vikiproje Bursa davetiyesi
  İyi günler, iyi vikiler!
  Bursa ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Bursa Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

  Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

  Kadı Mesaj 08.44, 30 Temmuz 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Davet için teşekkür ederim. --Assyrtiko (mesaj) 18.07, 1 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Multitek[kaynağı değiştir]

  @Assyrtiko Multitek maddesine M6 gerekçesiyle hızlı silme isteği göndermişsiniz. Kayda değer olmamak söz konusu değil. Bu konuda başka maddeler de var. --Zhongshen (mesaj) 16.12, 2 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Kaynak ekler misiniz? --Assyrtiko (mesaj) 16.14, 2 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  @Assyrtiko Nereye bir kaynak eklememi bekliyorsunuz? --Zhongshen (mesaj) 16.46, 2 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  VP:ŞİRKET sayfasını inceleyiniz. --Assyrtiko (mesaj) 16.49, 2 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  @Assyrtiko VP:ŞİRKET maddesini inceledim ve Multitek maddesine ilgili kaynağı ekledim. --Zhongshen (mesaj) 10.06, 3 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  İlgili kaynak eklenmiş, sil şablonu çıkartılsın mı? @Assyrtiko @LisafBia6531 --78.183.97.146 10.10, 3 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Neden silinmeye aday[kaynağı değiştir]

  Lütfen ben bunu doğru yazdığıma eminim lütfen silinmesin bu lütfen. Morgehsjd (mesaj) 04.37, 6 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Rica[kaynağı değiştir]

  Selam. Umuyorum iyisindir. Senin kayda değerlik tespitinde kompetan olduğunu biliyorum. Sarv'ın maddelerinde burada hummalı bir çalışma gerçekleştirmeye gayret ediyorum lakin binlerce madde mevcut. Tek başıma hitama erdiremeyebilirim, sen de bana yardım etmek ister misin? Kadı Mesaj 19.49, 7 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Kadı, meşakatli bir işe soyunmuşsun, şimdiden kolay gelsin. Elbette fırsat buldukça destek vermeye çalışırım. Kontrol edilenlerin güncel tutulması önemli, oraya işlerim. Sevgiler --Assyrtiko (mesaj) 20.33, 7 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Teşekkür ederim.--Kadı Mesaj 20.34, 7 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Selam! Listede 1. bölümü nihayete erdirdim. 2. bölümle arzu edersen ilgilenebilirsin. Haber vermek gayesiyle yazdım. İyi vikiler diliyorum.--Kadı Mesaj 14.52, 17 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Kadı, eline sağlık 2.bölümden kastımız tam olarak nedir, o kısmı çok anlayamadım. Teşekkürler --Assyrtiko (mesaj) 15.51, 17 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  İlk 1000'den sonra bir grup binlik daha mevcut.--Kadı Mesaj 16.59, 17 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Kadı 1000-1150 arasını hallettim, bir süre bu konuyla ilgilenmeyeceğim, sen burdan devam edebilirsin. Teşekkürler --Assyrtiko (mesaj) 19.37, 17 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Tamamdır, yardımların için müteşekkirim.--Kadı Mesaj 19.37, 17 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Kindness Barnstar Hires.png
  Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!

  Merhaba Assyrtiko,
  31. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kendisine hiç bağlantı verilmemiş (öksüz) maddelerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.
  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.19, 8 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Teşekkür Mesajları[kaynağı değiştir]

  Merhaba yıldız için teşekkür ederim, kolay gelsin. Zkarapatlak

  Sayfamın yanlış olduğunu niye düşündünüz[kaynağı değiştir]

  Bence sayfam doğru ama siz sonuçta bu işin ustasısınız ama niye yanlış olduğunu düşündünüz lütfen söyleyin Kuzeykent (mesaj) 11.52, 13 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Değişiklik süzgeci yönergesi hakkında[kaynağı değiştir]

  Selam @Assyrtiko Vikipedi:Değişiklik süzgeci yönergesinin çevirisini yaptığını fark ettim. Bu düzenlemeler sonrasında sanırım yönergenin kemik hali ortaya çıkmış bu nedenle VP:KÇ/P'de teklif olarak sunulmalıdır.
  𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 13.34, 13 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Teşekkürler Vikipolimer, sunmam gerektiği aklıma gelmemişti. Hatırlattığın için teşekkür ederim. Hemen sunacağım. Assyrtiko (mesaj) 13.51, 13 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Yanıt Rica ederim, ben de yeni fark ettim ve birkaç eksiği de ben tamamladım, eline sağlık.
  𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 13.53, 13 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Eline sağlık Vikipolimer topluluğun görüşlerine sundum. Assyrtiko (mesaj) 14.06, 13 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Selam Assyrtiko. Pinge istinaden çeviriye, öneriye, yorumlara, oylara vs. baktım. Benim orada yorumda bulunmam yerine tartışmayı sona erdirmem beklenir sanıyorum. Yanılmıyorsam, çevirileri doğrudan metne ekleyip sonra topluluğu tartışmaya davet ettiniz? --Vikiçizer (mesaj) 18.36, 19 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Evet siz tabi ekleyecek bir durum varsa yorumda bulunabilirsiniz. Çevirileri metne ekledikten sonra topluluğu tartışmaya davet ettik. Farklı bir görüş gelmediği ve fikir birliği oluştuğunu düşündüğümüz içinde sizin içinde uygunsa tartışmayı sonlandırmanız için pingledik.Vikiçizer --Assyrtiko (mesaj) 18.41, 19 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  Önce veya sonra tartışma tercihi duruma göre değişebilir. Burada nispeten çeviri az ve anlaşılması gereken yerler açık olduğu için bana göre bir sorun yok. Herhangi bir teredütte fikir teatisi yapalım, er geç dönmeye çalışırım. Böyle iyileştirmelere devam edin lütfen. Kendi adıma teşekkür ediyorum. --Vikiçizer (mesaj) 19.23, 19 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Articles for Creation Barnstar Hires.png
  Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!

  Merhaba Assyrtiko,
  33. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Türkçe Vikipedi üzerinde resmi olmayan ama Vikiveri'de resmi olan maddeler kategorisindeki maddelere uygun görsellerin eklenmesi" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.
  Sevgiler. İyi vikiler. --Kadı Mesaj 19.06, 23 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Kadı teşekkürler Kadı Assyrtiko (mesaj) 20.05, 23 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Vikiproje:Vikipedi'ye davetlisiniz![kaynağı değiştir]

  Barnstar shame.png
  Vikipedi Vikiproje daveti

  Vikipedi'nin de bakıma ihtiyacı var. Yardım etmek istemez misin?

  ~~Vikipedi VikiProjesi~~
  Yapılacaklar listesinde her zaman herkese göre bir konu vardır.

  Kadı Mesaj 22.36, 24 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Dizi maddesi[kaynağı değiştir]

  Merhaba iyi vikiler @Assyrtiko https://tr.m.wikipedia.org/wiki/%C3%96zel:History/Soka%C4%9F%C4%B1n_%C3%87ocuklar%C4%B1 bu maddeyi kontrol edebilirmisiniz ? 37.154.120.183 08.57, 27 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  +[kaynağı değiştir]

  +. Tanıdık geldi, değilmi. Axis (mesaj) 20.44, 1 Eylül 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Bir değişikliğini geri alıp bunu benim farketmemiş olmam da ilginç olmuş, çok teşekkürler --Assyrtiko (mesaj) 20.52, 1 Eylül 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Vikiproje:Vikipedi daveti ve yardım çağrısı[kaynağı değiştir]

  Outlaw-halo.PNG
  Vikipedi Vikiprojesi davetiyesi

  Zaten gönüllü katkıda bulunuyorsun hepimiz gibi. En azından gel beraber çalışalım arada :)

  ~~Vikipedi VikiProjesi~~
  Yapılacaklar listesinde her zaman herkese göre bir konu vardır.

  Türkçe Vikipedi'nin değerli kullanıcısı;

  Hizmetli duyuru panosu ve köy çeşmesi gibi yerlerde hatalı açılan binlerce madde hakkında fikir teatisinin yapıldığı tartışmalara denk gelmişsinizdir. Evvelsi günlerde 3000 küsur maddeyi ihtiva eden bir çalışmayı nihayete erdirdik. Lakin, el atılması gereken 10 binlerce madde mevcut. 500.000 maddeye sahip işbu ansiklopedimizde bu denli fazla sorunlu maddenin olması ciddi manada bir problem teşkil etmekte ne yazık ki.

  Yukarıdaki hususlara binaen, projeyi ilk oluşturan Kullanıcı:Vikiolog'un önerisi ile sorunlu maddeler proje ana sayfamızın "Seferberlik" bölümünde Kullanıcı:Anerka tarafından toplanmıştır.

  Vikipedi'nin şiarıyla ters düşen bu maddelere ivedilikle sihirli dokunuşlar yapmamız gerekiyor! Vikipedi'mizin size ihtiyacı var!

  (Bu bir toplu mesajdır ve Kadı tarafından listesinde mevcut olan tüm kullanıcılara bi bot hesap vasıtasıyla gönderilmiştir, ileti almak istemeyenlerin Kullanıcı:Kadı/Toplu mesaj listesi sayfasından isimlerini çıkartmaları rica olunur.)

  Kadı Mesaj 21.39, 5 Eylül 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Vikiproje:Vikipedi davetiyesi[kaynağı değiştir]

  Beer can.jpg
  Vikipedi Vikiproje daveti

  Vikipedi Katkı Partisi

  Herkes eğlenerek katkı yapmayı hak eder.

  ~~Vikipedi VikiProjesi~~
  Yapılacaklar listesinde her zaman herkese göre bir konu vardır.