Kullanıcı mesaj:Selahattin ilhan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Ece Yüksel[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben AugustusAurelio. Oluşturduğun Ece Yüksel maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "G7: Silinmiş sayfanın tartışması" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --AugustusAurelio (mesaj) 14.08, 30 Mayıs 2020 (UTC)

Şablon:DHMİ havalimanı[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Jelican9. Oluşturduğun Şablon:DHMİ havalimanı maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Ş2: Kullanılmayan şablon" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Jelican9 (mesaj) 23.47, 30 Mayıs 2020 (UTC)

Vikiproje Evrimsel Biyoloji Davetiyesi[kaynağı değiştir]

Darwin Tree 1837.png

VikiProje Evrimsel biyoloji davetiyesi

Merhaba Selahattin ilhan, evrimsel biyoloji ile ilgili maddeleri düzenleyip geliştiren Evrimsel biyoloji Vikiprojesi'ne katılmanızı bekliyoruz. Amaçlarımız ve yapacaklarımız için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Brcan (mesaj) 16.04, 7 Haziran 2020 (UTC)