Kullanıcı mesaj:Recepbayoglu

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoşgeldiniz[kaynağı değiştir]

Merhaba sayın Recepbayoglu, öncelikle katkılarınızdan dolayı teşekkürler. Bende elimden geldiğince kontroller yapmaya çalışıyorum. Zaman zaman elbette hata yaptığımız da oluyordur. Sizde o zamanlarda mesaj yada e-posta yoluyla uyarıda bulunabilirsiniz. Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız bu Salı'dan itibaren WikiSalı buluşmalarına sizide bekleriz. Buluşma bilgilerine şuradan ulaşabilirsiniz. şuradan da takviminize hatırlatma olarak ekleyebilirsiniz. Saygılarımla, iyi vikiler, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 21.08, 3 Kasım 2019 (UTC)

Değişiklik hakkında[kaynağı değiştir]

Merhabalar;

Az önce yapmış olduğum kırık bağlantı giderme işlemini iptal ettiğinizi gördüm. Wikipedia konusunda acemi sayılırım bu nedenle affınıza sığınarak sormak isterim, yaptığım değişiklikte yaptığım hata nedir? Vereceğiniz cevaba göre bundan sonra daha dikkatli işler yapmak isterim. Kolaylıklar dilerim.

Değişiklik yapılan sayfa: https://tr.wikipedia.org/wiki/TrustRankBu imzasız yazı Recepbayoglu (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhaba @Recepbayoglu, öncelikle Vikipedi'ye hoş geldiniz, umarım kalıcı olursunuz :) İlgili sayfa, Vikipedi'nin güvenilir kaynaklar politikasına uygun olmadığından kaldırıldı. İlgili web sitesi güvenilir bir kaynak olarak gözükmüyor. Yazarı belirsiz, kaynak kullanılmamış vs. Dolayısıyla okuru yanıltıcı olma olasılığı var. Bu yüzden bunun gibi güvenilir olmayan kaynakları Vikipedi'de kullanmaktan kaçınmaktayız. Herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İyi günler.--NanahuatlEfendim? 01.32, 8 Kasım 2019 (UTC)

Hoş geldiniz[kaynağı değiştir]

Merhaba Recepbayoglu, Vikipedi'ye hoş geldiniz!
Crystal Clear app kedit.svg
Herkes yazabilir

Herkesin özgürce katkıda bulunduğu Vikipedi'ye hoş geldiniz. Katkıda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, üstteki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonlarından birine basmak. Ancak girdiğiniz bilgilerin ansiklopedik ve kişisel saldırıdan uzak olmasına, hakaret içerikli ve en önemlisi telif ihlali barındırıyor olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bantuan
İpuçları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar var.
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst üçüncü sekmesini Imza.png
kullanarak imzalamayı unutmayın!.
Tips
Yardım bilgileri

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portali'nde bulabilirsiniz. Sorularınızı Danışma Masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılarımız yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Herhangi bir sorununuzda, diğer kullanıcılarla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Membuat kesalahan?
For Non-Turkish Speakers
Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
Ελληνικά: Δεν ξέρεις Τουρκικά; Κάντε κλικ εδώ.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
日本語: トルコ語は難しいでしょうか。ここをクリックしてください。
русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   他の言語   Другие языки
MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Kolay gelsin... Ahmet Turhan (mesaj) 10.30, 8 Kasım 2019 (UTC)