Kullanıcı mesaj:Akinranbu

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

  Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
  Merhaba, Akinranbu
  Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 00:58, 15 Mart 2015 (UTC)

  ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

  Orta ve Doğu Avrupa 2016 Bahar Yarışmasına davet[kaynağı değiştir]

  CEE Spring Logo vertical-t.svg Bahar geldi, yarışma başladı!
  Merhaba Akinranbu !
  Orta ve Doğu Avrupa Vikipedistleri tarafından organize edilen Orta ve Doğu Avrupa (CEE) Bahar 2016 yarışması başladı! 31 Mayıs’a kadar sürecek yarışmada amaç, üye ülkeler ve onların kültürleri, insanları ile ilgili maddeler oluşturmak. Madde listeleri hazır! (sayfadaki bayraklara tıklayınız). Geçen seneki projede katkılarınızı unutmadık. Bu sene de katılmayı düşünürseniz lütfen adınızı proje sayfasına ekleyin.

  Değerli katkılarınız için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.--Başak (mesaj) 13:58, 29 Mart 2016 (UTC)

  Yükselen Dünyanın Savaşları silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yükselen Dünyanın Savaşları) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yükselen Dünyanın Savaşları sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Adem20ileti 11:36, 19 Ağustos 2016 (UTC)