Dosya:Hittite sun disk.jpeg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hittite_sun_disk.jpeg((311 × 268 piksel, dosya boyutu: 78 KB, MIME tipi: image/jpeg))


Converted to SVG.svg
Bu galeride bulunan tüm resimler vektörel grafikler kullanılarak SVG dosyası şeklinde oluşturulmalıdır. Bunun çeşitli avantajları vardır; daha fazla bilgi için Commons:Media for cleanup bağlantısına bakınız. Eğer bu resmin SVG formatına sahipseniz, lütfen yükleyin. Lütfen SVG dosyanızı yükledikten sonra, bu şablonu bu resimdeki {{vector version available|yeni resim ismi.svg}} şablonu ile değiştirin.

Açıklama

Tanım
English: 2D picture of a 3D art work of Hittite Sun Disk (or Symbol)
Türkçe: Hitit Güneş Kursu'nun 3 boyutlu bir modelinin 2 boyutlu resmi.
Tarih
Kaynak http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=120d3781e98df485bb60df8d6a6c0773
Üreten Şahin Şeker
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)

http://www.google.com/intl/en/sketchup/3dwh/tos.html

Diğer sürümler

Google claims no ownership or control over any Content submitted, posted or displayed by you on or through the 3D Warehouse. You or a third party licensor, as appropriate, retain all patent, trademark and copyright to any Content you submit, post or display on or through the 3D Warehouse and you are responsible for protecting those rights, as appropriate. By submitting, posting or displaying Content through the 3D Warehouse, you grant Google and its end users a worldwide, royalty-free, non-exclusive, perpetual license to exercise the rights in the Content, as stated below:[1]

1. to reproduce the Content; 2. to create and reproduce derivative works of the Content; 3. to display publicly and distribute copies of the Content; 4. to display publicly and distribute copies of derivative works of the content.

Lisanslama

w:tr:Creative Commons

atıf benzer paylaşım

Bu dosya, Creative Commons Atıf-Benzer Paylaşım 2.5 Genel lisansı ile lisanslanmıştır
Şu seçeneklerde özgürsünüz:
  • paylaşım – eser paylaşımı, dağıtımı ve iletimi
  • içeriği değiştirip uyarlama – eser adaptasyonu
Aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır:
  • atıf – Esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunmalısınız.
  • benzer paylaşım – Bu eseri değiştirmeniz, dönüştürmeniz ya da bu eseri temel alan başka bir eser oluşturmanız halinde, ortaya çıkan eser için sadece bu veya buna benzer bir lisansı kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel17.09, 8 Haziran 200917.09, 8 Haziran 2009 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli311 × 268 (78 KB)Abuk SABUK{{Information |Description={{en|1=2D picture of a 3D art work of Hittite Sun Disk (or Symbol)}} {{tr|1=Hitit Güneş Kursu'nun 3 boyutlu bir modelinin 2 boyutlu resmi.}} |Source=http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=120d3781e98df485bb60df8d6a

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır: