Kullanıcı mesaj:Math34

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
   Gohomenew.png
  Ana sayfa 
   Crystal message.png
  Mesaj 
   Crystal Clear app Session Manager.png
  Katkılarım 
   38254-new folder-2.svg
  Projeler 
  Archive
  Arşivler
  Mesaj Arşivi 1
  Mesaj Arşivi 2
  Mesaj Arşivi 3
  Mesaj Arşivi 4
  Mesaj Arşivi 5
  Mesaj Arşivi 6
  Mesaj Arşivi 7


  Seçkin ve kaliteli içerik tartışmaları

  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları

  Bizans donanması · Albert Agarunov · 2008 Brezilya Grand Prix · Yüksek hızlı demiryolu · Elisa Lam · Subaraknoid kanama


  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları

  Türk Silahlı Kuvvetleri genelkurmay başkanları listesi · Aşk'ın (film, 2013) aday gösterildiği veya kazandığı ödüller listesi · Ermenistan'daki Dünya Mirasları listesi · Christopher Nolan filmografisi · En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü · Aynı yıl içinde iki Akademi Ödülü'ne aday gösterilen oyuncular listesi · Çağatay Akman videografisi · Bizim Hikaye (1. sezon) 2


  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları

  Alice Guy


  Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları

  Kütüphaneci · Neptün · 1976 Yaz Olimpiyatları'nda Nepal · 2018 Kış Olimpiyatları'nda Ermenistan · Nótt 2 · Abdallah el-Battal · Bob Lazar · Justinus (525 doğumlu general) · Kaşkalar · Bask Bölgesi arması · 1958 Amerika Birleşik Devletleri Lockheed C-130 uçağının düşürülmesi · 2002 Kış Olimpiyatları'nda Fiji · Willa Brown · Ermenistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti · Canton Sinagogu · Küçük gruplar sosyolojisi · 2008 Yaz Olimpiyatları'nda Benin · Bâb-ı Âli tercümanı · İsrail'de Rusça · Lewis Hamilton · Jansügirov · 2013 Emirates Cup · Gazi Yaşargil · 2014 Emirates Cup · 2015 Emirates Cup · Alan Moore (savaş ressamı) · Centrosaurus


  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde incelemesi

  Hazar Kağanlığı · Oscar Niemeyer


  Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemesi

  Chris Isaak · Türk fındığı

  İTÜRO Sayfası[kaynağı değiştir]

  İTÜRO Tanıtım Koordinatörlüğü olarak yaptığımız son değişikliğin hala onaylanmasını beklemekteyiz. Yeni kategori detaylarımızın Vikipedi sayfasında bulunması yarışmacı ve takipçiler için büyük önem arz etmektedir. Gerekeni yaparsanız çok seviniriz. İyi çalışmalar :) CanerDW (mesaj) 19:59, 25 Aralık 2012 (UTC)CanerDW

  Hoşgeldiniz :)[kaynağı değiştir]

  Tekrar katkı yaptığınızı görünce çok mutlu oldum. :) Neredeyse 3 yıl olmuş. Umarım tekrar o aktif katkılarınızı görürüz. Unutmadan editörlük başvurusu yapsanız iyi olur. Tekrar hoşgeldiniz. İyi çalışmalar..--Myrat ileti 22:13, 3 Nisan 2012 (UTC)

  ben de aynı şeyleri söylemek için gelmiştim. hoş gelmişsin math. --ki bl 13:19, 4 Nisan 2012 (UTC)
  az kalsın 3 sene olacakmış :) hoşgeldin.. --M.M.ileti 20:13, 5 Nisan 2012 (UTC)

  Editör[kaynağı değiştir]

  Eski dostum öncelikle hoşgeldin, az önce editörlük yetkini verdim, kolay gelsin! --e.c. 10:03, 5 Nisan 2012 (UTC)

  Kutlama[kaynağı değiştir]

  Bronze Medal.svg Haftanın İş Birliği Projesinde 1. oldunuz!!!

  Merhaba Math34,

  Bu haftaki iş birliği projesine katılımınız için çok teşekkürler!

  Kent maddeleri konulu projedeki başarılı performansınız ile 14. haftadaki projede 3. oldunuz.

  Sevgilerimle...

  --Çalıştayileti 20:45, 9 Nisan 2012 (UTC)

  Kutlarım![kaynağı değiştir]

  Merhaba Math. Evet senin de dediğin gibi mümkün mertebe Türkçe açmaya çalışıyorum. Haklısın hemen hemen her zaman İngilizcesi (Tarzancası) kullanılıyor ama Türkçede "az da olsa" kullanılıyorsa ve "neyi kastettiğin anlaşılıyorsa" Türkçesini tercih ediyorum ki yoğunluk irtifası dediğinde herkes ne kastettiğini anlar, mutabık mıyız? :) --Abuk SABUK msj 21:12, 17 Nisan 2012 (UTC)

  Tavsiye ettiğin şekilde biraz düzenledim. İyi geceler.--Abuk SABUK msj 21:52, 17 Nisan 2012 (UTC)

  Ağlamak istiyorum :)[kaynağı değiştir]

  Elias Hobeyka'yı düzenlemişsiniz elinize sağlık :) Aynı şekilde bu işe el atmış tam sayfayı kaydet diyeceğim sırada mükemmel katkınızı fark ettim. Eğer eklemek isterseniz araştırmalarımı buyurun: Kolay gelsin :) Pink.up mesaj 22:04, 24 Nisan 2012 (UTC) Biraz fazla yer kaplayacak ama :) Okuduktan sonra mesajı silebilirsiniz :)

  İBP[kaynağı değiştir]

  Selam Çalıştay,

  Öncelikle İBP'deki hassas terazi yöntemiyle puanlamanız ve herşeyden önce bu proje için gösterdiğiniz çaba için teşekkürler.

  Şimdi bizim bir malumatımız var :) Gerçekten perişan bir halde olan ve birçok da yanlış bilgi içeren Elias Hobeyka'yı düzenlenmesi gereken maddelerde görünce atladım ve tamamen yeniden yazdım. Bu arada aynı anda Pink.up'da bu işe girişmiş (malum onun da ne kadar harika katılımları olduğunu ve maddelere sihirli dokunuş ile yeniden yazdığını biliyorsundur) ve çalışmasını tam kaydederken benim değişikliği farketmiş. Detaylar burada :) 1

  Kendi çalışmasını bana gönderdi ve ben onun çalışmasını da maddeye ekleyeceğim. Yani başka işimiz yokmuş gibi kaçbin madde arasından gidip aynısını bulup, aynı zamanda düzenlemişiz. :) Ben onun bilgileri ile maddeyi tekrar bir gözden geçireceğim ve bu maddeden aldığım puanın aramızda yarı yarıya bölünmesini rica ediyorum. Sevgiler. --Math34 ileti 09:05, 25 Nisan 2012 (UTC)

  Pink.up'ın çalışmasının maddeye eklenmiş hali de burada. ([Pinkup katkıları]) Sevgiler.--Math34 ileti 09:41, 25 Nisan 2012 (UTC)
  Üzerime vazife değil gerçi, ama galiba "bir maruzatımız var" diyecekti arkadaş, dili sürçmüş :)Azadagaoglu (mesaj) 10:56, 25 Nisan 2012 (UTC)
  Bu tür karışıklıkların yaşanması; aslında ne kadar kolektif bir çalışma içerisinde olduğumuzun kanıtıdır. Güzel bir şeydir :) Elden geçirme çalışmalarında zaten madde geçmişini esas alıyorum. Onun için gerekli puanlar, katkılara göre gerekli kullanıcılara verilecektir. İyi çalışmalar :)--Çalıştayileti 14:48, 25 Nisan 2012 (UTC)
  Sayın Math34 inanın puan için her hangi bir talebim yok :) Çalışmanızı da çok beğendiğimi özellikle tekrar belirtmek isterim :) Sadece belki eklemek istersiniz diye bildirmek istemiştim. Pink.up mesaj 20:29, 25 Nisan 2012 (UTC)

  Kutlarım[kaynağı değiştir]

  • Bende sizi tebrik etmek istedim. Kolay gelsin. Tebrikler...--« ί.е. ℳ§₮» 07:31, 7 Mayıs 2012 (UTC)

  işbirliği tartışma[kaynağı değiştir]

  Selam Çalıştay,

  İşbirliğinin tartışma bölümündeki soruma son derece tatmin edici cevabın ve bu proje için çabaların için bir kez daha teşekkürler. Umarım yanlış anlamamışsındır. Bu arada orada yazdığın gibi konu geniş olduğundan sanırım katılım baya güzel. :) Umarım işbirliğine el atanlar daha da artar. Sevgiler... --Math34 ileti 17:53, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Merhaba Math34,

  Evet bu hafta çok yüksek bir katılım oldu :) Açıklamamın sizi tatmin etmesine sevindim. Umarım nice İBP'lere :)--Çalıştayileti 07:10, 7 Mayıs 2012 (UTC)

  Teta[kaynağı değiştir]

  Merhaba Math34. Eski bir kullanıcı olduğunu görmüştüm baya uzun zaman önce, yeniden Vikiye döndüğüne sevindim :) Madde düzenleme ile ilgileniyor musun? Elmacenderesi bi ara TeTa'yı değiştirmiş ve yeniden canlandırmaya çalışmıştı ama kısmet olmamıştı. Şöyle madde düzenlemeye gönüllü birkaç kullanıcı bulsam TeTa'yı yeniden canlandıracağım. Sevgiler... --Berm@nyaİleti 13:05, 7 Mayıs 2012 (UTC)

  Moralimi yükselten sözlerin için teşekkür ederim, elimden geldiğince çalışıyorum :) Bu cevabını kabul olarak algılıyorum, TeTa inşallah canlandırılacak ve orada da yerinizi almanızı umarım, madde düzenleyen kullanıcımız çok az, onun için değerlisiniz :) sevgiler, kolaylıklar. --Berm@nyaİleti 15:37, 7 Mayıs 2012 (UTC)

  Şablon:NBA ödülleri[kaynağı değiştir]

  Merhaba,
  Şuraya göz atıp fikrinizi söyleyebilir misiniz? Şablonda değişiklik yapmak istiyorum, ama daha önceden siz hazırladığınız için size de sormak istedim. --anerka'ya söyleyin 05:44, 6 Haziran 2012 (UTC)

  Haydi iş birliğine![kaynağı değiştir]

  İş birliği projesi çağrısı!


  Wikipediye kolektif katkı
  İş birliği projesine katılın!

  Bu haftanın konusu:Kaynakları eksik maddelerin kaynaklandırılması


  İş birliği projesini büyütmeyi hedefliyoruz. Yeni İBP ile kullanıcılar daha kolay bir şekilde katkıda bulunabilecek, kazanan Vikipedi olacak!

  İBP yeni kullanıcılar için en iyi tecrübe kazanma yerlerinden biridir. Çekinmeyin, bir taraftan kolektif çalışma sayesinde tecrübenizi artırıp diğer taraftan wikipedinin gelişmesine katkıda bulunun!

  Haydi, 25.06.2012 günü başlayacak projeye katılarak hemen siz de birlikte başarma heyecanına ortak olun!  

   


  Bundan sonraki haftalar için mesaj almak istemiyorsanız lütfen bu sayfada bildirin.

  Sargon (mesaj) 05:52, 25 Haziran 2012 (UTC)

  Reality 20:17, 30 Haziran 2012 (UTC)

  Sadrettinmesaj 21:17, 30 Haziran 2012 (UTC)

  Reality 23:50, 30 Haziran 2012 (UTC)

  Teşekkür ederim[kaynağı değiştir]

  • Eheheh :)) Çok teşekkür ederim, beni mutlu ettin. Şablonu iyiki kaldırmışım bak bir yıldızım oldu :) --Berm@nyaİleti 12:32, 8 Temmuz 2012 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
  27. hafta işbirliği projesine katılım için küçük bir teşekkür etmek istiyorum. Sevgilerle Sargon (mesaj) 21:37, 8 Temmuz 2012 (UTC)

  Siyaset VikiProjesi'ne Davet Edildiniz![kaynağı değiştir]

  Society.svg VikiProje Siyaset davetiyesi
  İyi günler.
  Siyaset ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Siyaset VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.--Cano58 (mesaj) 06:07, 10 Temmuz 2012 (UTC)

  Hoşgeldin[kaynağı değiştir]

  Sizin burada tekrar görmek ne güzel :) Umarım eskisi gibi muhteşem katkılarla sizi burada tekrar görürüz. Parapsikolojik konular başta olmak üzere Vikipedi yetim kalmıştı. Sevgiler...--Math34 ileti 18:55, 14 Temmuz 2012 (UTC)
  • Sevgili Math34. Hoşbulduk. Hoşgeldin mesajın için çok teşekkür ederim:) Vikipedi ile ilgili çok yenilik ve teknik gelişmeler olmuş; zaten eskiden bildiğim birçok teknik konuyu da unutmuşum. Onları tekrar hatırlamak ve yeni şeyleri öğrenmek biraz zaman alacak olsa da, deneyeceğim ve özel hayatımdaki çalışmalarımdan arta kalan zamanlarda vikipediye katkıda bulunmaya çalışacağım. Sevgiler...Düşünenadam (mesaj) 19:04, 14 Temmuz 2012 (UTC)

  Tebrikler[kaynağı değiştir]


  vandal[kaynağı değiştir]

  Selam Kibele,

  Sanırım burdasın ondan sana yazıyorum. Bu ip futbolcu istatistiklerini, doğum tarihlerini yanlış bir şekilde düzeltiyor. Farkedilmesi oldukça zor bir sinsi vandalizm var. Görüşmek üzere. --Math34 ileti 20:45, 20 Temmuz 2012 (UTC)

  sen diyosan öyledir math, engellendi. teşekkürler, kolay gelsin.  :) --kibele 20:49, 20 Temmuz 2012 (UTC)
  :) --kibele 20:51, 20 Temmuz 2012 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
  29. hafta işbirliği projesine katılımınız için küçük bir teşekkür. Sevgilerle Sargon (mesaj) 06:33, 23 Temmuz 2012 (UTC)
  • 24 saat engelledim şimdilik, kayıt düştüm mesaj sayfasına. çok dikkatlisin, farketmek zor bu tarz vandalizmleri --Mskyrider ileti 16:43, 23 Temmuz 2012 (UTC)

  10K Tartışmaları[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Proje sayfasının tartışma bölümünü açıp mesajlar aracılığıyla yürütmekte olduğumuz tartışmaları oraya aktardım. >Şurda< İzleme sayfalarımıza ekleyerek daha hızlı eşgüdüm sağlayabiliriz diye düşünüyorum. Karar bekleyen 3 konu var. Sargon (mesaj) 12:48, 29 Temmuz 2012 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
  Bu haftanın iş birliği projesine katılımınız için çok teşekkürler! Katılımınızın devamını umuyorum. Sargon (mesaj) 06:24, 30 Temmuz 2012 (UTC)

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Ayın İBP'si[kaynağı değiştir]

  Şurdaki tartışmaya ilgi gösterebilir misiniz? Sargonileti 12:48, 1 Eylül 2012 (UTC)

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Kusura bakmayın, geçen haftanın ödüllerini ancak verebiliyorum. Sargonileti 11:51, 25 Ekim 2012 (UTC)  Tebrikler![kaynağı değiştir]  İBP 42. hafta[kaynağı değiştir]

  Selam Sargon,

  Öncelikle bayramını geç de olsa kutlarım. Önemli bir konu değil ama dikkatimi çektiği için yazmak istedim. İşbirliği projesi 42. haftanın ilerleme grafiğinde bir hata var sanırım. Hedef olarak 50 çift maddenin birleştirilmesi hedef iken sonuçta 20'den madde fazla birleştirildiği halde %18'de kalmış ilerleme. İyi günler, sevgiler. --Math34 ileti 10:17, 28 Ekim 2012 (UTC)

  Teşekkür ederim Math, senin de bayramın kutlu olsun. Bahsettiğin hatayı düzelttim, uyardığın için teşekkürler. İyi haftalar ve sevgiler. Sargonileti 06:52, 29 Ekim 2012 (UTC)

  Selam[kaynağı değiştir]

  Talebiniz olusturuldu---Aguzer#Cx|7|Kasım|2012|20:55|

  Destek[kaynağı değiştir]

  Wikibooks-logo-tr-noslogan.svg
  Wikinews-logo-tr.png

  Merhaba Math34 , kardeş projelerimiz olan Vikikitap ve Vikihaber ilgisizlikten dolayı güncelliğini ve dinamikliğini kaybetmektedir. Bu projelerin yeni ve gönüllü kullanıcılara ihtiyacı var.

  Bu projelere de destek vermeniz dileğiyle..

  ---Aguzer#Cx|14|Kasım|2012|14:02|

  Destek TUNA73 (mesaj) 13.20, 3 Mayıs 2021 (UTC)[yanıtla]

  200 küsura düştük[kaynağı değiştir]

  • Devam. Kolay gelsin :)...--i.e.msj 11:18, 17 Kasım 2012 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
  "Bilgi kutusu bulunmayan sayfalara bilgi kutusu ekleme" konulu 2012'nin 46. hafta iş birliği projesine katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, katkılarınızın devamını beklerim. Sargonileti 07:04, 19 Kasım 2012 (UTC)
  Yahu eski dostlari görmek ne güzel :) --e.c. 19:44, 6 Şubat 2013 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
  6. hafta İşbirliği projesi olan Nobel Ödülü sahipleri listesi maddesindeki kırmızılıkları giderme ve seçkin liste yapma çalışmasına katılımız için teşekkürler. Bu hafta listeyi SL haline getiremedik ancak kırmızılık sayısını 60'a kadar düşürdük. Kısacası bir haftalık işi kaldı. Bu haftanın işbirliği projesinin konusu ise Düzenlenmeyi bekleyen maddelerin düzenlenmesi. Bu işbirliğine katılımızı bekliyor ve öncelikle Köy Çeşmesindeki ilgili tartışmayı okumanızı öneriyorum. Mukaddimeileti 09:48, 11 Şubat 2013 (UTC)

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Merhaba[kaynağı değiştir]

  Merhaba Math34, bir aydır Vikipedi'ye girmediğini farkettim. Bir sorun mu var acaba diye merak ettim. İyi misin Math? Sevgiler Mukaddimeileti 12:57, 26 Mart 2013 (UTC)

  Reality 23:13, 11 Mayıs 2013 (UTC)

  i.e.msj 09:46, 7 Eylül 2013 (UTC)

  i.e.msj 23:26, 23 Nisan 2014 (UTC)

  Sizi özledik Math34![kaynağı değiştir]

  Math34, Vikipedi sizi özledi!
  Wikipedia mini globe handheld.jpg
  Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

  Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
  Sizi Bekliyoruz!


  En samimi ve içten sevgilerle, Mavrikantmsj 09:27, 19 Aralık 2014 (UTC)

  bilgi[kaynağı değiştir]

  Diyapazon, 14:14, 5 Temmuz 2015 (UTC)

  Diyapazon, 14:17, 5 Temmuz 2015 (UTC)

  Recep Şahin Köktürk Spor Salonu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Recep Şahin Köktürk Spor Salonu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Recep Şahin Köktürk Spor Salonu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Pragdonmesaj 00:12, 24 Kasım 2016 (UTC)

  Deniz (mesaj) 20:41, 9 Nisan 2017 (UTC)

  Deniz (mesaj) 23:51, 3 Mayıs 2017 (UTC)

  Lounge FM silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Lounge FM) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Lounge FM sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Cobija (mesaj) 17:22, 24 Eylül 2017 (UTC)

  Dünya Radyo silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Dünya Radyo) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Dünya Radyo sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 01:19, 16 Ocak 2018 (UTC)

  Edip Buran Spor Salonu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Edip Buran Spor Salonu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Edip Buran Spor Salonu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.35, 2 Nisan 2018 (UTC)[yanıtla]

  Meltem Radyo silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Meltem Radyo) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Meltem Radyo sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 08.20, 14 Nisan 2018 (UTC)[yanıtla]

  SakhalinioBuyrun beniiiim? 19.59, 19 Mayıs 2018 (UTC)[yanıtla]

  --ToprakM 20.04, 21 Şubat 2020 (UTC)[yanıtla]

  --ToprakM 15.48, 7 Mart 2020 (UTC)[yanıtla]

  evrifaessa ❯❯❯ mesaj 11.27, 18 Temmuz 2020 (UTC)[yanıtla]

  Sizi özledik Math34![kaynağı değiştir]

  Math34, Vikipedi sizi özledi!
  Wikipedia mini globe handheld.jpg
  Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

  Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
  Sizi Bekliyoruz!


  En samimi ve içten sevgilerle, Cedreon (mesaj) 17.15, 7 Ocak 2021 (UTC)[yanıtla]

  Dil bağlantıları ekleme[kaynağı değiştir]

  Selamlar. Bir maddeyi eklediğiniz zaman, örneğin İngilizce Vikipedi'den çeviriyorsanız, oradaki sayfanın sol kısmındaki dil bağlantılarının en altında edit links diye bir buton var. Ona tıklayıp, karşınıza çıkan sayfada dil bağlantısı eklerseniz daha sağlıklı olacaktır. Günümüzde artık Vikipedi maddesi içinden dil bağlantısı eklenmiyor ve botların da bu şekilde tarama yapıp yapmadığından emin değilim. Herralde Ödülü açılalı birkaç gün olmuş mesela ve dil bağlantılarıyla ilgilenmemiş botlar. İyi katkılar dilerim :)--NanahuatlEfendim? 09.26, 17 Şubat 2021 (UTC)[yanıtla]

  Teşekkür ederim bilgi için. Seneler önce herşey daha manuel olduğu için alışmak zor :) Eskiden bildiğim İngilizce veya birkaç dile yaptığım gibi en:, de: vs eklediğin zaman botlar ilgileniyordu diye hatırlıyorum. Doğru olan oysa bundan sonra dediğiniz gibi yapacağım, teşekkür ederim. Size de iyi günler.--Math34 ileti 09.43, 17 Şubat 2021 (UTC)[yanıtla]

  Estağfurullah. Aynen, eskiden öyleydi, birkaç yıldır değişti sistem. Botların dahi bakmadığını ben şimdi fark ettim aslında :) İyi günler tekrar.--NanahuatlEfendim? 09.53, 17 Şubat 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü - Haftanın 2.'si Ödülü[kaynağı değiştir]

  Silver medal wikiproject.png
  İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

  Merhaba Math34,
  7. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Hayvan hakları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.06, 22 Şubat 2021 (UTC)[yanıtla]


  İş Birliği Projesi ödülü - Hukuk Yıldızı[kaynağı değiştir]

  Barnstar Law Silver.svg
  Hukuk Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Math34,
  7. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Hayvan hakları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Hukuk Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.06, 22 Şubat 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü - 10 Madde Yıldızı[kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png
  10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Math34,
  7. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Hayvan hakları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında 10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.06, 22 Şubat 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü - İleri Seviye Madde Yıldızı[kaynağı değiştir]

  Navy barnstar gold.svg
  İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Math34,
  7. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Hayvan hakları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.06, 22 Şubat 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Guestbook barnstar.png
  Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Math34,
  8. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kategori:Yazım ve noktalama yanlışları içeren maddelerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 20.18, 3 Mart 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Silver medal wikiproject.png
  İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

  Merhaba Math34,
  10. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kadınlarla ilgili maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 07.11, 16 Mart 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png
  10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Math34,
  10. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kadınlarla ilgili maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında 10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 07.11, 16 Mart 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Feminism Barnstar Hires.png
  Kadın Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Math34,
  10. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kadınlarla ilgili maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Kadın Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 07.11, 16 Mart 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Articles for Creation Barnstar Hires.png
  Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Math34,
  12. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:FIBA Avrupa federasyonları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 08.17, 29 Mart 2021 (UTC)[yanıtla]

  Bir fincan kahve de sizin için![kaynağı değiştir]

  Cup-o-coffee-simple.svg Uzun zaman sonra eskilerle karşılaşmak güzel. Mekanı terk etmediğin için sıcak ve güzel aromalı bir kahve benden...:) Tanyel (mesaj) 10.41, 8 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Gold medal wikiproject.png
  İş Birliği Projesi Haftanın 1.'si ödülünün sahibi oldunuz!

  Merhaba Math34,
  14. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Hollywood Bulvarı üzerindeki yıldızların listesindeki kırmızı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 1.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.27, 13 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]


  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Film Barnstar Hires Gold.svg
  Sinema Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Math34,
  14. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Hollywood Bulvarı üzerindeki yıldızların listesindeki kırmızı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Sinema Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.27, 13 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  Opel[kaynağı değiştir]

  Opel maddesinde yaptığım değişiklik 24 gündür incelenmeyi bekliyor, bir bakar mısınız? hantpc; 15.21, 28 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  Rica[kaynağı değiştir]

  Geçmişte Analiz sahifesini gözden geçirmişiniz. Rica etsem tekrar inceleyebilir misiniz?--81.217.66.180 12.06, 28 Haziran 2021 (UTC)[yanıtla]

  TGRT FM silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (TGRT FM) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/TGRT FM sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --Kadıköylü Mesaj 18.08, 14 Ocak 2022 (UTC)[yanıtla]