Kullanıcı mesaj:E3.akpinar

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

VikiProje?[kaynağı değiştir]

Merhaba, daha önce hiç VikiProje yaptınızmı?Ben VikiProje Ankara adında bir proje yapmayı düşünüyorum.Sizde bu fikirdeyseniz bana mesaj atın, mutlaka bakarım.Eğer cevap verirseniz sevinirim.Ankara'da yaşayan biri olarak ülkemizin başkentini ilgilendiren tüm maddeleri düzenlemek ve geliştirmek istemezmisiniz? Can 15:35 , 31 Mayıs 2012 (UTC)VikiProje?

VikiProje tamam[kaynağı değiştir]

Vikiproje:Ankara'yı oluşturdum.Katkıda bulunursanız sevinirim.Can 19:55 , 31 Mayıs 2012 (UTC)

VikiProje Ankara[kaynağı değiştir]

VikiProje Ankara'nın bir üyesisiniz.Alttaki şablonu kullanmanızı öneririm.Teşekkürler.

Hittite sun disk.jpeg Bu kullanıcı Vikiproje Ankara'nın bir üyesidir.Küçük Bir Rica[kaynağı değiştir]

Sayın VikiProje Ankara üyesi, bu proje ile ilgili mesajlarınızı Çalışma sayfası'na atmanızı rica ediyorum, iyi günler...Can 08:50 , 3 Haziran 2012 (UTC)

VikiProje Siyaset'e Davet Edildiniz![kaynağı değiştir]

Society.svg VikiProje Siyaset davetiyesi
İyi günler...
Siyaset ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Siyaset VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

~--~AtakanCanileti 08:05, 13 Haziran 2012 (UTC)

i.e.msj 20:59, 15 Nisan 2013 (UTC)

VikiProje:LGBT[kaynağı değiştir]

Non-standard LGBT flag, Madrid Gay Pride 2008.jpg VikiProje LGBT davetiyesi
LGBT (lezbiyen, gey, biseksüel ya da transgender) konularıyla ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı ve geliştirmeyi hedefleyen LGBT Projesi ile ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. - @Lubunya 20:32, 24 Eylül 2013 (UTC)
Nuvola apps important.svg
Az önce yaptığınız değişiklik, Vikipedi'nin tarafsız bakış açısı politikasını ihlâl ettiği için geri alındı ya da silindi. Vikipedi özgür ansiklopedidir, ancak bir blog, serbest kürsü, ya da reklam alanı değildir. Vikipedi'de herhangi bir kişi, kuruluş, örgüt, ideoloji, dernek ya da kurumun propagandası yer alamaz. Lütfen tarafsız bakış açısı politikasını inceleyiniz. Bu tutumunuzu sürdürmeniz halinde engellenebilirsiniz. --kibele 14:55, 10 Aralık 2014 (UTC)


ansiklopedik uyarı[kaynağı değiştir]

merhaba, Veganlık maddesine eklemekte ısrarcı olduğunuz, ansiklopedik tarafsızlığı ihlal eden ve yorum içeren katkı yüzünden iki kez engel aldınız. döndünüz ve aynı değişikliği yapmayı sürdürüyorsunuz. bu kez 1 aylığına engellemeden önce bir kez daha sizi ansiklopedik tarafsızlığa davet etmek isterim. kibele 22:31, 19 Aralık 2014 (UTC) 17:41, 25 Aralık 2014 (UTC)

ansiklopedik uyarı[kaynağı değiştir]

merhaba

tarafsızlık ilkesini ihlal ettiğini düşünmediğim bilimsel bilgiyi buraya eklemekte ısrarcıyım. size daha önce iki kere mesaj ırakmıştım. iletişime geçmeye çalıştım lakin sonuç alamadım. tarafsızlık ilkesini ihlal eden cümle nedir, söyleyin. çıkaralım. tarafsızlık ilkesini gözeeyim derken yanlış bilgi yazılmasında ısrar ediyorsunuz. orada yazılanlar tamamiyle insanları manipüle etmeye yönelik bilgilerdir. siz benim yazdığım yorum içeren(!) yazıyı kaldırıp yanlış bilgi içeren içeriği geri getiriyorsunuz. bunu değiştirelim.

sevgiler

merhaba, böyle parantezler içine yorumlar yazarak ansiklopedik katkıda bulunulmayacağını farketmenizi umuyorum. bunu benimle değil, tartışma sayfasında ilgili bütün kullanıcılarla konuşmalısınız. daha önce başka kullanıcılar tarafından da çıkartıldı. maddeyi iyileştirmek istiyorsanız buyrun. --kibele 22:31, 19 Aralık 2014 (UTC) 17:28, 26 Aralık 2014 (UTC)

Hoş geldiniz E3.akpinar![kaynağı değiştir]

Vikipedi
Vikipe-tan

Davet..
Gelin bize; bilgiye destek verin!

Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Mavrikantmsj 07:57, 28 Aralık 2014 (UTC)


Merhaba E3.akpinar, Eğer cevabınız olumlu ise Vikipedi:Devriyelik başvurusu sayfasından başvurunuzu yapabilirsiniz. İyi Vikiler. --Mavrikantmsj 07:57, 28 Aralık 2014 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
Teşekkürler wortex (mesaj) 21:27, 27 Nisan 2016 (UTC)

VikiProje Sovyetler Birliği daveti[kaynağı değiştir]

Coat of arms of the Soviet Union 1.svg
Flag of the Soviet Union (1924–1955).svg
VikiProje Sovyetler Birliği Daveti
İyi günler, iyi Vikiler.
Sovyetler Birliği ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesine davetlisiniz.

Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin, iş bölümü ve hedefler kısmına yapmayı düşündüğü katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İşbirliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

--Ahmet Turhan (mesaj) 11:10, 6 Kasım 2016 (UTC)