Skate Canada International

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Atla: kullan, ara

Skate Canada International ISU Grand Prix Finalleri'ne gidecek sporcuları belirlemek için yapılan yarışmalardan biridir. Erkekler, kadınlar, çiftler ve buz dansında yarışmalar düzenlenir. ISU Grand Prix Finalleri serilerindeki yarışmaların 2.'sidir. Yarışmalar 1973'den bu yana düzenlenmekte ve 1995'den beri Grand Prix serilerileri içinde yer almaktadır.

2008 yılındaki yarışma (2008 Skate Canada International) Ottawa, Ontario'da 31 Ekim-2 Kasım arasında yapılmıştır.

Madalya kazananlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Erkekler[değiştir | kaynağı değiştir]

Men's Medalists
Yıl Yer Altın Gümüş Bronz
1973 Calgary
1974 Kitchener Kanada Ron Shaver Japonya Minoru Sano Amerika Birleşik Devletleri Charles Tickner
1975 Edmonton Kanada Toller Cranston Kanada Ron Shaver Amerika Birleşik Devletleri Terry Kubicka
1976 Ottawa Kanada Ron Shaver Birleşik Krallık Robin Cousins Amerika Birleşik Devletleri David Santee
1977 Moncton Birleşik Krallık Robin Cousins Amerika Birleşik Devletleri Charles Tickner Amerika Birleşik Devletleri Scott Cramer
1978 Vancouver Japonya Fumio Igarashi Amerika Birleşik Devletleri Charles Tickner Kanada Brian Pockar
1979 Competition not held
1980 Calgary Amerika Birleşik Devletleri Scott Hamilton Kanada Brian Pockar Amerika Birleşik Devletleri David Santee
1981 Ottawa Batı Almanya Norbert Schramm Kanada Brian Orser Çekoslovakya Josef Sabovcik
1982 Kitchener Amerika Birleşik Devletleri Brian Boitano Kanada Brian Orser Batı Almanya Heiko Fischer
1983 Halifax Kanada Brian Orser Polonya Grzegorz Filipowski Japonya Masaru Ogawa
1984 Victoria Kanada Brian Orser Polonya Grzegorz Filipowski Japonya Masaru Ogawa
1985 London Çekoslovakya Josef Sabovcik Amerika Birleşik Devletleri Scott Williams Polonya Grzegorz Filipowski
1986 Regina Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Vitaly Egorov Amerika Birleşik Devletleri Christopher Bowman Polonya Grzegorz Filipowski
1987 Calgary Kanada Brian Orser Amerika Birleşik Devletleri Brian Boitano Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Viktor Petrenko
1988 Thunder Bay Kanada Kurt Browning Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Viktor Petrenko Amerika Birleşik Devletleri Angelo D'Agostino
1989 Cornwall Çekoslovakya Petr Barna Amerika Birleşik Devletleri Paul Wylie Batı Almanya Daniel Weiss
1990 Lethbridge Kanada Kurt Browning Polonya Grzegorz Filipowski Amerika Birleşik Devletleri Mark Mitchell
1991 London Kanada Elvis Stojko Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Vasily Yeremenko Amerika Birleşik Devletleri Paul Wylie
1992 Victoria Kanada Elvis Stojko Amerika Birleşik Devletleri Scott Davis Fransa Eric Millot
1993 Ottawa Kanada Kurt Browning Amerika Birleşik Devletleri Mark Mitchell Birleşik Krallık Steven Cousins
1994 Red Deer Kanada Elvis Stojko İsrail Michael Shmerkin Kanada Sébastien Britten
1995 Saint John Rusya Alexei Urmanov İsrail Michael Shmerkin Fransa Eric Millot
1996 Kitchener Kanada Elvis Stojko Rusya Ilia Kulik Amerika Birleşik Devletleri Scott Davis
1997 Halifax Kanada Elvis Stojko Rusya Ilia Kulik Danimarka Michael Tyllesen
1998 Kamloops Rusya Evgeni Plushenko Kanada Elvis Stojko Macaristan Szabolcs Vidrai
1999 Saint John Rusya Alexei Yagudin Kanada Elvis Stojko Japonya Takeshi Honda
2000 Mississauga Rusya Alexei Yagudin Amerika Birleşik Devletleri Todd Eldredge Amerika Birleşik Devletleri Matthew Savoie
2001 Saskatoon Rusya Alexei Yagudin Kanada Elvis Stojko Amerika Birleşik Devletleri Todd Eldredge
2002 Quebec City Japonya Takeshi Honda Kanada Emanuel Sandhu Rusya Stanislav Timchenko
2003 Mississauga Rusya Evgeni Plushenko Kanada Jeffrey Buttle Japonya Takeshi Honda
2004 Halifax Kanada Emanuel Sandhu Kanada Ben Ferreira Kanada Jeffrey Buttle
2005 St. John's Kanada Emanuel Sandhu Kanada Jeffrey Buttle Japonya Nobunari Oda
2006 Victoria İsviçre Stéphane Lambiel Japonya Daisuke Takahashi Amerika Birleşik Devletleri Johnny Weir
2007 Quebec City Fransa Brian Joubert Belçika Kevin Van Der Perren Kanada Jeffrey Buttle
2008 Ottawa Kanada Patrick Chan Amerika Birleşik Devletleri Ryan Bradley Amerika Birleşik Devletleri Evan Lysacek
2009 Kitchener Amerika Birleşik Devletleri Jeremy Abbott Japonya Daisuke Takahashi Fransa Alban Préaubert
2010 Kingston Kanada Patrick Chan Japonya Nobunari Oda Amerika Birleşik Devletleri Adam Rippon
2011 Mississauga Kanada Patrick Chan İspanya Javier Fernández Japonya Daisuke Takahashi
2012 Windsor İspanya Javier Fernández Kanada Patrick Chan Japonya Nobunari Oda
2013 Saint John Kanada Patrick Chan Japonya Yuzuru Hanyu Japonya Nobunari Oda

Kadınlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Ladies Medalists
Yıl Yer Altın Gümüş Bronz
1973 Calgary
1974 Kitchener Kanada Lynn Nightingale Doğu Almanya Anette Poetzsch Amerika Birleşik Devletleri Wendy Burge
1975 Edmonton İtalya Susanna Driano Amerika Birleşik Devletleri Kathy Malmberg Japonya Emi Watanabe
1976 Ottawa Kanada Kim Alletson Birleşik Krallık Karena Richardson Doğu Almanya Garnet Ostermeier
1977 Moncton Amerika Birleşik Devletleri Linda Fratianne Amerika Birleşik Devletleri Lisa Marie Allen Kanada Heather Kemkaran
1978 Vancouver Amerika Birleşik Devletleri Lisa-Marie Allen Avusturya Claudia Kristofics-Binder Finlandiya Kristina Wegelius
1979 Competition not held
1980 Calgary Amerika Birleşik Devletleri Elaine Zayak Kanada Tracey Wainman Avusturya Claudia Kristofics-Binder
1981 Ottawa Kanada Tracey Wainman Amerika Birleşik Devletleri Rosalyn Sumners Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Kira Ivanova
1982 Kitchener Amerika Birleşik Devletleri Vikki De Vries Finlandiya Kristina Wegelius Amerika Birleşik Devletleri Rosalyn Sumners
1983 Halifax Doğu Almanya Katarina Witt Kanada Kay Thompson Amerika Birleşik Devletleri Tiffany Chin
1984 Victoria Japonya Midori Ito Amerika Birleşik Devletleri Tiffany Chin Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Lebedeva
1985 London Amerika Birleşik Devletleri Caryn Kadavy Kanada Elizabeth Manley Batı Almanya Patricia Neske
1986 Regina Kanada Elizabeth Manley Batı Almanya Claudia Leistner Birleşik Krallık Joanne Conway
1987 Calgary Amerika Birleşik Devletleri Debi Thomas Kanada Elizabeth Manley Birleşik Krallık Joanne Conway
1988 Thunder Bay Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Lebedeva Amerika Birleşik Devletleri Jill Trenary Batı Almanya Patricia Neske
1989 Cornwall Amerika Birleşik Devletleri Kristi Yamaguchi Doğu Almanya Simone Lang Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Lebedeva
1990 Lethbridge Kanada Josée Chouinard Kanada Lisa Sargeant Amerika Birleşik Devletleri Holly Cook
1991 London Fransa Surya Bonaly Almanya Marina Kielmann Kanada Karen Preston
1992 Victoria Rusya Maria Butyrskaya Belçika Alice Sue Claeys Kanada Josée Chouinard
1993 Ottawa Çin Halk Cumhuriyeti Chen Lu Rusya Olga Markova Kanada Karen Preston
1994 Red Deer Macaristan Krisztina Czakó Fransa Laetitia Hubert Amerika Birleşik Devletleri Jessica Mills
1995 Saint John Amerika Birleşik Devletleri Michelle Kwan Japonya Hanae Yokoya Kanada Josee Chouinard
1996 Kitchener Rusya Irina Slutskaya Amerika Birleşik Devletleri Tara Lipinski İsviçre Lucinda Ruh
1997 Halifax Amerika Birleşik Devletleri Michelle Kwan Rusya Maria Butyrskaya Fransa Surya Bonaly
1998 Kamloops Ukrayna Elena Liashenko Japonya Fumie Suguri Rusya Irina Slutskaya
1999 Saint John Amerika Birleşik Devletleri Michelle Kwan Rusya Julia Soldatova Kanada Jennifer Robinson
2000 Mississauga Rusya Irina Slutskaya Amerika Birleşik Devletleri Michelle Kwan Japonya Fumie Suguri
2001 Saskatoon Amerika Birleşik Devletleri Sarah Hughes Rusya Irina Slutskaya Amerika Birleşik Devletleri Michelle Kwan
2002 Quebec City Amerika Birleşik Devletleri Sasha Cohen Japonya Fumie Suguri Rusya Viktoria Volchkova
2003 Mississauga Amerika Birleşik Devletleri Sasha Cohen Japonya Shizuka Arakawa Macaristan Julia Sebestyen
2004 Halifax Kanada Cynthia Phaneuf Japonya Yoshie Onda Finlandiya Susanna Pöykiö
2005 St. John's Amerika Birleşik Devletleri Alissa Czisny Kanada Joannie Rochette Japonya Yukari Nakano
2006 Victoria Kanada Joannie Rochette Japonya Fumie Suguri Güney Kore Kim Yu-Na
2007 Quebec City Japonya Mao Asada Japonya Yukari Nakano Kanada Joannie Rochette
2008 Ottawa Kanada Joannie Rochette Japonya Fumie Suguri Amerika Birleşik Devletleri Alissa Czisny
2009 Kitchener Kanada Joannie Rochette Amerika Birleşik Devletleri Alissa Czisny Finlandiya Laura Lepistö
2010 Kingston Amerika Birleşik Devletleri Alissa Czisny Rusya Ksenia Makarova Kanada Amelie Lacoste
2011 Mississauga Rusya Elizaveta Tuktamysheva Japonya Akiko Suzuki Amerika Birleşik Devletleri Ashley Wagner
2012 Windsor Kanada Kaetlyn Osmond Japonya Akiko Suzuki Japonya Kanako Murakami
2013 Saint John Rusya Julia Lipnitskaia Japonya Akiko Suzuki Amerika Birleşik Devletleri Gracie Gold

Çiftler[değiştir | kaynağı değiştir]

Pairs Medalists
Yıl Yer Altın Gümüş Bronz
1973 Calgary
1974 Kitchener
1975 Edmonton
1976 Ottawa
1977 Moncton
1978 Vancouver
1979 Competition not held
1980 Calgary
1981 Ottawa
1982 Kitchener
1983 Halifax
1984 Victoria Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Elena Bechke / Valery Kornienko Kanada Cynthia Coull / Mark Rowsom Kanada Katherina Matousek / Lloyd Eisler
1985 London Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Ekaterina Gordeeva / Sergei Grinkov Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Veronika Pershina / Marat Akbarov Kanada Denise Benning / Lyndon Johnston
1986 Regina Kanada Cynthia Coull / Mark Rowsom Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Ekaterina Gordeeva / Sergei Grinkov Amerika Birleşik Devletleri Natalie Seybold / Wayne Seybold
1987 Calgary Kanada Christine Hough / Doug Ladret Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Elena Kvitchenko / Rashid Kadyrkaev Amerika Birleşik Devletleri Katy Keely / Joseph Mero
1988 Thunder Bay Kanada Isabelle Brasseur / Lloyd Eisler Doğu Almanya Peggy Schwarz / Alexander König Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Ekaterina Murugova / Artem Torgashov
1989 Cornwall Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Elena Leonova / Gennady Krasnitsky Kanada Cindy Landry / Lyndon Johnston Kanada Michelle Menzies / Kevin Wheeler
1990 Lethbridge Kanada Isabelle Brasseur / Lloyd Eisler Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Evgenia Shishkova / Vadim Naumov Kanada Michelle Menzies / Kevin Wheeler
1991 London Kanada Stacey Ball / Jean-Michel Bombardier Kanada Michelle Menzies / Kevin Wheeler Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Marina Eltsova / Andrei Bushkov
1992 Victoria Almanya Mandy Wötzel / Ingo Steuer Kanada Michelle Menzies / Jean-Michel Bombardier Avustralya Danielle Carr / Stephen Carr
1993 Ottawa Rusya Ekaterina Gordeeva / Sergei Grinkov Çek Cumhuriyeti Radka Kovarikova / Rene Novotny Kanada Michelle Menzies / Jean-Michel Bombardier
1994 Red Deer Kanada Kristy Sargeant / Kris Wirtz Letonya Elena Berezhnaya / Oleg Shliakhov Fransa Sarah Abitbol / Stephane Bernadis
1995 Saint John Rusya Eugenia Shishkova / Vadim Naumov Rusya Maria Petrova / Anton Sikharulidze Kanada Jodeyne Higgins / Sean Rice
1996 Kitchener Almanya Mandy Woetzel / Ingo Steuer Rusya Marina Eltsova / Andrei Bushkov Amerika Birleşik Devletleri Kyoko Ina / Jason Dungjen
1997 Halifax Rusya Oksana Kazakova / Artur Dmitriev Kazakistan Marianna Khalturina / Andrei Kroukov Fransa Sarah Abitbol / Stephane Bernadis
1998 Kamloops Çin Halk Cumhuriyeti Shen Xue / Zhao Hongbo Rusya Maria Petrova / Alexei Tikhonov Kanada Jamie Sale / David Pelletier
1999 Saint John Rusya Elena Berezhnaya / Anton Sikharulidze Amerika Birleşik Devletleri Kyoko Ina / John Zimmerman Kanada Kristy Wirtz / Kris Wirtz
2000 Mississauga Kanada Jamie Sale / David Pelletier Rusya Elena Berezhnaya / Anton Sikharulidze Rusya Maria Petrova / Alexei Tikhonov
2001 Saskatoon Kanada Jamie Sale / David Pelletier Rusya Tatiana Totmianina / Maxim Marinin Kanada Anabelle Langlois / Patrice Archetto
2002 Quebec City Rusya Tatiana Totmianina / Maxim Marinin Çin Halk Cumhuriyeti Pang Qing / Tong Jian Kanada Anabelle Langlois / Patrice Archetto
2003 Mississauga Rusya Tatiana Totmianina / Maxim Marinin Çin Halk Cumhuriyeti Shen Xue / Zhao Hongbo Polonya Dorota Zagórska / Mariusz Siudek
2004 Halifax Çin Halk Cumhuriyeti Shen Xue / Zhao Hongbo Çin Halk Cumhuriyeti Pang Qing / Tong Jian Polonya Dorota Zagórska / Mariusz Siudek
2005 St. John's Almanya Aliona Savchenko / Robin Szolkowy Rusya Maria Petrova / Alexei Tikhonov Kanada Valerie Marcoux / Craig Buntin
2006 Victoria Çin Halk Cumhuriyeti Zhang Dan / Zhang Hao Amerika Birleşik Devletleri Rena Inoue / John Baldwin Kanada Valerie Marcoux / Craig Buntin
2007 Quebec City Almanya Aliona Savchenko / Robin Szolkowy Kanada Jessica Dubé / Bryce Davison Rusya Yuko Kawaguchi / Alexander Smirnov
2008 Ottawa Rusya Yuko Kawaguchi / Alexander Smirnov Kanada Jessica Dubé / Bryce Davison Amerika Birleşik Devletleri Keauna McLaughlin / Rockne Brubaker
2009 Kitchener Almanya Aliona Savchenko / Robin Szolkowy Rusya Maria Mukhortova / Maxim Trankov Kanada Jessica Dubé / Bryce Davison
2010 Kingston Rusya Lubov Iliushechkina/Nodari Maisuradze Kanada Kirsten Moore-Towers/Dylan Muscovitch Kanada Paige Lawrence/Rudi Swiegers
2011 Mississauga Rusya Tatiana Volosozhar / Maxim Trankov Çin Halk Cumhuriyeti Sui Wenjing / Han Cong Kanada Meagan Duhamel / Eric Radford
2012 Windsor Almanya Aliona Savchenko / Robin Szolkowy Kanada Meagan Duhamel / Eric Radford İtalya Stefania Berton / Ondřej Hotárek
2013 Saint John İtalya Stefania Berton / Ondřej Hotárek Çin Halk Cumhuriyeti Sui Wenjing / Han Cong Kanada Meagan Duhamel / Eric Radford

Buz dansı[değiştir | kaynağı değiştir]

Ice Dancing Medalists
Yıl Yer Altın Gümüş Bronz
1973 Calgary Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Irina Moiseeva / Andrei Minenkov
1974 Kitchener Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Irina Moiseeva / Andrei Minenkov Amerika Birleşik Devletleri Colleen O'Connor / Jim Millns Birleşik Krallık Janet Thompson / Warren Maxwell
1975 Edmonton Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Linichuk / Gennadi Karponosov Kanada Barbara Berezowski / David Porter İtalya Matilde Ciccia / Lamberto Ceserani
1976 Ottawa Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Linichuk / Gennadi Karponosov Birleşik Krallık Janet Thompson / Warren Maxwell Kanada Susan Carscallen / Eric Gillies
1977 Moncton Birleşik Krallık Janet Thompson / Warren Maxwell Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Marina Zoueva / Andrei Vitman Kanada Lorna Wighton / John Dowding
1978 Vancouver Macaristan Krisztina Regöczy / Andras Sallay Kanada Lorna Wighton / John Dowding Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Marina Zoueva / Andrei Vitman
1979 Competition not held
1980 Calgary Amerika Birleşik Devletleri Judy Blumberg / Michael Seibert Birleşik Krallık Karen Barber / Nicky Slater Kanada Marie McNeill / Rob McCall
1981 Ottawa Amerika Birleşik Devletleri Carol Fox / Richard Dalley Birleşik Krallık Karen Barber / Nicholas Slater Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Karamysheva / Rostislav Sinitsyn
1982 Kitchener Amerika Birleşik Devletleri Elisa Spitz / Scott Gregory Kanada Tracy Wilson / Rob McCall Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Annenko / Genrich Sretenski
1983 Halifax Kanada Tracy Wilson / Rob McCall Birleşik Krallık Wendy Sessions / Stephen Williams Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Annenko / Genrich Sretenski
1984 Victoria Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Olga Volozhinskaya / Alexandr Svinin Batı Almanya Petra Born / Rainer Schoenborn Kanada Kelly Johnson / John Thomas
1985 London Amerika Birleşik Devletleri Renee Roca / Donald Adair Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Olga Volozhinskaya / Alexandr Svinin Avusturya Kathrin Beck / Christoff Beck
1986 Regina Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Annenko / Genrikh Stretensky Amerika Birleşik Devletleri Suzanne Semanick / Scott Gregory Kanada Karyn Garossino / Rod Garossino
1987 Calgary Kanada Tracy Wilson / Rob McCall Avusturya Kathrin Beck / Christoff Beck İtalya Lia Trovati / Roberto Pelizzola
1988 Thunder Bay Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Natalia Annenko / Genrikh Stretensky Amerika Birleşik Devletleri April Sargent / Russ Witherby Kanada Melanie Cole / Michael Farrington
1989 Cornwall Amerika Birleşik Devletleri Susanne Semanick / Ron Kravette Kanada Michelle McDonald / Mark Mitchell Kanada Jacqueline Petr / Mark Janoschak
1990 Lethbridge Kanada Jacqueline Petr / Mark Janoschak Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Irina Romanova / Igor Iaroshenko Polonya Malgorgata Grajcar / Andrzej Dostatni
1991 London İtalya Stefania Calegari / Pasquale Camerlengo Fransa Sophia Moniotte / Pascal Lavanchy Çek Cumhuriyeti Katerina Mrazova / Martin Simecek
1992 Victoria Finlandiya Susanna Rahkamo / Petri Kokko Rusya Iroslava Nechaeva / Yurie Chesnichenko Çek Cumhuriyeti Katerina Mrazova / Martin Simecek
1993 Ottawa Fransa Sophie Moniotte / Pascal Lavanchy Beyaz Rusya Tatiana Navka / Samuel Gezolian Kanada Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz
1994 Red Deer Kanada Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Litvanya Margarita Drobiazko / Povilas Vanagas Amerika Birleşik Devletleri Renee Roca / Gorsha Sur
1995 Saint John Kanada Shae-Lynn Bourne / Viktor Kraatz Fransa Marina Anissina / Gwendal Peizerat Ukrayna Irina Romanova / Igor Yaroshenko
1996 Kitchener Kanada Shae-Lynn Bourne / Viktor Kraatz Fransa Marina Anissina / Gwendal Peizerat İtalya Barbara Fusar-Poli / Maurizio Margaglio
1997 Halifax Kanada Shae-Lynn Bourne / Viktor Kraatz Amerika Birleşik Devletleri Elizabeth Punsalan / Jerod Swallow Rusya Irina Lobacheva / Ilia Averbukh
1998 Kamloops Kanada Shae-Lynn Bourne / Viktor Kraatz Litvanya Margarita Drobiazko / Povilas Vanagas Polonya Sylwia Nowak / Sebastien Kolasinski
1999 Saint John Litvanya Margarita Drobiazko / Povilas Vanagas Ukrayna Elena Grushina / Ruslan Goncharov Fransa Isabelle Delobel / Olivier Schoenfelder
2000 Mississauga Fransa Marina Anissina / Gwendal Peizerat İsrail Galit Chait / Sergei Sakhnovski Kanada Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon
2001 Saskatoon Kanada Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz İsrail Galit Chait / Sergei Sakhnovski Fransa Isabelle Delobel / Olivier Schoenfelder
2002 Quebec City Ukrayna Elena Grushina / Ruslan Goncharov Kanada Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Rusya Svetlana Kulikova / Arseni Markov
2003 Mississauga Rusya Tatiana Navka / Roman Kostomarov Bulgaristan Albena Denkova / Maxim Staviyski Kanada Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon
2004 Halifax Bulgaristan Albena Denkova / Maxim Staviyski Kanada Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon İsrail Galit Chait / Sergei Sakhnovski
2005 St. John's Kanada Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Ukrayna Elena Grushina / Ruslan Goncharov Amerika Birleşik Devletleri Melissa Gregory / Denis Petukhov
2006 Victoria Kanada Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Kanada Tessa Virtue / Scott Moir İtalya Federica Faiella / Massimo Scali
2007 Quebec City Kanada Tessa Virtue / Scott Moir İtalya Anna Cappellini / Luca Lanotte Fransa Pernelle Carron / Mathieu Jost
2008 Ottawa Amerika Birleşik Devletleri Meryl Davis / Charlie White Kanada Vanessa Crone / Paul Poirier Fransa Nathalie Péchalat / Fabian Bourzat
2009 Kitchener Kanada Tessa Virtue / Scott Moir Fransa Nathalie Péchalat / Fabian Bourzat Kanada Kaitlyn Weaver / Andrew Poje
2010 Kingston Kanada Vanessa Crone / Paul Poirier Birleşik Krallık Sinead Kerr / John Kerr Amerika Birleşik Devletleri Madison Chock / Greg Zuerlein
2011 Mississauga Kanada Tessa Virtue / Scott Moir Kanada Kaitlyn Weaver / Andrew Poje İtalya Anna Cappellini / Luca Lanotte
2012 Windsor Kanada Tessa Virtue / Scott Moir İtalya Anna Cappellini / Luca Lanotte Rusya Ekaterina Riazanova / Ilia Tkachenko
2013 Saint John Kanada Tessa Virtue / Scott Moir Kanada Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Amerika Birleşik Devletleri Madison Hubbell / Zachary Donohue

Kaynaklar[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

ISU Event Pages[değiştir | kaynağı değiştir]