Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Vikipedi:VikiProje Ankara

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir.Proje canlandırılıyor.Vikiçizer (mesaj) 19:19, 18 Haziran 2017 (UTC)

Vikiproje:Ankara[kaynağı değiştir]

(Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK)

Ortak çalışma yok. Bütün içerikler VikiProje Türkiye'den kopyalanmış. Hiçbir maddeye proje şablonu eklenmemiş.

Ankara, Vikiproje Türkiye altında bir başlık olarak zaten geliştirilebilir. O yüzden projenin şuanki durumu haricinde gelecekte de aktif olacağını düşünmüyorum. Mavrikantmsj 22:39, 17 Mayıs 2017 (UTC)

  • Silinsin Silinsin Gerekçeye katılıyorum. --CosmosAwaymesaj 16:24, 18 Mayıs 2017 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Aktif olmaması bir silinme gerekçesi değil. Ankara, proje olabilecek kadar çok içerik barındıran bir konu. Kalması lazım.--RapsarEfendim? 18:15, 18 Mayıs 2017 (UTC)
    • @Rapsar, Şuan proje içerisinde hiçbir madde yok ve yine proje dahilinde hiçbir çalışma yapılmamış. (Türkiye projesi içerisinde alt başlık olmasından yana olsam da) Ankara istense proje olabilecek bir konu ama hiç aktif olmamış bir projenin kalmasından yana değilim. Projeyle ilgilenmeyi düşünüyorsan o başka. --Mavrikantmsj 20:12, 18 Mayıs 2017 (UTC)
Birkaç yıl önce tam olarak aynı gerekçelerle birkaç projeyi silinmeye aday göstermiş, bu yorumlarla karşılaşmıştım. Düşününce mantıklı geldi. Aktif olmaması, ileride olmayacağı anlamına gelmiyor da denmişti.--RapsarEfendim? 22:21, 18 Mayıs 2017 (UTC)
Projeleri düzenlerken senin SASları da gördüm. Üzerinde çalışma yapılmış ama sonra ara verilmiş projelerin silinmesin karşıyım ama bu proje de hiç çalışma yapılmamış. Ortada proje yok aslında. Kopyala yapıştır oluşturulan bir kaç sayfa sadece. Tekrar ediyorum proje ile aktif ilgilenecek varsa kalsın. Hatta ben de bot ile yardım edebilirim. --Mavrikantmsj 08:43, 19 Mayıs 2017 (UTC)
  • Aktarılsın Aktarılsın Vikiproje:Türkiye maddesine alt sayfa olarak aktarılabilir. İngilizce Viki'de aktif olmayan projeler üst maddeye aktarılabiliyor. Örneğin --Hedda Gabler (eski) (mesaj) 11:48, 19 Mayıs 2017 (UTC)
  • Yorum Yorum Ankara'da yaşayan biri olarak ne zamandır el atmak istedim ama bir türlü elim gitmedi. Belki bir kaç güne toparlar, kullanıma hazır hale getiririm. Bu haliyle hiç kullanılır durmuyor. Proje şablonu bile yok. Dediğim gibi en kısa sürede el atıp kullanıma hazır hale getireceğim. (Bu durumda kalsın demem icap ediyor sanırım :)) --Pragdonmesaj 05:01, 18 Haziran 2017 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.