Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Göl Boğaları

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. --Superyetkinileti 18.19, 14 Şubat 2020 (UTC)

Göl Boğaları[kaynağı değiştir]

(Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · FENS · JSTOR · NYT · VK)

Kayda değer olduğunu ispat edecek güvenilir kaynaklar yok. Göl İyesi diye bir madde de varmış ama işbu maddede Artvin/Posof yöresi işlendiğinden ikisini birleştirmek özgün araştırmaya girecektir.--NanahuatlEfendim? 20.34, 3 Aralık 2019 (UTC)

kalsın, göl iyesi maddesinin kaynaklandırıldığı söylence sözlüğü'nden alınan onlarca madde var vikipedi'de. tek kaynaktan alınmalarının sorun olduğunu yıllardır söylüyoruz. bu durumda onun değil de bu maddenin silinmeye aday gösterilmesinin mantığı anlaşılmıyor. akademik kaynaklarda bile yer bulan bir konu. [1] --kibele 08.08, 12 Şubat 2020 (UTC)

  • Kalsın Kalsın ufak bir cümle de ekledim. --Hedda Gabler (mesaj) 16.16, 13 Şubat 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Görünüşe göre yeterince güvenilir kaynak var. --Gökhan (mesaj) 20.57, 13 Şubat 2020 (UTC)
  • @Superyetkin, kapatılabilir artık sanırım, kayda değer olduğu ispat edilmiş.--NanahuatlEfendim? 22.54, 13 Şubat 2020 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.