Vikipedi:Seçkin liste adayları/Premier League Ayın Teknik Direktörü

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Premier League Ayın Teknik Direktörü[kaynağı değiştir]

Seçkin olan İngilizce sürümüyle hemen hemen aynı durumda, şu anda seçkin liste adayı olan Premier League Sezonun Teknik Direktörü ile de tamamen uyum içerisinde. Kaynaklı, konusunu iyi bir şekilde anlatıyor. Gereksiz görsel kullanımından kaçındım, sonu gelmiyor o görsellerin ya da "o var bu niye yok" gibi sorulara açık kalıyor. Kriterleri karşıladığını düşünüyorum.--RapsarEfendim? 08.29, 3 Ocak 2019 (UTC)

Eline sağlık. Birkaç eleştirim var. Houllier ve Thompson için not şablonuyla açıklama yapılmışken anahtara gerek olduğunu düşünmüyorum. Tablo sezon sezon bölünmüş, bu hoşuma gitti ama bu yapılmışken ayrıca yıl sütununun bulunması da fazlalık olmuş. Diğer tablolar kazanma sayısına göre sıralanmışken kulübe göre kazananlar kısmında sıralama karmaşık gitmiş. --𐰇𐱅𐰚𐰤 (mesaj) 14.36, 14 Ağustos 2019 (UTC)
Teşekkürler @𐰇𐱅𐰚𐰤. Anahtar, aslında madde içerisinde arama yapma amacıyla kullanılıyor. "†" simgesi için arama yaptığımız vakit, bahsettiğin iki teknik direktör çıkmayacak bu simgeleri kaldırırsak. Yıl sütunu da benzer şekilde o yıl için arama yaptığımızda o yılla alakalı yerlere ulaşmak için kolaylık sağlıyor ve yine "Mart 2000" şeklinde görülmesi de kolaylık. Ek olarak bir de olaya bağlanan şablon:çengel var, yani bir nevi altbaşlık görevi de görüyor. Son ifadene göre de bir düzenleme yaptım. Zaman içinde güncelleyince sayıları, tablodaki sıraları güncellemeyi atlamışım. Daha dikkatli olmak lazım ileride :) Belirttiğin için teşekkürler.--RapsarEfendim? 16.42, 14 Ağustos 2019 (UTC)
Çengel kullanılan kısım için eleştirim yok, hatta dedim ya hoşuma gitti o mantık. Ancak "Mart 2000" şeklinde görüntülenmesi tercih ediliyorsa o zaman tablo içerisindeki sezon başlıkları gizlenebilir, bunların ikisi birden fazla oluyor. Yine hâlen notlar kısmında uzun uzun tafsilat verilirken "†" sembolüyle özet bilgi vermenin yararlı olduğunu düşünmüyorum. --𐰇𐱅𐰚𐰤 (mesaj) 09.28, 19 Ağustos 2019 (UTC)
@𐰇𐱅𐰚𐰤, sezonun nerede başlayıp nerede bittiğini görmek açısından faydası var. Ayrıca "†" sembolünün de madde içinde arama yapılması kolaylığı açısından faydalı olduğunu belirtmiştim. Arama yapmayalım mı? Ya da arama yapılacak bir husus değil mi? Olmayabilir de gereği.--RapsarEfendim? 20.27, 19 Ağustos 2019 (UTC)