Tartışma:Halit Akçatepe

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Sinema (Taslak-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Sinema maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sinema kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Doğum yeri bilgisi[kaynağı değiştir]

Gördüğüm kadarıyla 2007'de yapılan bir eklemeyle doğrum yeri yanlış olarak Ünye olarak eklenmiş. Herhangi bir kaynak aranmadan bu yanlış bilgide ısrar edilmiş. Değiştirmelerimize rağmen yeniden eski haline getirilmiş. Son değişiklikte yana yakıla istediğiniz kaynak dosyası gayri ahlaki bir durumla eklenmiştir. İkna olup değişikliği gerçekleştirmenizi o kaynağı silmenizi bekliyorum.

Bir kişi hakkındaki bilgi herhangi bir kaynak göstermeden eklenebiliyorken, kaynaksız değiştirilemiyor olması da aşırı komik. Tabi 9 senedir bu duruma müdahale etmemiş madde sahibi ve yakınları daha da komik.88.254.16.185 06:28, 7 Nisan 2016 (UTC)