Vikiproje tartışma:Türk sineması

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Sinema (Proje-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Sinema maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sinema kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 Proje  Bu madde Proje-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türk sineması (Proje-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türk sineması maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türk sineması kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Proje  Bu madde Proje-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Görev gücü[kaynağı değiştir]

Bu Vikiprojeyi Vikiproje:Sinema'nın görev gücü olarak mı aktarsak acaba? Ne dersiniz @Superyetkin? Aynı şeyi Vikiproje:Kürt sineması için de önereceğim. Böylelikle daha sağlıklı ve düzenli hale getirmiş olabiliriz Vikiprojeyi--Pragdonmesaj 15.33, 10 Nisan 2020 (UTC)

Kürt sineması konusunda kesinlikle katılıyorum, ancak Türk sineması Amerikan sineması örneği gibi kapsamı geniş bir proje. --Superyetkinileti 16.05, 10 Nisan 2020 (UTC)
Kürt sinemasını Görev gücü yapıp Türk sinemasını, amerikan sinemasını yapmamak pek sağlıklı olmaz gibi geldi bana. Yapılacaksa hep birden yapılsın diye düşünmüştüm ama kapsam olarak düşününce gerek olmadığını da fark ettim bir an :) --Pragdonmesaj 17.55, 10 Nisan 2020 (UTC)